Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Frk
aktualizováno 30.09.
Přípravné zápasy

České trio z Detroitu zářilo, mezi hvězdami také Pastrňák

Příprava NHL se blíží ke konci a formu má jen pár českých hráčů. Nejvíce se dařilo Čechům v Detroitu, kde se do statistik zapsali všichni tři. Mezi hvězdy zápasu patřil i David Pastrňák, který neodvrátil porážku s Philadelphií, za kterou stále nehraje Jakub Voráček.

Josef Jandač
01.05.
Hokej Mistrovství světa

K reprezentaci se před MS připojili dva beci z AHL Šulák a Hronek!

Obránci Filip Hronek a Libor Šulák z farmy Detroitu z Grand Rapids doplnili nominaci českých hokejistů na mistrovství světa v Dánsku. Dvacetiletý Hronek, který strávil na farmě Detroitu celou sezonu, může v národním týmu debutovat. O čtyři roky starší Šulák, jenž téměř celý ročník strávil ve finském Pelicans Lahti, startoval na loňském světovém šampionátu v Paříži.

Libor Šulák
02.10.
NHL Red Wings

Šulákova premiéra v NHL se odkládá: Jde hostovat do Finska!

Obránce Libor Šulák se v letošním ročníku NHL své premiéry nedočká. Detroit ho po předsezonním kempu poslal na roční hostování do nejvyšší finské ligy. Český zadák, který do zámoří odešel po své premiéře v českém národním týmu na mistrovství světa, bude hrát za Lahti Pelicans.

Radim Vrbata
29.09.
nhl přípravné zápasy

České gólové hody: Trefili se Vrbata, Voráček, Krejčí a Šulák!

Přípravy na novou sezonu NHL vrcholí a vidět byli opět i čeští hokejisté. Trefil se Radim Vrbata za Floridu, Jakub Voráček z Philadelphie a za Boston David Krejčí.

Čeští hokejisté míří do NHL
08.06.
NHL Do zámoří

Rutta a další Češi míří do NHL. Kdo se nejvíce prosadí? Hlasujte!

Taková série odchodů českých hráčů do NHL tady už dlouho nebyla. Naposledy se včera objevila informace o tom, že do Chicaga má namířeno Jan Rutta. Už pár dnů a týdnů před ním podepsali smlouvy se zámořskými kluby třeba Tomáš Hyka, Radim Šimek, Jakub Jeřábek či Libor Šulák. Kdo se ale podle vás z těchto hokejistů prosadí nejvíce? Hlasujte o tom na konci článku!

Libor Šulák
aktualizováno 24.05.
borec kdo by to čekal

Neuvěřitelná cesta vzhůru: Šulák jde do NHL, chce ho Detroit!

Tak to čekal málokdo! Ze zapomenutého Znojma se během jediného měsíce stal z neznámého českého hokejisty hodně muž. Libor Šulák, který poslední sezony hrál jen EBEL ligu za Znojmo si svými výkony v reprezentaci řekl o angažmá v NHL a Detroit mu nabídl smlouvu na dvě sezony!

Libor Šulák
16.05.
soupiska mistrovství světa

Překvapení nakonec! Obránce ze Znojma má šanci získat medaili

Už žádné čekání! Na soupisku české hokejové reprezentace přibyli poslední dva hráči. O medaili z mistrovství světa bude bojovat i znojemský obránce Libor Šulák a třetí gólman Dominik Furch.