Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Po návratu Exkluzivní rozhovor

Pudilová po první výhře v UFC: Euforie, soupeřka byla namyšlená!

Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová má za sebou druhý zápas v nejprestižnější soutěži MMA a zároveň první výhru. V Singapuru porazila Korejku Ji Yeon Kim. Z exotické země už přiletěla do Česka a exkluzivně pro Nova Sport popsala své pocity i to, co ji čeká dál. Také se svěřila, že ji těší velký zájem fanoušků, kteří Pudilovou stále více poznávají.

Lucie Pudilová
Aktualizováno 17.6. 2017 11:27
UFC Druhé klání

Skvělý úspěch: Lucie Pudilová vyhrála svůj první zápas v UFC!

Zvládla to a slaví! Jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová vyhrála svůj první zápas v nejprestižnější soutěži světa. Ve svém druhém klání porazila Korejku Ji Yeon Kim. Po velmi vyrovnaném duelu příbramská rodačka chvíli nevěřila, že rozhodčí zvedl její ruku.

Lucie Pudilová - 17
Aktualizováno 17.6. 2017 08:26
UFC Už se to blíží

Druhý zápas Lucie Pudilové v UFC: Dnes ŽIVĚ na Nova Sport 1!

A je to tady! Druhý zápas Lucie Pudilové v nejprestižnější soutěži MMA se blíží. Už dnes se střetně v oktagonu UFC s Korejkou Ji Yeon Kim a vy budete moci být u toho. Souboj začíná v 10:45 českého času a živě ho můžete sledovat na stanici Nova Sport 1.

Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim
Aktualizováno 16.6. 2017 09:54
nova sport sledujte přímý přenos

Další zápas Pudilové v UFC už v sobotu! Zvládne boj s Korejkou?

Už tuto sobotu se první a také jediná česká zápasnice v UFC postaví znovu do oktagonu. Po londýnské premiéře s Linou Lansbergh čeká na Lucii Pudilovou exotičtější destinace i soupeřka. V Singapuru se postaví Korejce Ji Yeon Kim. Druhé představení české bojovnice vysílá v sobotu od 10:45 živě Nova Sport 1.

Bojovnice Pochlubila se fotkami

Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Nejen fanoušci MMA už netrpělivě vyhlížejí druhý boj Lucie Pudilové v UFC. V teprve druhém zápase elitní soutěže smíšených bojových umění vyzve příbramská "Kulka" Korejku Ji Yeon Kim. Klání se bude konat tuto sobotu v Singapuru a živě ho budete moci sledovat na Nova Sport 1 od 10:45 ráno. Pudilová je už na místě a nasává singapurskou atmosféru. Pochlubila se i fotkami.

GALERIE Bojovnice v Singapuru

GALERIE: Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Nejen fanoušci MMA už netrpělivě vyhlížejí druhý boj Lucie Pudilové v UFC. V teprve druhém zápase elitní soutěže smíšených bojových umění vyzve příbramská "Kulka" Korejku Ji Yeon Kim. Klání se bude konat tuto sobotu v Singapuru a živě ho budete moci sledovat na Nova Sport 1 od 10:45 ráno. Pudilová je už na místě a nasává singapurskou atmosféru. Pochlubila se i fotkami.

Lucie Pudilová - 3
Aktualizováno 12.6. 2017 14:09
Znovu v akci Exkluzivní rozhovor

Další UFC zápas: Pudilová si věří a těší se i na prohlídku Singapuru!

Už tuto sobotu 17. června čeká první a zároveň jedinou českou bojovnici v UFC Lucii Pudilovou druhý zápas v nejprestižnější soutěži MMA. Ten se uskuteční v Singapuru, kde příbramská zápasnice vyzve Korejku Ji Yeon Kim. Lucka v rozhovoru pro Novasport.tv chrlila optimismem a mimo jiné také prozradila, kam se bude chtít v krátkém volnu v Singapuru podívat.

nova sport druhý zápas

Další bitva v UFC se blíží! Dovede Pudilovou tenhle recept k výhře?

Už jen týden zbývá do druhého utkání Lucie Pudilové v UFC. Česká zápasnice je v plné přípravě a odhodlaná ke kvalitnímu výkonu tentokráte přidat i vítězství. K tomu jí pomáhá i ta správná strava. A právě do kuchyně pustil fanoušky její kouč Ladislav Erdélyi.

Lucie Pudilová vs. Ji Yeon Kim
Aktualizováno 31.5. 2017 18:31
výzva jak na ní?

Tohle se neodmítá! Co čeká Lucii Pudilovou v souboji s Korejkou?

Do světa UFC se opět vrátí česká bojovnice Lucie Pudilová. Po skandální prohře s Lisou Landbergovou nyní vyrazí až do dalekého Singapuru. Její soupeřkou bude doposud neporažená Ji Yeon Kim z Koeje. Trenér Ladislav Erdelyi v rozhovoru pro TN.cz prozradil, co má jeho svěřenkyně příbramské v plánu předvést.

Lucie Pudilová
Aktualizováno 31.5. 2017 09:50
ufc to bude řežba

Českou bojovnici Pudilovou čeká další zápas v UFC! Míří do Asie!

Česká zápasnice Lucie Pudilová, která při svém debutu v UFC ohromila díky souboji s Linou Lansbergovou všechny fanoušky i odborníky se opět postaví do oktagonu! Organizace UFC vyjednala další zápas pro rodačku z Příbrami a 17. června bude bojovat v Singapuru s jihokorejskou zápasnicí Ji Yeon Kimovou.