Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Edinson Cavani a Neymar
25.09.
Fotbal Ligue 1

Penalty bude kopat Neymar, ale ty dostaneš milion: Cavani to odmítl!

V Paris Saint-Germain je pořádně napjatá atmosféra. A to zejména mezi Edinsonem Cavanim a hvězdnou posilou Neymarem. Tito dva sokové se před týdnem pohádali a lepší to hned tak nebude. Když předseda klubu nabídl Cavanimu milion eur za to, když nechá penalty kopat Neymara, Uruguayec to odmítl.

Neymar
02.09.
Fotbal Je to divné

Na PSG si posvítila UEFA: Zjišťuje, kde bere mega sumy na hvězdy!

Pokud jste si říkali, kde Paris Saint-Germain bere najednou takové sumy, že si může dovolit hvězdy jako Neymara či Mbappého, možná už brzy budete znát odpověď. Tu se totiž bude snažit zjistit evropská fotbalová unie UEFA, která chce dohlédnout právě na to, jak je pařížský klub financován.

Kylian Mbappé
aktualizováno 31.08.
hotovo transfer je dokončen

Mbappé je v PSG! Superútok s Neymarem a Cavanim je kompletní

Kylian Mbappé nakonec opravdu opouští Monako. Boj o vycházející hvězdu světového fotbalu vyhrál Paris St. Germain. Francouzský tým bude se superútokem Mbappe - Cavani - Neymar útočit na vítězství v Lize mistrů.

Kylian Mbappé
08.08.
supertým povede se to?

PSG nemá dost: Po Neymarovi hodlá přivést další superstar

Paris St. Germain zřejmě nemá dost a cílí na další superstar. Šejkové z Kataru by moc rádi, aby se vedle Neymara proháněl na křídle supertalent Kylian Mbappé, o kterého letos marně usiloval Real Madrid.

Neymar
05.08.
Fotbal Paris Saint-Germain

VIDEO: Přivítání Neymara v Paříži ve velkém stylu, tohle prohlásil!

Nejdražší přestup ve fotbalové historii se musí náležitě vytěžit. To moc dobře ví vedení Paris Saint-Germain, které na plném stadionu přivítalo novou posilu - brazilskou hvězdu Neymara. Ten však ještě kvůli administrativním záležitostem nenastoupil k 1. kolu francouzské Ligue 1 proti Amiens.

Neymar
04.08.
platy je až druhý

Nejdražší přestup, ale ne nejvyšší plat! Kdo bere více než Neymar?

Fotbalová veřejnost se nestačí divit. Žebříček nejdražších fotbalových transferů má nového lídra. Stal se jím Neymar, který přestoupil z Barcelony do Paris St. Germain za částku dosahující téměř šest miliard korun. Jenže částka za přestup nejde ruku v ruce s platem pro samotného fotbalistu. Brazilský kanonýr se totiž nestane nejlépe placeným fotbalistou planety.

Neymar přestoupil z Barcelony do PSG
aktualizováno 03.08.
šílenost nejdražší přestup

Hotovo! Neymar podepsal s PSG. Barca inkasuje skoro 6 miliard

Přestup brazilské fotbalové superstar Neymara je hotovou věcí. Barcelona oznámila, že už inkasovala částku 5,8 miliardy korun od samotného fotbalisty. Tak vysoká byla výstupní klauzule. O pár desítek minut později už Neymar podepsal s Paris St. Germain pětiletou smlouvu.

Neymar
02.08.
Fotbal Prohlášení klubu

Barcelona oficiálně: Neymar má povoleno odejít.Trénovat nemusí!

Už jsme vás během dopoledne informovali, že se Neymar na tréninku rozloučil se spoluhráči z Barcelony. Delší dobu se spekuluje o tom, že brazilská hvězda odejde ze Španělska do Paris Saint-Germain. Klub teď napsal na web oficiální prohlášení k celé situaci.

Neymar
18.07.
fotbal povede se to?

Bláznovství! PSG chce vykoupit Neymara z Barcelony za 6 miliard

Tak tady končí všechno! Nespokojenost Neymara v katalánském klubu je už prý na takové úrovni, že požádal vedení o ukončení spolupráce. Toho se chystá využít gigant z Paříže. PSG se totiž chystá vykoupit Brazilce ze smlouvy za 222 milionů euro, v přepočtu 5 miliard a 800 milionů korun!

Lisa Zimouchová a Paris Saint-Germain
aktualizováno 26.03.
Fotbal Paris Saint-Germain

VIDEO: Fotbalisté se smáli sobě navzájem. Slečna si je povodila! 

Největší potupou byly jesle, ale sranda byla, i když si fotbalistka vodila mladé talenty s míčem jiným způsobem. Lisa Zimouchová ukázala, že má pro fotbal velký talent, a že by se ani mezi kluky neztratila. Ve videu uvidíte, jak si poradila s hráči mládežnických výběrů Paris Saint-Germain.