Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
Aktualizováno Včera 17:54
bojovnice aegon classic

Povedený den v Birminghamu: Šafářová vyzve v semifinále Kvitovou!

České tenistky Lucie Šafářová i Petra Kvitová jsou v semifinále turnaje v anglickém Birminghamu. První jmenovaná porazila 2:1 Darju Gavrilovovou a druhá pak Kristinu Mladenovicovou 2:0. České hráčky si navíc v další fázi turnaje zahrají proti sobě.

video prostě frajer

Postavil se osudu: Borec s jednou rukou má svůj první bod v ATP!

Že nic není nemožné dokázal třiadvacetiletý Novozélanďan Alex Hunt. Má jen jednu ruku, ale od malička chtěl být profesionálním tenistou. Teď se mu jeho sen splnil. Na turnaji ATP uhrál svůj první bod.

Barbora Strýcová
Aktualizováno Včera 10:25
to je zločin chudák holka

Výhružky smrtí! Strýcová ukázala, jaké zprávy dostává od anonymů

Česká tenistka Barbora Strýcová patří k oblíbeným postavám WTA okruhu, ale bohužel se i mezi fanoušky najdou tací, kteří zřejmě nesnesou, když jim zrovna nevyjde tiket, který vsadili. To pak neváhají a tenistkám vyhrožují prostřednictvím zpráv na sociálních sítích. Bára ukázala, jaké vzkazy například dostává.

Prásk.tv píše:

Petr Rychlý a Petra Kvitová - 4
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
foto užívá si s přítelem

Příprava tenisové krásky Eugenie? Svůdný úsměv a sexy prdelka!

Slavný Wimbledon začne už za necelé dva týdny a tenisté i tenistky se na něj už pilně připravují. Tedy většina... Kanadská hráčka Eugenie Bouchardová si ještě stihla vyrazit s přítelem oddechnout na pláž. A tam se rozhodně nestyděla!

U soudu Tenisová legenda

Boris Becker je na dně: Nezvládal splácet dluhy, vyhlásil bankrot!

Někdejší vynikající německý tenista a později trenér Boris Becker před britským soudem deklaroval osobní bankrot. Nestačil splácet dluhy, které měl.

birmingham turnaj na trávě

Kvitové to na trávě svědčí! V prvním kole porazila Smitkovou

Tenistka Petra Kvitová zvládla úvodní kolo travnatého turnaje v Birminghamu, když porazila 6:2 a 6:3 krajanku Terezu Smitkovou.

Petra Kvitová
Aktualizováno 20.6. 2017 11:54
důležitá věc poznají identitu?

Další stopa v případu Kvitová: Policie má otisky prstů pachatele!

Uplynulo dlouhého půl roku, co tenistku Petru Kvitovou přepadl v bytě neznámý útočník a pořezal jí levou ruku. Pro policii je dopadení pachatele stále prioritou a podle Hospodářských novin má k dispozici i otisky prstů útočníka.

foto krásné ženy

Komu patří jejich srdce? Tohle jsou TOP partnerky slavných tenistů!

Zajímá vás, které krásky žijí s nejlepšími světovými tenisty? Již 3. července startuje prestižní tenisový turnaj Wimbledon. Průběh celého turnaje budete navíc moci sledovat na stanicích Nova Sport. Vybrali jsme TOP 7 nejhezčích partnerek nejlepších hráčů světa, které dorazí podpořit své drahé polovičky na zápasy a mezi nimi bude i Ester Berdych Sátorová, manželka nejlepšího českého tenisty.

Barbora Strýcová
Aktualizováno 19.6. 2017 17:25
video veselá kopa

Strýcová baví! Fanoušek ji pozval na večeři. Reakce stojí za to!

Tenistka Barbora Strýcová si v prvním kole turnaje v Birminghamu poradila s Julií Putincevovou z Kazachstánu. Navíc stihla opět i pobavit fanoušky, když jí nevyvedlo z míry ani pozvání od fanouška, které obdržela přímo na kurtu.

Michaela Ochotská, Lukáš Rosol a syn Andreas
Aktualizováno 19.6. 2017 16:09
Exotika vystavila se

FOTO: Ochotská nahoře bez! Chce snad naštvat tenistu Rosola?

Michaela Ochotská, stále ještě manželka české tenisové hvězdy Lukáše Rosola, ukázala své sexy tělo v plavkách, tedy spíše v jejich spodním dílu. Podprsenku totiž neváhala odložit stranou. Chtěla tak přitáhnout tenistovu pozornost, nebo naopak nalákat čerstvé maso?