Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mike Hoffman a Erik Karlsson
19.06.
NHL Řešení klubu

Hoffman končí v Ottawě: Partnerka hráče vyhrožovala ženě kapitána!

Je to týden, co na svět vyplula aféra kolem partnerek spoluhráčů z Ottawy Senators. Přítelkyně útočníka Mikea Hoffmana měla vyhrožovat smrtí manželce kapitána Erika Karlssona. Nařčený pár se tomu ale nadále brání a tvrdí, že jde o lež či omyl. Ať je to jakkoliv, vedení Ottawy už na tuto nepříjemnost zareagovalo a Hoffmana vyměnilo do San Jose.

Erik Karlsson a Mike Hoffman
13.06.
NHL Řeší to policie

Válka mezi partnerkami spoluhráčů z NHL: Jedna druhé přála smrt!

V kabině hokejové Ottawy nepanuje dobrá nálada. Jde o konflikt mezi spoluhráči, kteří ho vlastně mezi sebou ani nevyvolali. Tedy alespoň ne napřímo. Jde o válku mezi manželkou kapitána Erika Karlssona a přítelkyní Mikea Hoffmana. Druhá tu první měla doslova šikanovat a vzkázat jí, ať zemře. Věcí už se zabývá policie.

Jaromír Jágr a Mike Hoffman
aktualizováno 18.07.
nhl otázka budoucnosti

Jágr je na letišti v Ottawě, psali fanoušci. Ale dostal by číslo 68?

Jsou to možná jen plky. Důkaz chybí. Ale fanoušci Ottawy žijí od úterního večera jednou pro ně možná neuvěřitelnou věcí. Někdo prý Jágra viděl na letišti v kanadské metropoli! Jenže nechali by mu pak dres s číslem 68?

Mike Hoffman a jeho úchvatný gól
aktualizováno 24.05.
video neuvěřitelný gól

Takhle pálí číslo 68: Zapněte si zvuk a počítejte, kolik zvonilo tyčí!

Jsou góly, které možná o něčem rozhodnou, ale vlastně si je za pár let nepamatujete. Tenhle vám ale zcela jistě utkví v paměti. Mike Hoffmann, číslo 68 z Ottawy odvrátil vyřazení svého tým z play off opravdu fantastickou střelou, která možná orazítkovala všechny tyče...