Hokejisté Škody Plzeň
15.01.
porážka a konec semifinále

Hokejová Plzeň nezvládla odvetu s Frölundou a v Lize mistrů končí!

Hokejisté Plzně v Lize mistrů končí v semifinále. Po porážce v Göteborgu z minulého týdne 3:6 podlehli Frölundě i v domácí odvetě, tentokrát 1:3. Švédský tým si v pátém ročníku soutěže zahraje počtvrté finále. Hostům zařídili vedení 3:0 Ryan Lasch, Simon Hjalmarsson, Joel Mustonen, za Indiány zkorigoval výsledek v 51. minutě Denis Kindl.

Plzeň - Frolunda
08.01.
první zápas domácí nadělovali

Plzni se finále Ligy mistrů vytrácí. Ve Švédsku prohrála o tři góly

Pro hokejisty Plzně skončilo úvodní semifinále Ligy mistrů na ledě Frölundy vysokou porážkou, která je pro Škodu vůbec první v tomto ročníku soutěže. Západočeši sice vyrovnali z 0:2 na 2:2, ale ještě v průběhu druhé třetiny třikrát inkasovali během tří minut a 12 sekund a prohráli 3:6. Všechny branky hostů dal americký bek Conor Allen.

Indiáni z Plzně a Frolunda Indians
08.01.
liga mistrů už jde o hodně

Indiáni proti sobě: Plzeň čeká v Lize mistrů švédský lídr!

Když plzeňští indiáni nastoupí na led, ve většině případů jsou jedinými indiány, kteří se prohání po kluzišti. Tentokrát to ale bude jiné. Proti sobě nastoupí dva týmy indiánů v hokejové Lize mistrů. A hned půjde o soboj o finále.

Fanoušci hokejové Sparty
aktualizováno 08.02.
anketa reakce fanoušků

Naštvaní fanoušci Sparty po finále LM: Zařízli nás rozhodčí, soptí!

Hokejistům pražské Sparty jen o kousek unikl triufm v Lize mistrů, když v jejím třetím ročníku nestačili na loňského vítěze, švédskou Frölundu a prohráli 3:4 v prodloužení. Jenže podle reakcí fanoušků byli rozhodčí, slušně řečeno, "na švédské straně". Váš názor můžete vyjádřit v anketě.

HC Sparta Praha
aktualizováno 07.02.
Finále Liga mistrů

Sparta byla hodně blízko, mistrem mistrů je však Frölunda!

Hokejová Sparta ve velké bitvě nezvládla ovládnout třetí ročník Champions Hockey League, tedy Ligy mistrů. Ve finále ji porazil loňský vítěz, švédská Frölunda, poměrem 4:3 v prodloužení. Jednalo by se o historický úspěch pražského klubu, radují se však Švédi.