Zdeněk Zlámal
dnes 20:13
Fotbal To se jen tak nevidí

Velká kuriozita: Gólman Zlámal zlomil tyč. Čtvrt hodiny se nehrálo!

Asi všechny to zaskočilo, protože šlo o moment, který se jen tak nevidí. V zápase 25. kola české nejvyšší fotbalové soutěže totiž brankář Zlína Zdeněk Zlámal zlomil tyč své brány. Stalo se to, když zasahoval proti boleslavskému Marešovi. Duel byl přerušen a brána vyměněna.

Daniel Kolář
18.03.
fotbal HET liga

Plzeň má v lize první jarní výhru, vystřelil ji Kolář

Fotbalisté Plzně zvládli poslední zápas 21. ligového kola a díky výhře 1:0 ve Zlíně si připsali první vůbec jarní výhru v české nejvyšší soutěži. O třech bodeh rozhodl veterán Daniel Kolář.

Radost v Plzně
07.12.
fotbal ON-LINE z Evropské ligy

EL: Slavia končí, prohrál i Zlín. Plzeň ovládla skupinu! SESTŘIH

Fotbalisté pražské Slavie si jarní vyřazovací část Evropské ligy nezahrají. Český šampion v závěrečném 6. kole základní skupiny prohrál doma s Astanou v přímém souboji o postupové druhé místo 0:1 a skončil na třetí příčce čtyřčlenné tabulky. Zápas rozhodl v 38. minutě po chybě slávistické obrany Marin Aničič. Porážkou se s Evropskou ligou navíc rozloučil i Zlín, jenž doma o desíti podlehl 0:2 moskevskému Lokomotivu. Prapor českých klubů tak pozvedla až Plzeň, která zvítězila na půdě Hapoelu Beer Ševa 2:0 a posunula se do čela skupiny.

Fastav Zlín a mlha v zápase Evropské ligy proti Kodani
19.10.
Fotbal evropské poháry

Evropská liga: Sestřih ze zápasu FC Zlín - FK Kodaň. VIDEO

Fotbalisté Zlína hostili v Olomouci dalšího soupeře v rámci základní skupiny Evropské ligy. Tentokrát se svěřenci trenéra Bohumila Pánika utkali s FC Kodaň. Fastav vedl díky gólu Diopa z 11. minuty, ale hosté o osm minut později vyrovnali na 1:1, což je i konečný výsledek. Utkání komplikovala mlha, kvůli které se přerušovalo.

Československý superpohár 2017
aktualizováno 23.06.
Fotbal Československý superpohár

Tradice po 24 letech obnovena. Superpohár 2017 ovládl Zlín!

Po dlouhých 24 letech mohli fotbaloví fanoušci znovu sledovat československý Superpohár. V něm se na hřišti Slovácka v Uherském Hradišti utkal Zlín se Slovanem Bratislava. Český celek si dal sice v prvním poločase vlastní gól, ale v 89. minutě dokázal po penaltě vyrovnat, postaral se o to Jean-David Beauguel. Rozhodovaly až penalty, po kterých vyhrál Zlín.

FC Fastav Zlín
25.05.
Fotbal Evropská liga

Zlín v Evropské lize: Jeho koš, odměna i možní hvězdní soupeři!

Manchester United vyhrál Evropskou ligu a velkou radost z toho mají ve Zlíně. Snad už každý fotbalový fanoušek v Česku ví, že to pro Ševce znamená přímou účast v základní skupině nadcházejícího ročníku Evropské ligy. Co s tím ale pro tým z východu Moravy souvisí?