Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Holly Holmová a Cris Cyborg
aktualizováno 04.01.
ufc dohra zápasu

Válka v UFC! Fotograf nazval vítězku mužem a rozpoutal peklo

Uplynulý víkend nabídl ve světě UFC očekávaný ženský souboj mezi Holly Holmovou a Cris Cyborg, který po šílené řežbě vyhrála druhá jmenovaná brazilská zápasnice. Jak už to tak ve sportu bývá, každá velká událost mívá i nějakou tu dohru. O tu se po zápase postaral jeden z fotografů, který vítězku označil za muže a naštval tak nejen fanoušky, ale i novopečenou šampionku.

Holly Holm inkasuje od Cris Cyborg
aktualizováno 31.12.
UFC v hlavní roli dámy

Šílená řežba do poslední vteřiny: Cris Cyborg zničila Holly pěstmi!

Hlavní pouták posledního klání UFC v roce 2017 přinesl boj až do posledních sekund. Cris Cyborg nakonec byla tou šťastnější a lepší, Holly Holm ale navzdory těžkým úderům na její hlavu zůstala v okatgonu až do konce.

Cris Cyborg vs. Holly Holm
30.12.
nova sport souboj snů

Ranní silvestrovské menu v UFC: Cris Cyborg a Holly Holm!

Na Silvestra se noční obloha rozsvítí ohňostroji. Tradiční záležitost spojená s posledním dnem roku nesmí chybět, ale proč si neužít podobné představení již ráno? Ve 4:00 začne přímý přenos z Las Vegas, kde se bude konat poslední UFC galavečer roku a pro diváky je připravená skvělá karta.

Holly Holm a Bethe Correia
17.06.
UFC Singapur

VIDEO: "Dělej, pojď ne," ukazovala Correia, pak dostala brutální KO!

Souboj Bethe Correiové a Holly Holmové byl vyvrcholením galavečera UFC v Singapuru. Tento zápas diváky zpočátku velmi nudil a tak se z hlediště ozýval hukot, vyjadřující nespokojenost s výkonem obou bojovnic. Poté se však všichni dočkali toho, na co čekali od začátku - tvrdého KO.

Holly Holm a Germaine de Randamie
aktualizováno 12.02.
UFC Kontroverze

Nová UFC šampionka: Z klece ji vyprovodilo bučení diváků!

První návštěva UFC v Brooklynu sebou přinesla i zrození nové šampionky v pérové váze. Duel dvou postojářek sliboval velkou podívanou, ale už od poloviny zápasu se nesla ve vzduchu kontroverze. Svou nelibost dali najevo nejen komentátoři, ale i diváci po zápase. Co se tedy stalo?