Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2079642
02.12.
hokej smutný konec

VIDEO: Na extralize zasahovali těžkooděnci, kvůli bitce i kouři

Hokejový zápas mezi Jihlavou a Mladou Boleslaví měl dramatickou dohru. Frustrovaní hostující fandové téměř se závěrečnou sirénou přímo na stadionu odpálili zelenou dýmovnici. Při odchodu z haly se pak zapojili do několika bitek.

Karviná
30.10.
fotbal dýmovnice a světlice

Tvrdé tresty za pyrotechniku! Fanoušci Karviné nesmí na fotbal

Podmíněné tresty a navíc roční zápas vstupu na domácí i venkovní fotbalové zápasy jejich milovaného klubu. Soud v Karviné udělil šestici fanoušků tresty za házení dýmovnic a světlic na hrací plochu během březnového prvoligového utkání se Zlínem.

Slavia Praha a Slovan Liberec
23.10.
fotbal oslavy na špatném místě

Nebojsa Bosančič: Gól slavil před před domácími a rozpoutal peklo!

Fotbalistům pražské Slavie skončila rekordní série 36 zápasů bez prohry, kterou rázně utnuli fotbalisté Liberce. Liberecký záložník Miloš Bosančič, který úspěšně proměnil penaltu a navýšil vedení Slovanu na 2:0, pak trefu slavil před domácími fanoušky a pěkně je rozčílil. Příznivci Slavie mu "za odměnu" hodili na hřiště světlici.

Dýmovnice v Eindhovenu
24.04.
video hodně nepříjemné

Fotbalové peklo! Šlágr zahalil černý mrak, fanoušci se málem udusili!

Velkým neštěstím málem skončil očekávaný fotbalový zápas mezi slavnými nizozemskými kluby PSV Eindhoven a Ajax Amsterdam. Utkání totiž narušil obrovský černý mrak, který se linul ze sektoru domácích. A ten napáchal velké škody.