Alexander Zverev
18.11.
Tenis Turnaj mistrů

Ničil hvězdy a na kurtu zářil: Vítězem Turnaje mistrů je Zverev!

Tenista Alexander Zverev vyhrál Turnaj mistrů a za pomoci kouče Ivana Lendla slaví největší úspěch kariéry. Německý hráč v dnešním finále v londýnské O2 areně porazil světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče 6:4 a 6:3. Americký tenista Mike Bryan vyhrál popáté Turnaj mistrů ve čtyřhře. Spolu s krajanem Johnem Sockem, jenž letos po jeho boku nahradil zraněné dvojče Boba, porazil v dnešním finále v Londýně 5:7, 6:1, 13:11 francouzskou dvojici Nicolas Mahut, Pierre-Hugues Herbert.

17.11.

Zverev vyřadil rekordmana Federera a v Londýně je ve finále

Německý tenista Alexander Zverev si v 21 letech zahraje poprvé finále Turnaje mistrů. Švýcarského favorita a se šesti tituly rekordmana prestižní akce Rogera Federera porazil 7:5 a 7:6. Připravil ho tak zároveň o šanci získat v Londýně jubilejní stý titul na okruhu ATP.

16.11.
tenis poslední turnaj

Zverev si zajistil semifinále Turnaje mistrů, čeká ho Federer!

Německý tenista Alexander Zverev si na Turnaji mistrů v Londýně díky výhře nad Američanem Johnem Isnerem 7:6 (7:5), 6:3 zajistil postup do semifinále, v němž jej v sobotu čeká Švýcar Roger Federer.

Novak Djokovič
14.11.
tenis turnaj v londýně

Djokovič na Turnaji mistrů smetl Zvereva a semifinále má na dosah!

Světová jednička Novak Djokovič vyhrál na Turnaji mistrů i druhý zápas ve skupině a je blízko postupu do semifinále. Srbský tenista dnes v Londýně v souboji vítězů úvodních duelů porazil Němce Alexandera Zvereva 6:4 a 6:1.

12.11.

Zverev na úvod Turnaje mistrů porazil stejně jako loni Čiliče

Německý tenista Alexander Zverev vstoupil do Turnaje mistrů v Londýně stejně jako loni vítězstvím nad Chorvatem Marinem Čiličem. Jednadvacetiletý hamburský rodák měl sice horší úvod utkání, prohrával 2:5, ale o devět let staršího soupeře porazil ve dvou zkrácených hrách.

aktualizováno 10.10.
tenis Odmítnutá účast

Problém pro Davis Cup. První hvězda se naštvala kvůli termínu

Nový systém Davis Cupu je špatný. Kromě tenisové veřejnosti se takhle vyjádřil i Alexander Zverev, který už nyní ví, že se za rok finálového turnaje nezúčastní. Hlavně kvůli nešťastnému termínu.

10.10.
Chudák kluk

Až moc bouřlivá oslava: Zverev vyděsil podavače míčků

Občas se nechtěně stanou nečekanými hrdiny zápasu. Někdy je trefí rychlý úder, jindy zase pobaví celé publikum. Podavači míčků se stanou hlavními aktéry televizních záběrů a ani o tom neví. Stalo se to i v Šanghaji, kde jednoho z nich vyděsil Zverev svojí bujarou oslavou.

Björn Borg a tým Evropy znovu vyhrál Laver Cup
24.09.
tenis fantastická podívaná

Evropa dobyla Ameriku! Laver Cup opět patří Federerovi a spol.

Tenisový Laver Cup, který se hrál loni poprvé v Praze, má za sebou druhou edici. A i tentokrát kraloval evropský výběr. Svěřenci Björna Borga porazili Výběr světa 13:8, i když na začátku posledního dne prohrávali 7:8.

Alexander Zverev přivítal Lendla ve svém týmu
aktualizováno 22.08.
kouč pořádná výzva

Ivan Lendl se vrací: Ke grandslamu má přivést světovou čtyřku!

Tenisové legenda Ivan Lendl je zpět ve velkém tenisu a má před sebou novou výzvu! O pomoc ho požádala hvězda budoucí generace Alexander Zverev. Prý je čas, aby vyhrál nějaký grandslam. A všichni ví, že Lendl má za sebou úspěchy.

Karen Chačanov, Čung Hjon a Andrej Rubljov
aktualizováno 17.10.
top 8 Budoucí tenisové hvězdy

Kdo nahradí Rafu a Rogera? Kluci z východu a synové emigrantů

Jak dlouho ještě vydrží na tenisovém výsluní Roger Federer, Rafa Nadal a spol.? Sportovní celebrity sice stále vítězí, ale pomalu stárnou. Je to možná otázka budoucích pěti let, kdy budeme slýchat o nových hvězdách. Kdo je ta nová tenisová generace?