Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Šoumen Shaw bavil celý autobus
Aktualizováno 26.2. 2017 16:36
video ligový pohár

Na finále dorazí i šoumen Shaw. S bagetou bavil celý autobus!

Fotbalová Anglie žije finálovým utkáním Ligového poháru, v němž změří síly Manchester United se Southamptonem. A nenechal si ho ujít ani populární, ale teď už bývalý gólman Suttonu United Wayne Shaw. Toho dobrá nálada rozhodně neopustila, což dával plnými doušky najevo po cestě na zápas.

Wayne Shaw
Aktualizováno 25.2. 2017 20:23
potíže nouzové řešení

Jen vyhodili Shawa, zranil se jim gólman! Chytat musel obránce

V Suttonu mohli teď hodně litovat, že se rozloučili s gólmanem Waynem Shawem, který v klubu skončil pro podezření, že během zápasu FA Cupu proti Arsenalu svačil kvůli výhodnému sázkařskému kursu. Hned v prvním utkání se jim totiž jednička zranila a mezi tři tyče musel obránce.

životní šance vezme to?

Pořízek ze Suttonu má novou nabídku: Wayne, to se neodmítá!

Gólman s velkým apetitem Wayne Shaw nemá po svém konci v Suttonu United o pracovní nabídky nouzi. A ta poslední je skutečně kuriózní. 140kilový pořízek totiž rozmýšlí možnost fotit akty!

sázka, nebo ne? to se nevyplatilo

Poslední fotbalová večeře! Svačící brankář Shaw v Suttonu skončil

Tak to je tedy pořádné fiasko. Fotbalový brankář anglického Suttonu Wayne Shaw během pondělního zápasu pobavil celý svět. Deset minut před koncem utkání si totiž odskočil do šatny pro svačinu, kterou pak před zraky všech fanoušků i televizních kamer spořádal přímo na střídačce. Ale podle Sky News to byla jeho poslední fotbalová "sváča", protože kvůli nařčení, že to udělal kvůli výhodnému sázkařkému kurzu, se rozhodl v klubu skončit.

Wayne Shaw v utkání Sutton - Arsenal
Aktualizováno 21.2. 2017 12:25
video co v ní bylo?

Bagetová záhada: Proč v bitvě s Arsenalem vytáhl gólman sváču?

Fanouškům po celém světě bude střet amatérů s profíky nebo chcete-li týmů Sutton United a Arsenalem připomínat hlavně svérázný druhý brankář pětiligového týmu Wayne Shaw. Ten se v závěru utkání s chutí zakousnul do pořádně mastné bagety!