Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
15.03.
lyžování podrobně popsala

Ledecká prozradila novinářům, co přesně ji na sjezdovce postihlo!

Olympijská vítězka Ester Ledecká kvůli problémům se zády nedokončila superobří slalom ve finále Světového poháru v Aare. Minula branku bezprostředně po prvním mezičase a nikdo v tu chvíli nevěděl, co jí přesně je. Po závodě svůj důvod prozradila i novinářům.

Ester Ledecká
15.03.
Super-g Světový pohár

Ester Ledecká nedokončila super-G: Má mít i zdravotní problém!

Ester Ledecká nedokončila závod Super-G ve švédském Aare a tak se olympijský úspěch neopakuje. V horní části trati chybovala a podle nejaktuálnějších informací by měla mít nespecifikovaný zdravotní problém. Závod vyhrála Sofia Goggiová z Itálie.

Olivier Jenot
aktualizováno 09.02.
Lyžování Těžké následky

Děsivý pád: Ze Super-G se staly skoky, lyžař se těžce zranil! VIDEO

Proražené plíce a vnitřní krvácení. Takové následky diagnostikovali doktoři monackému sjezdaři Olivierovi Jenotovi. Při závodě Super-G v rámci mistrovství světa ve Švýcarsku se osmadvacetiletý závodník vyřítil z trati tak, že to připomínalo spíše skoky na lyžích. O to děsivější pád to byl.

Ester Ledecká
07.02.
Lyžování Super-G

Ledecká má za sebou premiéru na MS! Vyhrála Schmidhoferová

Rakušanka Nicole Schmidhoferová se stala senzační mistryní světa v superobřím slalomu. Světová šampionka ve snowboardingu Ester Ledecká při své premiéře na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování obsadila 29. místo.