Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michele Scarponi
13.02.
Nehoda Není už co řešit

ZVRAT: Případ Scarponiho smrti byl policií uzavřen. Toto je důvod!

Policie uzavře vyšetřování kolem smrti cyklisty Michela Scarponiho. Není totiž už co řešit. Řidič vozidla, který jednoho z nejslavnějších italských závodníků srazil dodávkou během tréninku, totiž zemřel. Prohrál boj s rakovinou.

Michele Scarponi
aktualizováno 10.10.
cyklisitka čeká se na soud

Smrt cyklisty Scarponiho: Řidič dodávky přiznal, co neměl dělat!

Letos na jaře navždy opustil svět cyklistiky jeden z nejslavnějších italských závodníků Michele Scarponi. Během tréninku ho na křizovatce srazila dodávka a jezdec stáje Astana zraněním podlehl. Podle nejnovějších informací sledoval řidič dodávky za jízdy video a nevěnoval se řízení.

Dvojčata Giacomo a Tomasso
aktualizováno 09.05.
dojemné miloval i fotbal

Fotografie, nad kterou pláče celá Itálie! Dvojčata vzpomínají na tátu

Jsou to zhruba tři týdny, co cyklistický svět zasáhla zpráva o tragickém úmrtí italského závodníka Michele Scarponiho. Náhlá smrt po srážce s dodávkou vzala světu nejen špičkového cyklistu, ale hlavně tátu dvou čtyřletých chlapců. Právě ti teď dojali celý svět na fotografii, kterou pořídila Scarponiho manželka Anna.

Michele Scarponi a papoušek Frankie
aktualizováno 26.04.
zvířecí láska stále spolu

Láska až za hrob: Papoušek sedává tam, kde Scarponi zemřel

Italská cyklistika přišla v sobotu o jednu ze svých největších postav. Ve věku 37 let zahynul po srážce s dodávkou jezdec stáje Astana Michele Scarponi. Tragédie zasáhla pochopitelně nejvíce jeho rodinu, nejbližší přátele, ale i věrného zvířecího kamaráda papouščí samičku Frankie, kterou Scarponi vozil na helmě a legrační videa pak postoval na instagramu. Papoušek teď sedává na značce u křižovatky, kde cyklista vydechl naposledy.

Michele Scarponi
22.04.
cyklistika slovy nejde vyjádřit

Mrtvý Scarponi: Vítěz, kamarád, táta… Truchlí Sagan i Kreuziger

V sobotu ráno postihla světovou cyklistiku šokující zpráva. Michele Scarponi, vítěz slavného Gira, ale hlavně jedna z nejvýraznějších postav světové cyklistiky, zahynul při srážce s dodávkou. Jen kousek od svého domu. Sociální sítě se během pár hodin zaplnily kondolencemi a vzpomínkovými příspěvky. Na sedmatřicetiletého závodníka stáje Astana vzpomínají například i Roman Kreuziger, nebo Peter Sagan.

Michele Scarponi
aktualizováno 22.04.
Cyklistika Další sportovní smrt

HRŮZA: Včera si hrál s dětmi, dnes cyklista Scarponi zemřel!

Italský cyklista Michele Scarponi dnes ve věku sedmatřiceti let zemřel. Podle televizní stanice BBC ho srazila dodávka při tréninku. Vítěz Giro d'Italia z roku 2011 měl manželku a dvě děti. Se smutnou zprávou přišel jako první jeho tým Astana.