Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Pudilová
dnes 14:26
UFC Ze zákulisí

Na UFC v Praze má natrénováno: Teď si Pudilová čistí hlavu se psy!

Už se to blíží, galavečer UFC v Praze se koná za týden. Mezi těmi nejlepšími bojovníky světa se představí i Češka Lucie Pudilová. Příbramská ranařka už má natrénováno a teď si bude hlavně čistit hlavu tak, aby se na souboj s Liz Carmouche co nejlépe naladila. Jak teď Lucka tráví volný čas? Na to odpovídal její trenér Ladislav Erdelyi.

Trenér Ladislav Erdélyi a bojovnice Lucie Pudilová
06.02.
UFC Tisková konference

Pudilová o UFC v Praze: Přijdu, ukončím soupeřku a zase odejdu!

UFC v Praze se blíží. Galavečer, během kterého se představí nejlepší bojovníci světa, bude k vidění v pražské O2 aréně už 23. února. Zápas před domácím publikem čeká českou ranařku z Příbrami Lucii Pudilovou. Ta dorazila během středečního odpoledne do televize Nova, aby na tiskové konferenci odpovídala na dotazy novinářů.

V Praze se představí i Veronica Macedová a Kanaďanka Robertsonová
aktualizováno 29.01.
Ženský souboj Galavečer v O2 areně

Jižní Amerika vyzve Kanadu! UFC odtajnila další dvojici pro Prahu

Galavečer UFC Fight Night v pražské O2 areně zná další dvojici zápasnic. V únoru se v kleci potká Veronica Macedová z Venezuely s Kanaďankou Gilian Robertsonovou. Bude se tak jednat o druhý ženský zápas. První obstará Češka Lucie Pudilová.

Lucie Pudilová
26.01.
UFC Ze zákulisí

Drsný trénink na UFC v Praze: Ani mrazy Pudilovou nezastavily! Foto

Kvapem se to blíží. Už 23. února, tedy za necelý měsíc, hostí české hlavní město vůbec poprvé prestižní UFC. V Praze se představí vedle světových hvězd MMA také Češka Lucie Pudilová, která přípravy na souboj s Liz Carmouche.

Ladislav Erdelyi a Lucie Pudilová
aktualizováno 14.12.
ufc začala příprava

Jak na Liz Carmouche? Lucie jí vnutí svůj styl, tvrdí kouč Erdelyi

Lucie Pudilová se už pár dnů cíleně připravuje na střet s legendou světa UFC Liz Carmouche. Americká bojovnice, která změřila síly i s Rondou Rousey, přijede do Prahy. A podle slov trenéra Ladislava Edrelyiho jí v O2 areně nečeká žádný med.

Lucie Pudilová
aktualizováno 12.12.
první slova souboj s legendou

Pudilovou čeká legenda UFC: Věřím si. Potřebuji opravdu vyhrát!

Lucie Pudilová už pomalu shazuje kila, aby se dostala do kategorie muší váhy. V pražském galavečeru UFC totiž změří síly s americkou legendou Liz Carmouche. O tom, jak vnímá jméno soupeřky, promluvila v exkluzivním rozhovoru pro NOVA Sport.

Lucie Pudilová a Liz Carmouche
12.12.
ufc ufc fight night prague

Pudilová v Praze vyzve ženu, která zlámala čelist Rondě Rousey!

Je to tady! Česká bojovnice Lucie Pudilová konečně ví, proti komu se 23. února v Praze postaví do oktagonu v rámci UFC Fight Night. Rodačka z Příbrami bude zápasit s Američankou Liz Carmouche, která v minulosti dokázala pořádně zatopit i ženské legendě UFC Rondě Rousey!

Lucie Pudilová - 17
12.12.
ufc česká hvězda

Bojovnice Pudilová má zkažené Vánoce! Přes svátky musí trpět

Jediná česká zástupkyně v organizaci UFC Lucie Pudilová už netrpělivě čeká, s kým se v únoru v Praze postaví do oktagonu. Jak ale na začátku týdne oznámil její trenér Ladislav Erdélyi, zápasit bude v jiné váhové kategorii, než je zvyklá a proto Lucii nečekají úplně jednoduché Vánoce.

Lucie Pudilová
aktualizováno 11.12.
výzva další novinka

Pudilová má smlouvu pražského UFC: Čeká jí Joanna Jendrejczyk?

Lucie Pudilová udělala další krok ke svému vystoupení na galavečeru UFC v pražské O2 areně. V úterý podepsala smlouvu. Má to ale háček. Představí se ve váhové kategorii Flyweight, ve které ještě v prestižní společnosti ještě nebojovala.

Lucie Pudilová
06.12.
UFC Tisková konference

Pudilová se těší na UFC v Praze: Tuto soupeřku by chtěla vyzvat!

Fanoušci nejprestižnější MMA organizace se už nemohou dočkat toho, až uvidí UFC poprvé v historii v Praze. Galavečer proběhne 23. února v pražské O2 aréně a v akci bude i Češka Lucie Pudilová. Ta na dnešní tiskové konferenci neskrývala nadšení z toho, že se bude moci ukázat před domácím publikem.