Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

69 sekund ticha pro Haydena
aktualizováno 04.06.
video odešla legenda

69 vteřin pro Nickyho: Tak svět MotoGP vzpomínal na Haydena

Na okruhu v italském Mugellu se sice má hlavně závodit o body do šampionátu MotoGP. Dopoledne před startem programu ale došlo k události, která vehnala slzy do očí divákům i samotným jezdcům. Drželo se 69 sekund ticha za Nickyho Haydena...

Nicky Hayden
25.05.
MotoGP Jeho přání

Smrt Nickyho Haydena zachrání další lidi. Pomohou jeho orgány!

Po smrti mistra světa MotoGP z roku 2006 Nickyho Haydena budou zachráněny některé cizí lidské životy. Pětatřicetiletý Američan podlehl následkům nehody na kole, když se minulý týden srazil s automobilem. Jeho rodina uvedla, že si přál, aby jeho orgány byly darovány k transplantaci ostatním.

Nicky Hayden před tragickou jízdou na kole
aktualizováno 24.05.
otazníky proč se to stalo?

Řeší se sluchátka, přednost v jízdě i rychlost. Proč zemřel Hayden?

Nicky Hayden zemřel, podlehl zraněním, které utrpěl při nehodě mezi italskými městy Riccione a Tavoleto. Stále ale není objasněno, proč k tragickému střetu došlo. Řidič možná překročil povolenou rychlost, ale Hayden nedal přednost v jízdě a zřejmě měl i na uších sluchátka.

Nicky Hayden
aktualizováno 23.05.
profil prostě šampion

Kentucky Kid a nejhezčí kluk z MotoGP. To byl Nicky Hayden

Pohodář, sympaťák. Věčně usměvavý, i když občas zadumaný Kentucky Kid. Kluk z Ameriky, který po letech vrátil titul mistra světa do zámoří. Na motorce jezdil jako blázen, občas spadnul, ale s tím se prostě počítalo. Nakonec se mu osudnou stala hloupá nehoda na kole... Nicky Hayden přesto zůstane legendou.

Nicky Hayden
aktualizováno 22.05.
r.i.p. velké neštěstí

Smutný konec: Mistr světa seriálu MotoGP Nicky Hayden zemřel

Bývalý světový šampión v závodech silničních motocyklů Nicky Hayden zemřel. Pětatřicetiletý Američan podlehl následkům nehody na kole, když se minulý čtvrtek srazil s automobilem.

Nicky Hayden
aktualizováno 18.05.
bojuj fatální nehoda

Umělý spánek, kritický stav. Svět se bojí o motocyklového šampiona

Sympaťák ze světa MotoGP Nicky Hayden bojuje o život. Po středeční autonehodě je nadále v péči lékařského personálu. Jeho zranění jsou velmi vážná a odborníci se zároveň začínají bát, aby nebyl poškozený mozek...

Valentino Rossi a Nicky Hayden
aktualizováno 17.05.
drž se nešťastná událost

Mistr světa závodů MotoGP bojuje o život, srazilo ho auto!

Na motorce Nicky Hayden jezdil rychlostí přes 200 km/h a přežil všechny kolize. Bohužel při vyjížďce na kole ho v italském Rimini srazilo auto. Bývalý šampion seriálu MotoGP nyní bojuje o holý život.