Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 29.05.
fotbal italská válka

Stramaccioni vrací úder Cassanovi: Volal novinářům a řekl, jak to bylo!

Trenér Andrea Stramaccioni se rozhodl reagovat na nelichotivá slova svého krajana a bývalého svěřence z Interu Milán Antonia Cassana. Ten o někdejším trenérovi Sparty prohlásil, že je to nejhorší člověk, jakého kdy potkal.

Andrea Stramaccioni a Antonio Cassano
29.05.
fotbal natřel ho

Stramaccioni je nejhorší člověk, jakého jsem poznal, řekl Cassano!

Bývalý trenér pražské Sparty Andrea Stramaccioni mezi fotbalisty asi nepatřil mezi ty nejoblíbenější. Alespoň to vyplývá z tvrzení někdejšího útočníka Realu Madrid, či Sampdorie Antonia Cassana.

Uwe Krupp a Andrea Stramaccioni
27.04.
hokej Vytáhne tým vzhůru?

Sparta na rozcestí! Proč by Krupp neměl skončit jako Stramaccioni?

Pro český hokej by to byla velká událost! Vedení pražské Sparty vyjednává o příchodu slavného kouče Uweho Kruppa a dohoda je údajně na spadnutí. Fanoušci se ale obávají, aby německý trenér neskončil podobně jako jeho fotbalový kolega Andrea Stramaccioni. Proč by však tento tah měl vyjít?

Andrea Stramaccioni
18.04.
fotbal přichází spasitel

Trenér Stramaccioni znovu na scéně! Má prý zachránit Udinese

Italský trenér Andrea Stramaccioni, který naposledy působil na lavičce pražské Sparty, by mohl převzít tým Udinese hrající Serii A. Informaci přinesla italská média.

Milan Luhová a Andrea Stramaccioni
09.03.
fotbal slovo odborníka

Trenérům z ciziny to u nás nejde. A tohle jsou důvody, říká Luhový

O neslavném konci italského trenéra Andrey Stramaccioniho toho zaznělo už poměrně dost. Nejprve to vysvětloval sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný, pak se svojí verzí přišli i Italové. Proč to ale dalšímu zahraničnímu trenérovi v Česku nevyšlo pomohl vysvětlit fotbalový světoběžník Milan Luhový.

Roberto Muzzi a Andrea Stramaccioni
aktualizováno 08.03.
bez servítek nikdo je neměl rád

Hořká zpověď, pere se špína: Ital, který skončil ve Spartě, promluvil

Éra Andrey Stramaciconiho v pražské Spartě skončila. Italský trenér skončil na Letné po dalším nepřesvědčivém utkání a remíze s Brnem. Sám se po hořkém konci zmohl na krátké prohlášení. Zato jeho asistent Roberto Muzzi se rozpovídal. A jsou to opravdu zajímavé zkazky…

Horst Siegl
07.03.
fotbal otevřeně o změnách

Siegl o Stramaccionim a Hapalovi: Byla to Itálie, teď to bude Morava!

Za Spartu toho odkopal dost, ale góly sázel i v bundeslize. Legendární Horst Siegl si dnes užívá fotbalového důchodu a klub svého srdce - Spartu, tak už hodnotí jen jako nezávislý pozorovatel. Konec trenéra Andrey Stramaccioniho a následné angažmá Pavla Hapala však s chutí okomentoval a poukázal, co nejspíš megalomanskému Italovi srazilo vaz.

Ščasný a Stramaccioni
07.03.
fotbal dva kohouti

Ščasný otevřeně: Tohle je důvod, proč musel Stramaccioni skončit!

Hodně upřímným slovníkem mluvil na tiskové konferenci k představení nového kouče Sparty Pavla Hapala sportovní manažer klubu Zdeněk Ščasný. Ten jasně nastínil, že pokračování spolupráce s trenérem Andreou Stramaccionim by se rovnalo fotbalové sebevraždě.

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 06.03.
arrivederci slova itala

Stramaccioni mluvil po vyhazovu: Už to nešlo dál! A komu děkoval?

Andrea Stramaccioni byl pro fanoušky Sparty dlouhé měsíce snadným terčem. Dostal takřka neomezené množství peněz, nechal přivést nevídané posily, jenže na českou ligu zřejmě nebyl připravený. Po zápase s Brnem skončil. Prý ale hlavně kvůli hádce se Zdeňkem Ščasným před celou kabinou.

Andrea Stramaccioni
aktualizováno 06.03.
hotovo končí italská éra

POTVRZENO: Sparta vyhodila trenéra, Ital Stramaccioni končí!

Fotbalovou Spartu už nevede Ital Andrea Stramaciconi. Vedení letenského klubu odvolalo trenéra po 282 dnech bídných výkonů. Nový trenér ještě není známý, klubové vedení ale oznámilo, že jím nebude Zdeněk Ščasný.