Roger Federer v Praze - 6
Aktualizováno 20.2. 2017 13:08

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

Berdych vs. Federer pod Karlovým mostem
Aktualizováno 20.2. 2017 17:51
galerie bylo to velké

Tenisová šou: Federer a Berdych hráli pod Karlovým mostem!

Takovou okázalou událost Praha dlouho neviděla! Pod Karlovým mostem na jedné z lodí vyrostl tenisový kurt a kolemjdoucím se představil fenomenální Roger Federer! Co tam tenhle král bílého sportu dělal? Pinkal si s Tomášem Berdychem, aby zpropagoval blížící se Laver Cup!

video jak se vám líbí?

Pánové se dočkali. Tenisová kráska odhodila stud i plavky! VIDEO

Platí za jednu z nejkrásnějších tenistek na okruhu WTA. A je si toho vědoma. Fanoušky poctivě na sociálních sítích zásobuje fotografiemi, kde vyniknou její půvaby. Teď však zašla Eugenie Bouchardová ještě podstatně dál.

Prásk.tv píše:

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
Sázka Spnilo se mu to

Sexy tenistka splnila slib: Randila s fanouškem z twitteru! VIDEO

Půvabná tenistka Eugenie Bouchardová splnila svůj slib a zašla na rande s fanouškem z twitteru. Všechno odstartovala sázka při sledování letošního Super Bowlu. Student z Chicaga se s tenistkou vsadil, že pokud Patriots zápas otočí, vyhraje rande a nakonec kupodivu opravdu vyhrál.

doporučení co je v praze dobré

Jedu do Prahy, napsal Federer! Hned dostal tipy na klobásu a trdlo

Byla to taková nenápadná zpráva na twitteru. Ale doslova spustila tenisové šílenství v České republice. Roger Federer oznámil, že se chystá do Prahy! A ptá se, kam by měl zajít!

Tereza Martincová
Aktualizováno 14.2. 2017 10:00
rozhodnutí je adekvátní?

Ptala se: "Můžu jí dát do držky?" Teď si Češka vyslechla trest

Česká tenistka Tereza Martincová už zná trest za svůj výlev na turnaji v Petrohradu. Martincová doplatila na svá slova, která před dvěma týdny vyřkla přímo při utkání na adresu hlavní rozhodčí.

video nešťastný incident

Sudí po ráně od mladého tenisty. Oko mu zachránila až operace!

Zranění francouzského tenisového rozhodčího je vážnější, než se zdálo. Minulý víkend ho trefil míčkem do oka Kanaďan Denis Shapovalov v zápase Davisova poháru a teď přišla zpráva, že Arnaud Gabas musel na operaci.

Fed Cup Dojemný vzkaz

Kvitová fandila Češkám na dálku. Jak je povzbudila? VIDEO

Po výhře Karolíny Plíškové nad Muguruzaovou a výhře Barbory Strýcové nad Arruabarrenaovou, postoupily české tenistky do semifinále Fed Cupu. K dispozici však nemohla být Petra Kvitová, která se od prosincového přepadení stále léčí se zraněním levé ruky. Kvitová alespoň držela palce na dálku.

Tenis Česko vs. Španělsko

Dnešku vládnou Češky: Na Fed Cupu postupují do semifinále!

České tenistky zvítězily v utkání 1. kola Fed Cupu nad Španělskem a postoupily do semifinále. Rozhodující třetí bod přidala v ostravské hale Barbora Strýcová, která porazila v souboji týmových dvojek Laru Arruabarrenaovou 6:4 a 6:4. Předtím v duelu jedniček v úvodní dnešní dvouhře zvítězila Karolína Plíšková nad Garbiňe Muguruzaovou hladce za hodinu a dvě minuty 6:2 a 6:2.

Fed Cup To bude mít dohru

Trapas a velký průšvih: Němkám zahráli nacistickou hymnu!

Organizátoři fedcupového utkání USA - Německo velmi podcenili přípravu. Při úvodním ceremoniálu na Havaji zahráli německým tenistkám nacistickou hymnu. Americký učitel Will Kimble byl tím, kdo jí zazpíval z velké většiny nic netušícím divákům. Ti mu ještě zatleskali, ale tenistky zuřily.