Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tenis Smutná zpráva

Zemřel tenista († 56), který na Wimbledonu porazil Beckera!

Tenisový svět zahalil smutek. Ve věku 56 let totiž zemřel australský tenista Peter Doohan. Ten se ve své kariéře zviditelnil především poté, co na Wimbledonu 1987 porazil tehdejší světovou jedničku Borise Beckera. Doohan trpěl tzv. Lou Gehringovou chorobou.

Tenistka Je z ní paní

Hlaváčková měla svatbu. Slib dávala v italštině, rodinu plánuje!

Zvykejme si na nové tenisové jméno. Tím je Andrea Sestini Hlaváčková. Třicetiletá tenistka se totiž provdala za svého italského partnera a svatba to byla jako z pohádky. Hlaváčková dávala svůj slib dokonce v italštině.

Petr Suchoň a Klára Koukalová
Aktualizováno Předevčírem 14:06
zásnuby gratulujeme

Řekla ANO! Tenistka Koukalová se pochlubila zásnubním prstýnkem

Tak už je to tady! Bývalá tenistka Klára Koukalová se na svém facebooku pochlubila fotkou zásnubního prstýnku, který dostala od svého přítele, moderátora Televizních novin Petra Suchoně.

Prásk.tv píše:

Roger Federer
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
Karolína Plíšková
Aktualizováno Předevčírem 07:56
světová jednička za velkou louží

New York leží Plíškové u nohou! Je ozdobou náměstí Times Square

Tenistka Karolína Plíšková se začátkem týdne stala oficiálně světovou jedničkou. Netrvalo dlouho a ve Spojených státech její podobizna ozdobila slavné newyorské náměstí Times Square!

Barbora Strýcová
Aktualizováno 19.7. 2017 11:54
užívá života je fantastická

Takovou babičku by chtěl mít každý. A Bára Strýcová to dobře ví

Tenistka Barbora Strýcová si užívá zaslouženého volna a tráví ho okruhu svých nejbližších. Na svém instagramu se pochlubila fotkou s babičkou, která i v 90 letech užívá života plnými doušky!

Karolína Plíšková
Aktualizováno 19.7. 2017 07:22
video o tenise a o životě

VELKÝ ROZHOVOR: Karolína Plíšková, nejlepší světová tenistka

Karolína Plíšková se v pondělí stala oficiálně světovou tenisovou jedničkou. Během uplynulého roku vyhrála čtyři turnaje. Byla ve finále US Open, v semifinále French Open a 9x porazila soupeřku z elitní desítky. A i proto je královnou.

pozvánka exkluzivně

Interview s Karolínou Plíškovou! Jaké je být světovou jedničkou?

Karolína Plíšková se v pondělí stala oficiálně světovou tenisovou jedničkou. Během uplynulého roku vyhrála čtyři turnaje. Byla ve finále US Open, v semifinále French Open a 9x porazila soupeřku z elitní desítky. A i proto je královnou.

Karolína Plíšková
Aktualizováno 18.7. 2017 16:26
wta velký přehled

Plíšková je královnou tenisu. Ale jak dlouho na trůnu může zůstat?

Karolína Plíšková je první českou světouvou jedničkou historie. Na prvním místě má na Simone Halepovou z Rumunska těsný náskok 185 bodů. Ale už brzy přijde čas obhajoby. Jak dlouho si udrží pozici světové jedničky?

borec tenisový elegán i táta

Známý i neznámý Federer: 5 věcí, které jste o něm možná netušili

Roger Federer vyhrál tenisový Wimbledon už poosmé. Nikdo nemá víc. Ve svých 35 letech je jedním z nejznámějších sportovců světa. Ale přesto jsou věci, které jste o něm vůbec nevěděli. Tady pět zajímavostí, které vás jistě zaujmou.

gratulace žebříček wta

Je to oficiální! Karolína Plíšková je novou tenisovou jedničkou

Česká tenistka Karolína Plíšková je oficiálně světovou jedničkou. Před druhou Rumunkou Simonou Halepovou má na WTA žebříčku náskok 185 bodů.