Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Naomi Ósakaová
14.12.
tenis Odměna za US Open

Stejně jako Císařovna. Ósakaová se dočkala velké pocty

Vyhrála US Open, stala se národní hrdinkou a teď se dočkala další pocty. V Japonsku nechali na počest velkého vítězství Naomi Ósakaové dokonce udělat poštovní známky s jejím portrétem.

Dominika Cibulková naštvala fanoušky
aktualizováno 13.12.
tenis To přehnala

Sexy fotka a nenávist! Cibulkové nadávají do atrapy člověka

Z miláčka národa vyvrhelem. V takové situaci je momentálně slovenská tenistka Dominika Cibulková. Stačila k tomu jedna odvážná fotka ve spodním prádle a kožichu.

Honza Nedvěd
13.12.
úžasné vystoupení galavečer zlatý kanár

Tenistky zaskočil známý písničkář! Vystoupení pobavilo vyprodaný sál

Středeční galavečer u příležitosti vyhlášení ankety Zlatý kanár přilákal snad všechny, kdo v českém tenise něco znamenají. S nadsázkou lze tvrdit, že zlatým hřebem celého večera bylo vystoupení známého písničkáře Honzy Nedvěda, ze kterého se ale nakonec vyklubal někdo úplně jiný...

Prásk.tv píše:

Vaidišová a Štěpánek
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
Český fedcupový tým
aktualizováno 12.12.
přímý přenos prestižní anketa

Vítězem ankety Zlatý kanár je FedCupový tým, Kvitová chyběla

Vítězem tradiční tenisové ankety EMOS Zlatý kanár se stal potřetí v historii FedCupový tým, který v listopadu opět vrátil vítězství v tradiční soutěži do České republiky a vyhrál šestý titul za posledních osm let.

Petra Kvitová
11.12.
tenis plány na svátky

Kvitová prozradila, co bude dělat o Vánocích a jak oslaví Silvestra!

Jedna z nejlepších českých tenistek Petra Kvitová se už nemůže dočkat Vánoc. Dvojnásobná wimbledonská vítězka se tento rok dokázala vrátit na kurty i po zranění levé ruky a prožít vydařenou sezonu, během které se jí podařilo vyhrát pět titulů. V tomto týdnu pak završila úspěšný rok šestým oceněním za fair play a příkladné vystupování na kurtu i mimo něj.

Novak Djokovič se svou manželkou Jelenou
05.12.
Tenisový hrdina

Dobročinnost sama! Djokovič pomocí své nadace dojal svět

Skvělý tenista, fantastický šoumen a člověk s obrovským charakterem. Takový je Novak Djokovič. Před několika lety se svojí manželkou založil „Novak Djokovič Foundation“ a letos rozjel novou akci, která si zaslouží velký obdiv.

Serena Williamsová
01.12.
tenis Tenisové neshody

Serena schytává kritiku od soupeřek: To neprojde ani mužům!

Všichni sportovci jsou si rovni, někteří jsou si rovnější. Takový názor má teď Světlana Kuzněcovová na Serenu Williamsovou. Za vše může benevolence antidopingové agentury, která odpustila Američance absenci na prohlídce.

Marin Čilič
aktualizováno 25.11.
Tenis Davis Cup

Chorvatsko podruhé vítězem Davis Cupu: Vítězný bod uhrál Čilič!

Chorvatští tenisté vyhráli podruhé v historii Davis Cup. Vítězný třetí bod vybojoval ve finále ve Francii sedmý hráč světového žebříčku Marin Čilič, jenž v dnešní úvodní dvouhře zdolal 7:6, 6:3, 6:3 Lucase Pouilleho. Favorizovaní hosté tak v Lille získali nedostižné vedení 3:1.

Belinda Benčičová
25.11.
Nová láska Ze soukromí

Tenisová kráska ze Švýcarska sbalila fotbalistu, je ze Slovenska!

Švýcarská tenistka Belinda Benčičová přiznala nový vztah. Lásku prožívá se svým fyziotrenérem a bývalým slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem. Věkový rozdíl mezi aktuálně 44. hráčkou světa a jejím přítelem je 15 let.

Borna Čorič
aktualizováno 23.11.
finále davis cup

Odveta za fotbal? Chorvati začali vykrádat tenisovou Francii

Chorvatští tenisté vedou ve finále Davisova poháru nad obhájci trofeje Francouzi 2:0 a v sobotu mohou po 13 letech a podruhé v historii pozvednout slavnou trofej. Bornu Čoričovi i Marinu Čiličovi dnes stačily k zisku bodu tři sety. Hosté tak zatím plní na antuce položené na fotbalovém stadionu v Lille roli favorita.