Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Serena Williams
včera 17:08
Je to venku Z obřadu

FOTO nevěsty Sereny je konečně na světě: Takhle jí to slušelo!

Minulý čtvrtek si řekli své ano. Tenistka Serena Williamsová a její dlouholetý partner Alexis Ohanian. Nějaké fotky ze svatebního dne sice prosákly na veřejnost, ale snímek nevěsty v šatech nikoli. Jeho hodnota měla cenu zlata. Necelý týden po té superluxusní svatbě už konečně existují fotky, na kterých je pár zachycen přímo během obřadu.

Jana Novotná a vévodkyně z Kentu.
včera 14:26
Tenis Další smutná zpověď

Vévodkyně, které Novotná plakala na rameni: Toto o Janě řekla!

Když se řekne Jana Novotná, každému se vybaví moment z finále Wimbledonu 1993, ve kterém prohrála se Steffi Grafovou. I když v rozhodujícím setu vedla 4:1, nakonec prohrála 4:6. Následoval ceremoniál finalistek, během kterého se Novotná rozplakala vévodkyni z Kentu na rameni. A právě tato žena, která byla tehdy podporou české hráčky, je z její smrti zdrcena.

Jana Novotná s maminkou Libuší
včera 11:52
Ze soukromí Otázka dědictví

Novotná vydělala stovky milionů: Kdo má nárok na její majetek?

Moc se o ní v posledních letech nevědělo. O to víc mnoho lidí po celém světě smrt Jany Novotné překvapila. Zhruba od roku 2010 žila v rodném Brně, respektive kousek od něj, kam se přestěhovala po patnácti letech z Floridy se svou přítelkyní Iwonou. Novotná si během své kariéry vydělala zhruba 220 milionů korun. Nabízí se tak otázka, kdo majetek bývalé ženské dvojky bude dědit?

Prásk.tv píše:

Jana Novotná
čtěte o tématu tenis na Prásk.tv
Jana Novotná a Iwone Kuczyňská
včera 10:19
tenis nemluvila o ní

Životní láska tenistky Novotné: Utajovaná přítelkyně z Polska!

V pondělí zasáhla český tenis zdrcující zpráva a smrti wimbledonské vítězky Jany Novotné. Bývalá světová dvojka podlehla rakovině v pouhých 49 letech a po konci aktivní kariéry se spíše držela v ústraní. Kde ale tahle tenisová legenda vlastně žila a s kým?

Jana Novotná s přítelkyní
aktualizováno včera 10:19

GALERIE: Jana Novotná a její přítelkyně Iwona Kuczyňská

V pondělí zasáhla český tenis zdrcující zpráva a smrti wimbledonské vítězk Jany Novotné. Bývalá světová dvojka podlehla rakovině v pouhých 49 letech a po konci aktivní kariéry se spíše držela v ústraní. Kde ale tahle tenisová legenda vlastně žila a s kým?

Novak Djokovič a Radek Štěpánek
20.11.
Tenis Fáma nebo fakt?

"Novým trenérem Djokoviče bude Štěpánek," píší srbská média!

Posledních pár měsíců se v mediích po celém světě objevují spekulace kolem nového trenéra pro Novaka Djokovice. Nejčastěji se zmiňuje jméno Radka Štěpánka. V Srbsku už to dokonce považují za hotovou věc.

Maminy
20.11.
Anketa Vyberte královnu

Těhotné sportovkyně: Které z nich bříško sluší nejvíce? Hlasujte!

Oblíbená, teď už bývalá atletka, Denisa Rosolová potěšila své fanoušky. Je těhotná. Podívejte se na přehled sportovkyň, které se staly nebo stanou maminkami v blízké době. Na konci článku dejte hlas té, které bříško podle vás sluší nejvíce.

Helena Suková a Jana Novotná
20.11.
VIDEO Dobré kamarádky

Suková o debl parťačce Novotné: Věřila jsem v léčbu, smrt byla šok!

Tenistka Jana Novotná zemřela. Zpráva, která na celém světě zasáhla spoustu lidí. Některé však podstatně víc, jelikož měli k wimbledonské vítězce zkrátka užší vztah. Vůbec nejblíže byla Novotné ze všech tenistek Helena Suková. Tyto dvě hráčky v ženské čtyřhře vybojovaly dvě stříbrné olympijské medaile.

Jana Novotná
20.11.
Vzpomínky Smutný den

Smrt Novotné? V šoku jsou mimo tenistů i další sportovci! VIDEO

Nejen tenisté jsou zdrceni ze smrti wimbledonské vítězky Jany Novotné. Během své kariéry totiž přišla do kontaktu i s těmi, kteří se věnovali jinému odvětví. Pro mnohé byla vzorem a inspirovala je. Podívejte se, jak na Novotnou vzpomíná Kateřina Neumannová, Ondřej Synek, Josef Dostál, Andrea Zemanová či Tomáš Portyk.

Jana Novotná
20.11.
Kariéra To nejzásadnější

Nejznámější 2 minuty Novotné: Takhle dojala všechny fanoušky!

Ještě dlouho se bude o Janě Novotné mluvit v superlativech. Po její smrti zůstala zdrcena nejen tenisová komunita po celém světě. Připomeňte si ve videu, které na své sociální sítí zveřejnil oficiální profil Wimbledonu, nejznámější okamžik z kariéry někdejší tenisové dvojky, při kterém dojala všechny fanoušky.