Radek Stepanek
Aktualizováno Předevčírem 09:51
vzkaz operace páteře

Štěpánek se učí znovu chodit! Pomáhají mu vzkazy od fanoušků

Tenista Radek Štěpánek se zotavuje po operaci bederní páteře, kterou podstoupil minulý čtvrtek v pražské nemocnici Na Homolce. Zákrok měl osmatřicetiletého Štěpánka zbavit chronických problémů a podle prvních zpráv probíhá rekonvalescence zatím bez problémů.

key biscayne dobrá práce

Velká česká jízda: Šafářová i Plíšková jsou ve čtvrtfinále v Miami

Prestižní tenisový turnaj v Miami zatím hodně dobře vychází českým tenistkám. Už do čtvrtfinále se probojovaly Karolína Plíšková i Lucie Šafářová. Ta dokonce vyřadila nasazenou čtyřku Dominiku Cibulkovou.

Tenis Všechno v pořádku

Tenhle vzkaz poslal Štěpánek po operaci. Skončí kariéru?

Tenista Radek Štěpánek je po operaci bederní páteře a čeká ho tříměsíční pauza. Osmatřicetiletý dvojnásobný vítěz Davisova poháru podstoupil zákrok, aby se zbavil chronických problémů, a doufá v další návrat.

Prásk.tv píše:

Roger Federer - 1
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
Genie Bouchardová
Aktualizováno 23.3. 2017 14:07
Tenis Pokračování

Bouchardová a fanoušek z Twitteru: Chystá se další rande?

První rande naslepo, druhé by mělo být ve velkém stylu. Krásná tenistka Genie Bouchardová, která přijala výzvu fanouška z Twitteru, když s ním prohrála sázku týkající se letošního Super Bowlu, chce pokračování. John Goehrke bude prvním hostem v rámci kolaudace nového luxusního bytu Bouchardové v Miami.

Leguán a Jiří Veselý
Aktualizováno 23.3. 2017 10:50
Tenis Miami Open

Tohle monstrum přerušilo zápas Veselého. Lidé se ho báli! VIDEO

Český tenista Jiří Veselý jistě nezapomene na zápas s Němcem Tommym Haasem. Ne však po stránce sportovní, ale kvůli tomu, proč byl přerušen jejich zápas. Na kurt v Miami totiž dorazil nezvaný host, kterým byl leguán. Zatímco Veselý jen přihlížel z povzdálí, jeho německý sok se šel s tímto zvířecím monstrem fotit.

Vyšetřování Přepadl Petru Kvitovou

Najděte ho za 500 tisíc: Odměna za dopadení násilníka vzrostla!

Uplynuly už tři měsíce od napadení Petry Kvitové a pachatel stále běhá po svobodě. Za informace, které povedou k jeho dopadení násilníka, činila odměna 100 tisíc korun. Ta teď byla navýšena už na půl milionu korun. Podaří se neznámého pachatele konečně dopadnout?

Maria Šarapovová
Aktualizováno 22.3. 2017 16:38
zpověď milovaná i nenáviděná

Velké přiznání Šarapovové! Více chlapů naráz i alkohol místo tenisu

Měla pykat rok a půl. Její trest vyprší ale už o tři měsíce dříve. Nenáviděná i milovaná Maria Šarapovová se vrátí do světa tenisu. A ještě než nastoupí do svého prvního utkání po pauze, poskytla rozhovor prestižnímu magazínu Vogue. Co dělala v době nucené pauzy? Budete se divit!

video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

Karolína Plíšková
Aktualizováno 18.3. 2017 09:10
bojovnice velká škoda

Plíškovou zastavila ruská mašina. Sen o Indian Wells se rozplynul

Karolína Plíšková prohrála na tenisovém turnaji v Indian Wells v semifinále s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 6:7, 6:7. Odveta za říjnovou prohru na Turnaji mistryň se světové trojce nepodařila a stejně jako loni skončila v Kalifornii těsně před branami finále.

Tenis Sportovní fanatik

Ze svých dcer chtěl mít sestry Williamsovy. Čeká ho za to soud!

Nic se nemá přehánět a to moc dobře ví bývalý karatista z Británie, který chtěl tvrdým tréninkem ze svých dcer vychovat nové sestry Williamsovy. Teď čeká Johna De'Vianu soud, protože jeho potomkyně Monaei a Nephe tvrdí, že jim způsobil těžkým drilem psychickou újmu.