Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Andrea Stramaccioni
22.01.
má to smysl? křetínského pokladna

Děsivé odhalení na Spartě: Projekt Stramaccioni je minus 723 milionů

Fotbalová Sparta potvrdila už několik týdnů avizované hospodářské výsledky. Vedle mizerných výsledků na hřišti se potýkala v roce 2018 nejhorší finanční bilanci v historii. Ztráta je téměř tři čtvrtě miliardy korun!

Zdeněk Ščasný a Andrea Stramaccioni
aktualizováno 03.12.
anketa kauza letná

Nové téma pro fandy Sparty: Je Ščasný horší než Stramaccioni?

Pořád ještě má cenu řešit Spartu? Zdá se, že ano. Průšvihy nekončí, body tým z Letné ztrácí dál, ale řešení žádné. Na trenérské lavičce stále sedí Zdeněk Ščasný, kterého už desítky fanoušků vyzvaly z odchodu. A tak se nabízí otázka: je Ščasný ještě horší, než byl Andrea Stramaccioni?

Andrea Stramaccioni
26.09.
nabídka to by bylo terno

Nová výzva po Stramaccioniho! Má zamířit do klubu z Anglie

Fotbalová Anglie očekává konec trenéra Steva Bruce v birminghamské Aston Ville a hlavním kandidátem je podle italských médií bývalý kouč Sparty Andrea Stramaccioni!

Pavel Hapal
27.07.
Fotbal Hlasujte

HLASUJTE, kdo nahradí Hapala: Stramaccioni, Nedvěd, někdo jiný?

Fotbalová Sparta vyhodila trenéra Pavla Hapala. Ten na střídačce pražského celku vydržel jen jedno ligové kolo a padáka dostal po nepovedeném utkání 2. předkola Evropské ligy, ve kterém sparťané podlehli Spartaku Subotica 0:2. Dočasnou náhradou je sportovní ředitel Zdeněk Ščasný. Ale co pak dál? Lidé na sociálních sítích spekulují a některé jejich tipy jsou opravdu zajímavé…

Sparta v prvním zápase sezony 2018/19
23.07.
realita letenská evoluce

Sparta je dnes cizinecká legie. V základní sestavě zůstali tři Češi

Fotbalová Sparta je dnes rozhodně světovým týmem. Pohledem na soupisku rozhodně. Otevřené hranice, finanční možnosti, rozpaky co s trvajícími neúspěchy. Tyto veličiny přiměly vedení klubu k nákupům. Dnes je ze Sparty spíše cizinecká legie. Před dekádou přitom byl tým z Letné skoro celý český a hrál i Ligu mistrů…

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 29.05.
fotbal italská válka

Stramaccioni vrací úder Cassanovi: Volal novinářům a řekl, jak to bylo!

Trenér Andrea Stramaccioni se rozhodl reagovat na nelichotivá slova svého krajana a bývalého svěřence z Interu Milán Antonia Cassana. Ten o někdejším trenérovi Sparty prohlásil, že je to nejhorší člověk, jakého kdy potkal.

Andrea Stramaccioni a Antonio Cassano
29.05.
fotbal natřel ho

Stramaccioni je nejhorší člověk, jakého jsem poznal, řekl Cassano!

Bývalý trenér pražské Sparty Andrea Stramaccioni mezi fotbalisty asi nepatřil mezi ty nejoblíbenější. Alespoň to vyplývá z tvrzení někdejšího útočníka Realu Madrid, či Sampdorie Antonia Cassana.

Uwe Krupp a Andrea Stramaccioni
27.04.
hokej Vytáhne tým vzhůru?

Sparta na rozcestí! Proč by Krupp neměl skončit jako Stramaccioni?

Pro český hokej by to byla velká událost! Vedení pražské Sparty vyjednává o příchodu slavného kouče Uweho Kruppa a dohoda je údajně na spadnutí. Fanoušci se ale obávají, aby německý trenér neskončil podobně jako jeho fotbalový kolega Andrea Stramaccioni. Proč by však tento tah měl vyjít?

Andrea Stramaccioni
18.04.
fotbal přichází spasitel

Trenér Stramaccioni znovu na scéně! Má prý zachránit Udinese

Italský trenér Andrea Stramaccioni, který naposledy působil na lavičce pražské Sparty, by mohl převzít tým Udinese hrající Serii A. Informaci přinesla italská média.

Milan Luhová a Andrea Stramaccioni
09.03.
fotbal slovo odborníka

Trenérům z ciziny to u nás nejde. A tohle jsou důvody, říká Luhový

O neslavném konci italského trenéra Andrey Stramaccioniho toho zaznělo už poměrně dost. Nejprve to vysvětloval sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný, pak se svojí verzí přišli i Italové. Proč to ale dalšímu zahraničnímu trenérovi v Česku nevyšlo pomohl vysvětlit fotbalový světoběžník Milan Luhový.