Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alexander Zverev
aktualizováno 10.10.
tenis Odmítnutá účast

Problém pro Davis Cup. První hvězda se naštvala kvůli termínu

Nový systém Davis Cupu je špatný. Kromě tenisové veřejnosti se takhle vyjádřil i Alexander Zverev, který už nyní ví, že se za rok finálového turnaje nezúčastní. Hlavně kvůli nešťastnému termínu.

Alexander Zverev
10.10.
Chudák kluk

Až moc bouřlivá oslava: Zverev vyděsil podavače míčků

Občas se nechtěně stanou nečekanými hrdiny zápasu. Někdy je trefí rychlý úder, jindy zase pobaví celé publikum. Podavači míčků se stanou hlavními aktéry televizních záběrů a ani o tom neví. Stalo se to i v Šanghaji, kde jednoho z nich vyděsil Zverev svojí bujarou oslavou.

Björn Borg a tým Evropy znovu vyhrál Laver Cup
24.09.
tenis fantastická podívaná

Evropa dobyla Ameriku! Laver Cup opět patří Federerovi a spol.

Tenisový Laver Cup, který se hrál loni poprvé v Praze, má za sebou druhou edici. A i tentokrát kraloval evropský výběr. Svěřenci Björna Borga porazili Výběr světa 13:8, i když na začátku posledního dne prohrávali 7:8.

Alexander Zverev přivítal Lendla ve svém týmu
aktualizováno 22.08.
kouč pořádná výzva

Ivan Lendl se vrací: Ke grandslamu má přivést světovou čtyřku!

Tenisové legenda Ivan Lendl je zpět ve velkém tenisu a má před sebou novou výzvu! O pomoc ho požádala hvězda budoucí generace Alexander Zverev. Prý je čas, aby vyhrál nějaký grandslam. A všichni ví, že Lendl má za sebou úspěchy.

Karen Chačanov, Čung Hjon a Andrej Rubljov
aktualizováno 17.10.
top 8 Budoucí tenisové hvězdy

Kdo nahradí Rafu a Rogera? Kluci z východu a synové emigrantů

Jak dlouho ještě vydrží na tenisovém výsluní Roger Federer, Rafa Nadal a spol.? Sportovní celebrity sice stále vítězí, ale pomalu stárnou. Je to možná otázka budoucích pěti let, kdy budeme slýchat o nových hvězdách. Kdo je ta nová tenisová generace?

Pablo Cuevas
13.05.
Tenis Mutua Madrid Open

VIDEO: Úder roku? Cuevas vybral nemožné. Pak dělal, jak kdyby nic!

Argentinský tenista Pablo Cuevas na španělském Mutua Madrid Open předvedl něco neuvěřitelného. Úder, nad kterým kroutí fanoušci hlavou, pobavil celý svět. Jeho autor z něj jednak vytěžil bod, ale pak také se vší skromností dělal, jakoby se nic tak zásadního nestalo.