Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2204719
04.11.
ufc 230 nedal mu šanci

VIDEO: Jak o hlavu menší Cormier uškrtil bestii Lewise

Očekávaný souboj dvou těžkých vah vyhrál v newyorské Madison Square Garden fenomén Daniel Cormier. Zlatý hřeb události UFC 230 rozhodlo škrcení.

Derrick Lewis
aktualizováno 04.11.
ufc 230 pozápasová tiskovka

Zklamaný a naštvaný Lewis po prohře: Nechápu, proč se ptáte!

UFC má staronového šampiona v těžké váze, kterým se v newyorské Madison Square Garden stal Daniel Cormier. Ten titul získal poté, co ve 2. kole uškrtil Derricka Lewise. Zatímco prvně jmenovaný po zápase rozdával úsměvy a rozhovory, poražený Lewis na konferenci pochopitelně moc sdílný nebyl...

Daniel Cormier a Derrick Lewis
aktualizováno 04.11.
ufc těžká váha

Lewis pravačkou netrefil, Cormier ho uškrtil ve 2. kole! VIDEO

Veškeré teorie, jak dopadne zápas o titul šampiona UFC v těžké váze jsou u konce. Daniel Cormier se nenechal rozhodit obávanou pravačkou Derricka Lewise a pás pro vítěze obhájil. Navíc se stal prvním zápasníkem v historii UFC, který udržel titul ve dvou váhových kategoriích.

Derrick Lewis
aktualizováno 03.11.
ufc noční souboj

Chtějí, aby už ho někdo sejmul, tak mi zavolali, pálí Derrick Lewis

Tohle bude zápas, na který se všichni těší. Těžké váhy bez respektu. A proti Cormierovi hlavně chlap, který nikdy neztrácí víru a rozdává knock-outy. Ten poslední, který zasadil Alexandru Volkovovi se stal legendárním.

Mark Hunt
aktualizováno 11.06.
ufc noc v aucklandu

Hunt odmítl důchod! Naopak do něj poslal o 11 let mladšího rivala

Mark Hunt nepřestává překvapovat! novozélandský bojovník se ve svých 43 letech konečně dočkal souboje MMA v rodné zemi a porazil přitom o 11 let mladšího Derricka Lewise!

Derrick Lewis
20.02.
ufc klasika v oktagonu

Je libo knokaut? Dewrrick Lewis zničil Browna a jde si za titulem!

Těžké váhy vždy lákaly diváky k obrazovkám. Na to spoléhalo i UFC a galavečer v Kanadě tak postavilo show na duelu mezi Brownem a Lewisem. A jedno je po dnešku jisté, tito obři opět nezklamali. Nicméně i zbylé zápasy nabídly skvělou podívanou.