Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vaše téma - s Lucií Pudilovou a Ladislavem Erdélyim
Aktualizováno 24.3. 2017 13:12
živé vysílání vaše téma

Bojovnice Pudilová: Další zápas v UFC? Čekáme, může být už brzy!

Rodačka z Příbrami, která ohromila svět UFC. Ne, to nejsou zbytečné superlativy, ale realita, kterou momentálně žije historicky první česká zápasnice v nejprestižnější organizaci UFC. Cítila po zápase se Švédkou Linou Lansberg křivdu? Jaké jsou její podmínky pro přípravu? Na Vaše dotazy odpovídala v pořadu Vaše téma na TN.cz.

ufc jak to viděl?

Trenér Lucie Pudilové: Výsledek zápasu byl v obličeji soupeřky!

Česká zápasnice Lucie Pudilová při své premiéře v UFC nadchla. Fanoušci a odborníci nemluví po sobotním zápase v Londýně o ničem jiném, než o nepochopitelném verdiktu rozhodčích, kteří vyhlásili vítězkou Švédku Linu Lansberg. Ta přitom sotva stála na nohou a v obličeji jí málem nikdo nepoznal. Co si o výsledku myslí trenér Lucie Ladislav Erdelyi? Poslechněte si exkluzivní rozhovor v našem videu.

rozhovor velká premiéra

Pudilová o debutu v UFC: Výsledek neovlivním, měla jsem ji ukončit!

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová má za sebou velkou premiéru v UFC. A o zápase proti Švédce Lině Lansberg se bude možná ještě dlouho mluvit. Co si o svém debutu myslí samotná Lucie? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro novasport.tv.

Lucie Pudilová - 15
Aktualizováno 21.3. 2017 18:11

GALERIE: Lucie Pudilová

Lucie Pudilová

Lina Lansberg
Aktualizováno 21.3. 2017 10:11
nedopadla dobře podivné vítězství

V zápase UFC porazila Pudilovou, pak si rovnou zavolala sanitku!

Byl to zápas, jaký čeští fandové UFC nepamatují. Debutantka Lucie Pudilová sice totálně "zmalovala" svoji švédkou soupeřku Linu Landsbergovou, rozhodčí ale na konci zápasu překvapivě vyhlásili vítězkou Švédku. O tom, jak Luciina soupeřka dopadla svědčí i pozápasový pozdrav fanouškům, který Lina poslala cestou do nemocnice!

Lina Lansberg
Aktualizováno 18.3. 2017 19:22
nova sport premiéra

Pudilová ohromila svět UFC. Soupeřka ji vyhlásila vítězkou!

Lucie Pudilová má za sebou premiéru v UFC. A skončila nevídaným způsobem. Ačkoliv česká bojovnice místy švédskou soupeřku Linu Lansberg drtila, vítězkou nakonec rozhodčí vyhlásily Seveřanku. Ta ale v pozápasovém rozhovoru prohlásila za vítězku Češku.

Ondřej Novotný_blog
Aktualizováno 17.3. 2017 12:01
blog názory expertů

Ondřej Novotný: 50 tisíc dolarů a sláva? Pudilová se řítí do UFC!

V zápasech, které předvádí není prostor pro nudu. Nastolí kvapíkové tempo a jede jako mašina. Šílená a neúnavná mašina, která vám klidně může připomínat bájného Rockyho v přestřelkách s Creedem či Dragem.

UFC Sympatická bojovnice

PARÁDA: Lucie Pudilová se bude rvát mezi světovou elitou v UFC!

Skvělá zpráva přišla jako rána z nebes. Po smutné cestě Viktora Pešty v UFC, se začíná pro českou MMA scénu zase začíná blýskat na lepší časy. A hned se přepisuje historie. Zápasnice Lucie Pudilová vstupuje jako první Češka do UFC a má hned ohlášený zápas!