Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bořek Dočkal
28.02.
Fotbal Další angažmá

Hotovo: Dočkal je ve Philadelphii. Hostování z Číny je dotaženo!

Český fotbalový reprezentant Bořek Dočkal definitivně zamířil z čínského Che-nan Ťien-jie do Philadelphie Union. Americký klub ze zámořské MLS dnes dotáhl hráčovo roční hostování. Informovala o tom agentura Sport Invest, která devětadvacetiletého záložníka zastupuje

Bořek Dočkal
26.12.
Fotbal Návrat domů

Dočkal se už údajně domluvil se Spartou: Jak na to reaguje klub?

Mluví se o tom delší dobu, ale teď prý všechno dává jasnější obrysy. Záložník Bořek Dočkal se má v nejbližších dnech připojit k týmu pražské Sparty. Tyto spekulace se objevují zejména na sociálních sítích a píší to i některá média v Polsku, podle kterých by Dočkal mohl posílit buď Spartu, nebo Legii Varšava.

Bořek Dočkal přestoupil do Číny
15.07.
Fotbal Čínská Super liga

Bořek Dočkal se poprvé trefil a hned dvakrát. Takhle rozhodl!

Bořek Dočkal zazářil v utkání čínské nejvyšší soutěži. V zápase, ve kterém jeho Henan Jianye porazil Liaoning 2:1, vstřelil český záložník oba góly. Byly to jeho vůbec první trefy za čínský klub.

Bořek Dočkal
05.03.
Fotbal Čínská Super liga

Dočkal se dočkal: Má za sebou premiéru v Číně, skončila remízou!

Bývalý sparťanský záložník Bořek Dočkal už má za sebou ligovou premiéru za čínský tým Henan Jianye. Ten poměřil síly s Hebei CFFC, ale diváci se gólu nedočkali. Po bezbrankové remíze tak Dočkal už ví, jak chutná čínská Super liga. Český reprezentant si alespoň vytvořil dobrou šanci při trestném kopu, ale gólman si s jeho pokusem poradil.