Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Filip Vlček
30.04.
Hokej Opět končí

Záhada hokejisty Vlčka: Vyhazov po druhé šanci? Musí se jít léčit!

Dostal druhou šanci, ale po ní následuje opět vyhazov. Českobudějovický Motor už nemá trpělivost se svým útočníkem Filipem Vlčkem. Proto s ním ukončil smlouvu a uvedl, že je ochotný dát Vlčkovi novou příležitost, ale až poté, co podstoupí odborné a dlouhodobé léčení.

Václav Nedorost
21.04.
Hokej Klub s ambicemi

Velké změny v Motoru: Vampola končí kariéru, Nedorost jde pryč!

Nový trenér, nový směr, odchody hráčů. To charakterizuje situaci, která se teď děje v hokejovém klubu Motor České Budějovice. Tým, který má jednu z nejlepších návštěvností v Česku, i přesto, že hraje až druhou nejvyšší soutěž, chce víc, než jen vládnout WSM lize. V kádru nezůstal kámen na kameni. Končí hvězdný Václav Nedorost, který odchází pryč. Hokejovou kariéru pak ukončil mistr světa Petr Vampola.

Petr Vampola a Zdeněk Kutlák
21.03.
Hokej Ztratí sponzory?

Vyřazený Motor a inzerát v bazaru: Ke koupi je bus i hráči se slevou!

Hokejový tým Českých Budějovic už dlouho prahne po návratu do extraligy. To se mu ale minimálně letos opět nepovede. Motor totiž v semifinále WSM ligy vyřadilo Kladno, které postoupilo do bojů o českou nejvyšší soutěž. A na internetu to hokejové nadšence samozřejmě nenechalo chladné. Někdo dokonce vytvořil bazarový inzerát, kde nabízí k prodeji klubový autobus i českobudějovické hvězdy se slevou.

Jaromír Jágr
20.03.
Hokej Boj o extraligu

Kladno využilo druhou šanci a je v baráži. Jágr má pro účast splněno!

Po dnešku už známe všechny účastníky hokejové baráže. O postup do extraligy bude bojovat Kladno, které v pátém zápase semifinálové série vyřadilo České Budějovice a také Karlovy Vary, které porazily Slavii 4:0 na zápasy. Českou nejvyšší soutěž bude chtít naopak zachránit Litvínov s Jihlavou.

Filip Novák
19.03.
Hokej Už si nezahraje

Zkrat mistra světa Nováka: Po 35 vteřinách vypnul soupeře! VIDEO

Semifinále play off WSM ligy mezi Jágrovým Kladnem a Českými Budějovicemi je pořádně vyhecované. K vidění jsou mimo hezkého hokeje i tvrdé zákroky a šarvátky. Ve čtvrtém vzájemném souboji neudržel nervy na uzdě mistr světa z roku 2010 Filip Novák. Budějovický zadák ramenem trefil hlavu Tomáše Redlicha a to už po 35 sekundách od úvodního vhazování. V sérii Novák dohrál, dostal dodatečný distanc. Redlich má možná také po sezoně. Má zlomený nos a utrpěl otřes mozku.

ČEZ Motor České Budějovice
14.07.
Hokej To se nepovedlo

Kickboxer na tréninku Budějovic: Zlomil nohu talentovanému hráči!

Pokouší se vrátit do extraligy a mimo zajímavých posil zavádí do tréninku nové prvky. Pro zpestření si České Budějovice pozvaly na trénink cvičitele kickboxu. Ten při ukázce bojových technik ovšem nadělal víc škody, než užitku. Zlomil nohu talentovanému Janu Bártovi.

HC Dukla Jihlava
aktualizováno 21.04.
Baráž Boj o postup

Jihlava se po 12 letech vrací k elitě. Budějovice ztratily naděje!

Sice ještě není konec, ale v něčem už jasno máme. Do hokejové extraligy se po dvanácti letech vrací hokejisté Jihlavy, kteří dokázali ubojovat proti Karlovým Varům bod, který jim zajišťuje návrat mezi českou elitu. Naopak České Budějovice nedokázaly na domácím ledě porazit Pardubice (1:3) a jihočeský tým se tak s veškerými postupovými nadějemi loučí.