Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karel Sedláček
aktualizováno 15.12.
nova sport alexandra palace

Sedláček si zahrál v Ally Pally. Na MS šipkařů ale končí v prvním kole

Karel Sedláček skončil své premiérové účinkování na mistrovství světa v šipkách už v prvním kole. Duel s Angličanem Keeganem Brownem ve věhlasné aréně Alexandra Palace prohrál 0:3 na sety.

Karel Sedláček
07.12.
seriál unikátní projekt

Startuje Šipkařská škola Karla Sedláčka! Tohle uvidíte v 8 dílech

Už v pondělí odstartuje na stanici Nova Sport 2 nový projekt Šipkařská škola Karla Sedláčka, jehož cílem je poradit začínajícím i pokročilejším hráčům šipek. Nejlepší český šipkař Sedláček v tomto osmidílném seriálu postupně divákům ukáže, jak správně zvolit postoj, mířit, házet, ale také se bude věnovat například i šipkařskému slangu.

Karel Sedláček
aktualizováno 22.09.
pdc mistrovství světa

Sedláček to dokázal! Český šipkař se kvalifikoval do Ally Pally!

Šipkař Karel Sedláček dokázal vyhrát východoevropskou kvalifikaci mistrovství světa organizace PDC a kvalifikoval se na vánoční šampionát, který se tradičně hraje v londýnském Alexandra Palace. V rozhodujícím utkání porazil v Budapešti domácího Pála Szekelyho 6:4 na legy.

Pavel Sedláček
30.08.
Šipky PDC European Tour

První Čech mezi profesionály: Čeká ho Gerwen a další hvězdy!

Kvalita šipkových hráčů má stoupající tendenci a nyní přichází první velký úspěch. Karel Sedláček se stal prvním Čechem, který se dokázal kvalifikovat na PDC European Tour 2018 do Nizozemského Maastrichtu, kde se utká s absolutní světovou špičkou šipek, včetně světové jedničky Michaelem van Gerwenem, extravagantním Peterem Wrightem, nebo aktuálním mistrem světa Robem Crossem.

Karel Sedláček
aktualizováno 25.02.
video pražská exhibice

Klaněl se Van Gerven i Barney: To když Sedláček zavřel šou na 121!

Šipky zažívají obrovský nárůst popularity. Vidět to bylo i v Praze, kde se konala exhibice Prague Darts Masters. Představila se tu opravdová esa, včetně světové jedničky Michaela van Gerwena. Králem večera se ale stal Čech Karel Sedláček!

Michael Van Gerwen
02.06.
novasport 2 mistrovství světa

Proti hvězdám: České šipkaře čeká souboj s Van Gerwenem!

Neoficiální mistrovství světa dvojic a zároveň jediný turnaj PDC, kterého se účastní čeští hráči. To je World Cup of Darts, který se každoročně hraje ve Frankfurtu nad Mohanem. Ani letošní ročník není výjimkou. Čechy dnes večer čeká silné Nizozemsko, které vede světová jednička Michael van Gerwen. Zápas vysílá NOVA Sport 2!

Michael Van Gerwen
23.05.
novasport world cup of darts

Výzva pro české šipky: Humpula i Sedláček změří síly s Gerwenem

Čeští šipkaři už znají los blížícího se Světového poháru týmů, který začne 1. června ve Frankfurtu nad Mohanem. Hned v prvním kole se postaví Nizozemsku a tak dojde k setkání se šampionem Michaelem Van Gerwenem!