Petra Kvitová
včera 18:59
wta poslední grandslam

Kvitová je na US Open nasazenou pětkou! Plíšková má číslo 8

Tenisové US Open už zná nasazení hráčů a hráček do turnajového pavouka. Petra Kvitová bude turnajovou pětkou, Karolína Plíšková číslo 8. Mezi nasazené byla organizátory turnaje nominovaná i Seren Williamsová, která bude mít číslo 17.

včera 07:43
Tenis Turnaj New Haven

Kvitová si postup do 2. kola pohlídala, Plíškové se nedařilo!

Petra Kvitová porazila v prvním kole tenisového turnaje v New Havenu Polku Agnieszku Radwaňskou 6:1, 7:6. Úvodní zápas turnaje nezvládla čtvrtá nasazená Karolína Plíšková, která podlehla za necelou hodinu Rusce Jekatěrině Makarovové 1:6, 3:6 a i na třetím podniku na amerických betonech se loučí záhy.

Bethanie Matteková-Sandsová
20.08.
Tenistka Pořádně to jiskří

Útoky jazyků a manželská vášeň: Parťačka Šafářové je pěkný divoch

Tenistka Bethanie Matteková-Sandsová tvoří deblový pár s Lucií Šafářovou. Fanoušci ji znají nejen díky tomu, ale i proto, že je hodně aktivní na sociálních sítích. Třiatřicetiletá Američanka na svůj instagram přidává nejen fotky z kurtu, selfie s českou parťačkou, ale i s manželem Justinem. Právě on je na posledních zveřejněných snímcích Mattekové-Sandsové a jde opět o hodně žhavý materiál…

Prásk.tv píše:

Vaidišová a Štěpánek
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
20.08.
tenis další posun žebříčkem

Kvitová je na tom nejlépe za poslední roky a fanoušci z ní šílí!

Tenistka Petra Kvitová si po semifinálové účasti na turnaji v Cincinnati na světovém žebříčku opět polepšila. Momentálně se posunula už na 5. příčku, což je její nejlepší umístění od října roku 2015.

Novak Djokovič
20.08.
tenis první tenista v historii

Djokovič porazil Federera a má kompletní sbírku titulů z Masters!

Srbský tenista Novak Djokovič má jako první tenista v historii kompletní sbírku ze všech devíti turnajů Masters. Zkompletoval jí díky vítězství na turnaji v Cincinnati, kde ve finále porazil Švýcara Rogera Federera.

18.08.
tenis Turnaj v Cincinnati

Kvitová bojovala, postup do finále v Cincinnati slaví ale Bertensová

Petra Kvitová si na turnaji v Cincinnati o titul nezahraje. Česká jednička prohrála v úvodním semifinále s Kiki Bertensovou 6:3, 4:6 a 2:6 končí tak těsně pod vrcholem.

18.08.

Kvitová se prala s Belgičankou a postoupila do semifinále!

Petra Kvitová zvládla svůj první zápas s Belgičankou Elise Mertensovou na výbornou. Na turnaji v Cincinnati ji vyřídila 2:1 na sety a proklouzla do semifinále, kde vyzve Kiki Bertensovou.