Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Conor McGregor a Nate Diaz
14.02.
ufc to by dávalo smysl

McGregor zase rube v tělocvičně a mluví se o další řežbě s Diazem!

Z poslední porážky s Khabibem Nurmagomedovem se irský frajer Conor McGregor už nejspíš definitivně oklepal a jeho instagram je opět plný potu a krve z tělocvičny. Jak to tak vypadá, podle nejnovějších informací by se McGregor mohl do třetice v oktagonu utkat s dobře známým Natem Diazem. Tihle dva mají totiž nevyřízené účty, protože z předchozích dvou střetnutí slavil každý z nich jednou a bilance je tak nerozhodná.

Khabib Nurmagomedov a Dana White (šéf UFC)
11.02.
UFC Plány fightů

Zápas o titul má být brzy: Uražený Khabib to ale UFC komplikuje!

Když se naposledy objevil Khabib Nurmagomedov v oktagonu, byla to velká show. Aby také ne, když se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC. Dagestánec tehdy porazil Conora McGregora a získal titul šampiona v lehké váze. Tím to ale neskončilo. Khabib vyvolal bitku v hledišti a dostal tvrdý trest. Kvůli němu se urazil a vzhledem k tomu, že UFC chce brzy další titulový zápas a situace se má tak, jak se má, vše se pořádně komplikuje.

Khabib Nurmagomedov po výhře nad Conorem McGregorem
07.10.
UFC 229

Šance pro McGregora: Khabib má problém, vezmou mu titul a výhru?

Běsnění Khabiba Nurmagomedova po zápase s Conorem McGregorem může mít pro ruského bojovníka hodně nepříjemné následky. Po zápase mu odmítli udělit pás a vyhlášení proběhlo bez obou borců. Mluví se i o odebrání pásu šampiona.

Conor McGregor
aktualizováno 30.11.
mma už má vyděláno

Šok pro UFC: McGregor už možná nebude zápasit, řekl prezident

O McGregorovi si každý týden můžeme přečíst nějakou novinku, ovšem informace o jeho dalším zápase v UFC se stále neobjevila. Jistý tlak veřejnosti vycítil i samotný prezident celé organizace Dana White a tak se rozhodl vystoupit před novináři.

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather jr.
aktualizováno 17.05.
souboj hvězd další krok ke snu

Conor McGregor dostal povolení! Bitva s Floydem má být už letos

Pustí ho? Dočkají se fandové? Vypadá to, že zápas superstar z oktagonu Conora McGregora a neporazitelného boxera Floyda Mayweatheara je zase blíž. Jak informuje web fightingnews, irský válečník už dostal povolení k vyjednávání.

Ronda Rousey v posledním utkání s Amandou Nunes
20.03.
audio konec tajemství

Konec ikony oktagonu? Šéf UFC mluvil o návratu Rondy Rousey

Uvidí fanoušci UFC ještě někdy v akci ikonu Rondu Rousey? Tajemství možná odhalil šéf celého kolotoče Dana White. Podle jeho slov se dlouho neporažená bojovnice po dvou debaklech už v oktagonu neukáže.