Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petr Cipra
včera 11:43
Fotbal Krajský přebor

Gólman na Kladensku napadl rozhodčího: Teď dostal tvrdý trest!

V sobotu 13. října sledovali diváci v Libušíně na Kladensku vypjaté utkání mezi domácím Baníkem a Poříčany. Ve druhém poločase bylo klání předčasně ukončeno, když gólman Libušína Petr Cipra fyzicky napadl rozhodčího Hrona. Teď za to klub dostal vysokou pokutu a fotbal si nezahraje osm měsíců.

Arda Turan
12.05.
Fotbal Dlouhý distanc

Slavný Turan přestřelil: Sudímu chtěl dát ránu, padl rekordní trest!

Když předvedete zkrat, jaký předvedl Arda Turan, rozhodčí na nic nehledí. Ani na slavné jméno na dresu. Turan neudržel nervy na uzdě. V zápase jeho Basaksehiru se Sivassporem řval na pomezního sudího, do kterého i strčil. Následovala červená karta, ale málem i šarvátka s hlavním rozhodčím. Toho Turan chtěl trefit pěstí. Teď padl trest a je v rámci tureckého fotbalu rekordní.

Zac Rinaldo
28.12.
NHL Hokejový agresor

Šílenec z NHL: Sejmul soupeře a dlouho si nezahraje! VIDEO

Arizona a Colorado, tyto dva týmy proti sobě hrály dvakrát po sobě. Naposledy dnes večer a před tím to bylo před vánoční přestávkou. Právě v tom prvním vzájemném souboji předvedl útočník Coyotes Zac Rinaldo pořádný zkrat. Nejdříve tvrdě narazil do hvězdy Avalanche Nathana MacKinnona a poté udeřil mimo hru pěstí do tváře Samuela Girarda. Nezahraje si za to šest zápasů.

Darwin Cerén
23.07.
Fotbal Znají tresty

Kanibalové ze Salvadoru: Hryzli soupeře, dostali distanc! VIDEO

Hříšníci ze salvadorské reprezentace už znají své tresty za to, že v utkání Zlatého poháru, šampionátu Severní a Střední Ameriky, kousli protihráče. Fotbaloví kanibalové, jak se jím přezdívá, dostali několika zápasový distanc. Henry Romero vynechá šest utkání, Darwin Cerén pak tři.