Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Hyka
20.09.
nhl přípravné zápasy

Hyka opět pálil za Vegas, do branky se trefili i Chlapík a Rutta!

Tomáš Hyka v dresu nového týmu hokejové NHL Las Vegas Golden Knights opět skóroval. V dalším přípravném utkání se trefil i proti Coloradu a pomohl k výhře 4:1.

Jan Rutta a Michal Rozsival
18.09.
nhl před sezónou

Rozdílný úděl Čechů: Nováček září, vítěz Stanley Cupu nehraje!

Jeden má na svém kontě už dva Stanley Cupy, druhý teprve očekává svou premiéru v zámořské NHL. Poslední týdny před startem nového ročníku ale zastihly oba české hokejisty Chicaga Blackhawks v rozdílném rozpoložení.

Čeští hokejisté míří do NHL
08.06.
NHL Do zámoří

Rutta a další Češi míří do NHL. Kdo se nejvíce prosadí? Hlasujte!

Taková série odchodů českých hráčů do NHL tady už dlouho nebyla. Naposledy se včera objevila informace o tom, že do Chicaga má namířeno Jan Rutta. Už pár dnů a týdnů před ním podepsali smlouvy se zámořskými kluby třeba Tomáš Hyka, Radim Šimek, Jakub Jeřábek či Libor Šulák. Kdo se ale podle vás z těchto hokejistů prosadí nejvíce? Hlasujte o tom na konci článku!

Jan Rutta
07.06.
další krok v kariéře další čech

Z Chomutova až do NHL! Český obránce podepsal s Chicagem

Série odchodů českýho hokejistů do zámořské NHL stále nekončí. Dalším do party je obránce Jan Rutta, který svými výkony zaujal v Chicagu. Blackhawks tak podepsali kontrakt už se třetím českým hokejistou.

Jan Rutta
aktualizováno 19.05.
Hokej Povedená sezona

Další Čech do NHL? V zámoří je zájem o obránce Jana Ruttu!

Po nepovedeném mistrovství světa ve Francii, na kterém česká reprezentace skončila už ve čtvrtfinále, alespoň jedna dobrá zpráva. NHL má zájem o obránce Jana Ruttu. V hledáčku ho má mít Calgary a Edmonton.