Karolína Plíšková
14.10.
Tenis Turnaj v Tchien-ťinu

Plíšková nezvládla finále. O Turnaj mistryň bude muset ještě bojovat!

Tenistka Karolína Plíšková prohrála ve finále v čínském Tchien-ťinu s Francouzkou Caroline Garciaovou 6:7, 3:6 a přišla o možnost si v předstihu zajistit účast na Turnaji mistryň. O postup na vrchol sezony v Singapuru musí bojovat ještě na turnaji v Moskvě, který začne v pondělí. Čtyřhru v Tchien-ťinu vyhrála česká tenistka Květa Peschkeová s Američankou českého původu Nicole Melicharovou.

13.10.
Tenis Turnaj v Číně

Plíšková v Tchien-ťinu porazila Bacsinszkou a je ve finále!

Tenistka Karolína Plíšková si v Tchien-ťinu zahraje o třetí titul v sezoně a postupem do finále udělala další krok k účasti na Turnaji mistryň. Nasazená jednička čínského turnaje si v semifinále přesně za hodinu hry poradila 6:2 a 6:1 se Švýcarkou Timeou Bacsinszkou.

12.10.
tenis singapur se blíží

Plíšková má Turnaj mistryň na dosah! V Číně už je v semifinále

Tenistka Karolína Plíšková je opět o krok blíže účastni na Turnaji mistryň. V čínském Tchien-ťinu porazila Britku Katie Boulteriovou 5:7, 6:0 a 6:3 a postoupila do semifinále turnaje.

Tragédie na Mallorce: Nadal nabídl střechu, vzal koště a obul gumáky

Nečekané a silné záplavy, které ni na jindy klidné Mallorce vyžádal už pět obětí na životech nenechaly klidného ani Rafaela Nadala. Když ostrov zasáhla bouře, byl jen 11 kilometrů od epicentra následně se i sám stal dobrovolníkem.

Alexander Zverev
aktualizováno 10.10.
tenis Odmítnutá účast

Problém pro Davis Cup. První hvězda se naštvala kvůli termínu

Nový systém Davis Cupu je špatný. Kromě tenisové veřejnosti se takhle vyjádřil i Alexander Zverev, který už nyní ví, že se za rok finálového turnaje nezúčastní. Hlavně kvůli nešťastnému termínu.

10.10.
Chudák kluk

Až moc bouřlivá oslava: Zverev vyděsil podavače míčků

Občas se nechtěně stanou nečekanými hrdiny zápasu. Někdy je trefí rychlý úder, jindy zase pobaví celé publikum. Podavači míčků se stanou hlavními aktéry televizních záběrů a ani o tom neví. Stalo se to i v Šanghaji, kde jednoho z nich vyděsil Zverev svojí bujarou oslavou.

Nick Kyrgios
Nepochopitelné chování

Další úlet fracka Kyrgiose: Rozhodčí mu poradil, on ho seřval

Kyrgios, nervy a rozhodčí. Příběh, který nikdy nekončí. A další pokračování napsal turnaj v Šanghaji. Tam se nechal Australan vyprovokovat jednou poznámkou od rozhodčího a jen potvrdil svoji pověst „tenisového fracka“.

10.10.
tenis turnaj v číně

Plíšková s přehledem postoupila do čtvrtfinále! Stačilo jí 55 minut

Tenistka Karolína Plíšková na turnaji v čínském Tchien-ťinu porazila ve 2. kole Slovinku Polonu Hercegovou 6:1 a 6: a bez problémů postoupila do čtvrtfinále.

Barbora Krejčíková
aktualizováno 09.10.
tenis Poprvé v sezoně vyhrála

Krejčíková slaví první postup do druhého kola, soupeřka ji vzdala

Barbora Krejčíková se konečně dočkala! Poprvé v sezoně postoupila do druhého kola turnaje okruhu WTA. V Tchien-ťinu se jí to povedlo i díky skreči Ukrajinky Kateryny Kozlovové za stavu 4:1.