Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Fourcade
24.03.
Biatlon Světový pohár

Martin Fourcade vyhrál v Ťumeni i stíhačku a má další malý glóbus!

Francouzský biatlonista Martin Fourcade vyhrál poslední stíhací závod sezony v Ťumeni a k velkému křišťálovému glóbu za celkové vítězství ve Světovém poháru a malému za hodnocení sprintů přidal i trofej za tuto disciplínu. Jeho rival Johannes Thingnes Bö doběhl druhý.

Markéta Davidová
04.03.
Biatlon Mistrovství světa

Vynikající Davidová: Na MS juniorů získala zlato ve stíhacím závodu!

Česká biatlonistka Markéta Davidová je juniorskou mistryní světa ve stíhacím závodě. V estonském Otepää se tak rozloučila s juniorskými závody nejlépe, jak jen mohla. Druhá skončila Polka Žuková a třetí Francouzka Begueová.

Michal Krčmář
12.02.
Biatlon Olympijské hry

Krčmář další medaili na ZOH nezískal. Ve stíhačce byl třicátý!

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve stíhacím závodě na olympijských hrách v Pchjongčchangu až 30. místo a nenavázal na senzační stříbro z úvodního sprintu. Sedmadvacetiletý rodák z Vrchlabí pohřbil naděje na další úspěch na střelnici, kde udělal celkem sedm chyb, z toho pět na položkách vestoje.

Johannes Thingnes Bö
aktualizováno 09.12.
Biatlon Světový pohár

Bö v Hochfilzenu ovládl i stíhačku. Mezi ženami vyhrála Kuzminová!

Biatlonistka Veronika Vítková skončila jedenáctá ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu a zaznamenala svůj druhý nejlepší výsledek v olympijské sezoně. Z českých mužů byl nejlepší pětadvacátý Michal Krčmář. Vyhráli Nor Johannes Thingnes Bö a Slovenka Anastasia Kuzminová. Z českých závodníků už bodoval jen čtyřicátý Michal Šlesingr.

Ondřej Moravec
11.03.
Biatlon Stíhací závod

Moravec byl blízko medaili, nakonec skončil na čtvrtém místě!

Biatlonista Ondřej Moravec doběhl čtvrtý ve stíhacím závodu Světového poháru v Kontiolahti a oproti sprintu si o dvě místa pohoršil. V dramatickém závěru vyhrál Němec Arnd Peiffer, který jako jediný ze špičky dokázal odstřílet všechny položky čistě.

Gabriela Koukalová
aktualizováno 12.02.
Biatlon MS Hochfilzen

Úspěšný víkend Koukalové: Ze stíhačky bere skvělý bronz!

Po včerejším zlatém sprintu završila Gabriela Koukalová úspěšný víkend bronzem na MS v Hochfilzenu. Ve stíhacím závodu sice pokazila první střelbu, kde udělala dvě chyby, ale dokázala se na dalších položkách oklepat a bere tak historicky první českou medaili v této disciplíně. Závod ovládla Laura Dahlmeierová, stříbro vybojovala Běloruska Domračevová.