Barbora Seemanová
13.10.
Plavání Talentovaní sportovci

Seemanová září: Na olympiádě mládeže získala druhé zlato!

Barbora Seemanová přidala do své sbírky na olympijských hrách mládeže v Buenos Aires druhé zlato. To první si na krk pověsila po kraulařské stovce a teď zase kralovala na poloviční trati. Z medailového úspěchu se radovala i badmintonistka Tereza Švabíková, která v soutěži smíšených mezinárodních družstev získala bronz.

10.10.
gratulace olympiáda dětí a mládeže

Česko má první zlato! Plavkyně Seemanová ještě překonala rekord

Plavkyně Barbora Seemanová na olympiádě dětí a mládeže v argentiském Buenos Aires vyhrála závod na 100 metrů volným způsobem a získala pro českou výpravu tak první zlatou medaili!

17.12.

aktualizováno 17.12.
plavání Skvělý výkon

Rekord české krásky! Seemanová byla na ME dvanáctá

Plavkyně Barbora Seemanová dnes podruhé vylepšila český rekord na 50 metrů volný způsob. V semifinále mistrovství Evropy v krátkém bazénu ze svého rekordního času z dopolední rozplavby ubrala dalších 32 setin. Čas 24,57 sekundy stačil sedmnáctileté české reprezentantce v Kodani na dvanácté místo.