Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Andrea Stramaccioni
18.04.
fotbal přichází spasitel

Trenér Stramaccioni znovu na scéně! Má prý zachránit Udinese

Italský trenér Andrea Stramaccioni, který naposledy působil na lavičce pražské Sparty, by mohl převzít tým Udinese hrající Serii A. Informaci přinesla italská média.

Milan Luhová a Andrea Stramaccioni
09.03.
fotbal slovo odborníka

Trenérům z ciziny to u nás nejde. A tohle jsou důvody, říká Luhový

O neslavném konci italského trenéra Andrey Stramaccioniho toho zaznělo už poměrně dost. Nejprve to vysvětloval sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný, pak se svojí verzí přišli i Italové. Proč to ale dalšímu zahraničnímu trenérovi v Česku nevyšlo pomohl vysvětlit fotbalový světoběžník Milan Luhový.

Roberto Muzzi a Andrea Stramaccioni
aktualizováno 08.03.
bez servítek nikdo je neměl rád

Hořká zpověď, pere se špína: Ital, který skončil ve Spartě, promluvil

Éra Andrey Stramaciconiho v pražské Spartě skončila. Italský trenér skončil na Letné po dalším nepřesvědčivém utkání a remíze s Brnem. Sám se po hořkém konci zmohl na krátké prohlášení. Zato jeho asistent Roberto Muzzi se rozpovídal. A jsou to opravdu zajímavé zkazky…

Horst Siegl
07.03.
fotbal otevřeně o změnách

Siegl o Stramaccionim a Hapalovi: Byla to Itálie, teď to bude Morava!

Za Spartu toho odkopal dost, ale góly sázel i v bundeslize. Legendární Horst Siegl si dnes užívá fotbalového důchodu a klub svého srdce - Spartu, tak už hodnotí jen jako nezávislý pozorovatel. Konec trenéra Andrey Stramaccioniho a následné angažmá Pavla Hapala však s chutí okomentoval a poukázal, co nejspíš megalomanskému Italovi srazilo vaz.

Ščasný a Stramaccioni
07.03.
fotbal dva kohouti

Ščasný otevřeně: Tohle je důvod, proč musel Stramaccioni skončit!

Hodně upřímným slovníkem mluvil na tiskové konferenci k představení nového kouče Sparty Pavla Hapala sportovní manažer klubu Zdeněk Ščasný. Ten jasně nastínil, že pokračování spolupráce s trenérem Andreou Stramaccionim by se rovnalo fotbalové sebevraždě.

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 06.03.
arrivederci slova itala

Stramaccioni mluvil po vyhazovu: Už to nešlo dál! A komu děkoval?

Andrea Stramaccioni byl pro fanoušky Sparty dlouhé měsíce snadným terčem. Dostal takřka neomezené množství peněz, nechal přivést nevídané posily, jenže na českou ligu zřejmě nebyl připravený. Po zápase s Brnem skončil. Prý ale hlavně kvůli hádce se Zdeňkem Ščasným před celou kabinou.

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 06.03.
hotovo končí italská éra

POTVRZENO: Sparta vyhodila trenéra, Ital Stramaccioni končí!

Fotbalovou Spartu už nevede Ital Andrea Stramaciconi. Vedení letenského klubu odvolalo trenéra po 282 dnech bídných výkonů. Nový trenér ještě není známý, klubové vedení ale oznámilo, že jím nebude Zdeněk Ščasný.

Zdeněk Ščasný a Andrea Stramaccioni
05.03.
prostě itálie co vyplouvá na povrch

Proč konec? Stramaccioni se prý pohádal před týmem se Ščasným!

Konec Andrey Stramaccioniho v pražské Spartě se prý dal po příchodu nového sportovního manažera Zdeňka Ščasného očekávat. Poslední kapkou měla prý být Ščasného snaha dát pokyny po poločase zápasu s Brnem a následná hádka po konci utkání.

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 05.03.
konec došla trpělivost

Arrivederci, Stramaccioni! V Itálii píší o vyhazovu trenéra Sparty

Andrea Stramaccioni už není trenérem pražské Sparty, píší to italské specializované weby. Posledním kapkou byla remíza týmu v domácím ligovém utkání s Brnem. Letenský klub sice zatím ještě zprávu nepotvrdil, tiskovou konferenci ale chystá na pondělní odpoledne.

Tisková konference Sparty
aktualizováno 15.02.
fotbal jarní fáze

Trenér Sparty na tiskovce řekl, co si myslí o české lize! 

Fotbalové jaro začne už tento víkend a pražská Sparta si bude chtít vylepšit ne zrovna vydařený podzim. Jak se letenskému velkoklubu povedla zimní příprava a jak se v kádru daří posilám, o tom všem mluvil trenér Andrea Stramaccioni na tiskové konferenci.