Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Filip Novák
dnes 19:42
Hokej Už si nezahraje

Zkrat mistra světa Nováka: Po 35 vteřinách vypnul soupeře! VIDEO

Semifinále play off WSM ligy mezi Jágrovým Kladnem a Českými Budějovicemi je pořádně vyhecované. K vidění jsou mimo hezkého hokeje i tvrdé zákroky a šarvátky. Ve čtvrtém vzájemném souboji neudržel nervy na uzdě mistr světa z roku 2010 Filip Novák. Budějovický zadák ramenem trefil hlavu Tomáše Redlicha a to už po 35 sekundách od úvodního vhazování. V sérii Novák dohrál, dostal dodatečný distanc. Redlich má možná také po sezoně. Má zlomený nos a utrpěl otřes mozku.

ČEZ Motor České Budějovice
14.07.
Hokej To se nepovedlo

Kickboxer na tréninku Budějovic: Zlomil nohu talentovanému hráči!

Pokouší se vrátit do extraligy a mimo zajímavých posil zavádí do tréninku nové prvky. Pro zpestření si České Budějovice pozvaly na trénink cvičitele kickboxu. Ten při ukázce bojových technik ovšem nadělal víc škody, než užitku. Zlomil nohu talentovanému Janu Bártovi.

HC Dukla Jihlava
aktualizováno 21.04.
Baráž Boj o postup

Jihlava se po 12 letech vrací k elitě. Budějovice ztratily naděje!

Sice ještě není konec, ale v něčem už jasno máme. Do hokejové extraligy se po dvanácti letech vrací hokejisté Jihlavy, kteří dokázali ubojovat proti Karlovým Varům bod, který jim zajišťuje návrat mezi českou elitu. Naopak České Budějovice nedokázaly na domácím ledě porazit Pardubice (1:3) a jihočeský tým se tak s veškerými postupovými nadějemi loučí.