Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Staněk
25.01.
Atletika Skvělý výkon

Koulař Staněk vyhrál v Ostravě v halovém osobním rekordu 21,61

Koulař Tomáš Staněk zvítězil v Ostravě v halovém osobním rekordu 21,61 metru a ujal se vedení v letošních světových tabulkách. Z českých atletů vyhráli ještě překážkář Petr Svoboda a Pavel Maslák, který ovládl oba běhy na 300 metrů. Nejlepší výkon mezi tyčkařkami 442 centimetrů zaznamenala Romana Maláčová, v netradičním formátu smíšených dvojic se z výhry radovala Amálie Švábíková společně s Řekem Emmanuilem Karalisem.

vrh koulí (ilustrační foto)
aktualizováno 14.01.
tragická událost Smrt rozhodčího

Tragédie na Strahově! Po zásahu koulí tam zemřel rozhodčí

Tragédií skončily sobotní atletické závody na pražském Strahově. Po zásahu koulí do prsou tam zemřel rozhodčí, jemuž nepomohla ani blesková resuscitace.

Tomáš Staněk
03.06.
Atletika Vrh koulí

30 let starý rekord překonán: Tomáš Staněk vrhl přes 22 metrů!

Koulař Tomáš Staněk překonal bezmála 30 let starý český rekord Remigia Machury. Na mítinku v Schönebecku v Německu zvítězil výkonem 22,01 metru a Machurův výkon ze srpna 1987 vylepšil o osm centimetrů. V letošních světových tabulkách je Staněk třetí.

Běžkyni v Ostravě trefila sedmikilová koule
aktualizováno 07.03.
video neuvěřitelné selhání

Kousek od tragédie: Běžkyni v Ostravě trefila pětikilová koule!

Moc nechybělo a byla to obrovská tragédie. Na mistrovství republiky juniorů, které se konalo v Ostravě, došlo k neuvěřitelné události. Jednu z běžkyň finále na 400 metrů sestřelila koule z vrhačského sektoru!