HC Kometa Brno obhájila titul. Mistrem je i v roce 2018.
včera 21:00
Hokej Česká extraliga

Extraligový titul zůstává v Brně: Kometa je podruhé v řadě mistrem

Hokejisté Brna vyhráli v Třinci pátý zápas finálové série a obhájili extraligový titul. To se naposledy podařilo pražské Spartě, která byla dvakrát v řadě mistrem české nejvyšší soutěže v letech 2006 a 2007. Pro Kometu je to třináctý český, respektive československý titul v historii, což je rekordní počet v tomto ohledu. Druhá Jihlava byla mistrem dvanáctkrát.

Kometa Brno
aktualizováno 19.04.
hokej finále extraligy

Kometa znovu udolala Třinec a už je jen krok od obhajoby titulu!

Už jen jediná výhra dělí hokejista Komety Brno od obhajoby poháru pro mistra extraligy. Ve čtvrtém utkání finálové série totiž svěřenci Libory Zábranského porazili Třinec 5:2, čímž posunuli Oceláře na okraj propasti.

Roman Červenka
aktualizováno 18.04.
hokej Kam s ním?

Třinec, Sparta, Boleslav... Kde by mohl skončit střelec Červenka?

Byť extraligová sezona ještě neskončila, kluby už pilně zbrojí na ročník příští. A možná vůbec nejžhavějším jménem na trhu je produktivní útočník Roman Červenka, jenž vážně zvažuje návrat na česká kluziště. Jaké kluby u něj přicházejí v úvahu?

Kometa Brno - Oceláři Třinec
18.04.

Kometa zvládla drama s Třincem a ujala se vedení ve finálové sérii

Hokejisté mistrovské Komety Brno porazili ve třetím finále extraligy Třinec 3:2 a otočili stav série hrané na čtyři vítězství na 2:1 na zápasy. Domácí sice ztratili dvoubrankové vedení, ale ve 47. minutě rozhodl Tomáš Vincour. Čtvrtý zápas se bude hrát ve čtvrtek od 17:00 opět v brněnské DRFG Aréně.

Radost Komety Brno
aktualizováno 15.04.
hokej Tipsport extraliga

Kometa zabrala a po výhře 3:2 v Třinci srovnala stav finále

Hokejisté mistrovské Komety Brno vyhráli ve druhém finále extraligy na ledě Třince 3:2 a vyrovnali sérii hranou na čtyři vítězství na 1:1 na zápasy. Dvěma góly pomohl k úspěchu hostů útočník Jan Hruška, za Oceláře se trefil rovněž dvakrát Jiří Polanský. Série bude pokračovat ve středu a ve čtvrtek v Brně a s jistotou se vrátí i za týden v neděli do třinecké Werk Arény.

Ondřej Kovařčík a David Cienciala
02.04.

Třinec je jeden krok od finále. Zase mu gólem pomohl objev Cienciala!

Třinečtí hokejisté zdolali Hradec Králové v třetím semifinálovém utkání play off 5:1 a už jen jediná výhra jim schází k účasti ve finále. Oceláři rozhodli o vítězství smrští tří branek v úvodních šesti minutách, po nichž už soupeři nedovolili zdramatizovat vývoj utkání. Gól a dvě asistence zaznamenal Ondřej Kovařčík, u tří branek asistoval Milan Doudera. Čtvrtý zápas, který už Ocelářům může přinést postup, se bude hrát v Třinci v úterý od 17 hodin.

Jaroslav Bednář
aktualizováno 30.03.
hokej Play-off extraligy

Bednářův Hradec je zralý na ručník, Třinec ho vyloupil i podruhé

Hokejisté Třince vyhráli i druhé semifinálové utkání play off extraligy na ledě Hradce Králové. Na výhře 2:1 se dvěma body podíleli Vladimír Svačina a Vladimír Roth. Oceláři v sérii hrané na čtyři vítězství vedou 2:0, boj o postup do finále bude pokračovat v pondělí v Třinci.

David Cienciala a Ondřej Kovařčík
25.03.

Cienciala sedm asistencí, Kovařčík hattrick: 4. lajna vyřadila Dynamo!

Hokejisté Třince deklasovali v rozhodujícím sedmém utkání čtvrtfinále play off extraligy Pardubice 8:1 a po třech letech si opět zahrají o medaile. Oceláři rozhodli o klíčovém vítězství gólovou smrští ve druhé třetině, kdy se trefili pětkrát během 17 minut. Sedmi asistencemi se zaskvěl David Cienciala, hattrick a přihrávku si připsal Ondřej Kovařčík. Třinec vyhrál všechny domácí duely série a čeká na soupeře, kterým bude buď Brno, anebo Hradec Králové.

HC Oceláři Třinec
21.03.

Třinec přetlačil Pardubice a má postupový mečbol

Hokejisté Třince vyhráli pátý zápas čtvrtfinále play off nad Pardubicemi 3:2 a jedno vítězství je dělí od postupu do semifinále.

Třinec - Pardubice
14.03.

Čtvrtfinále: Třinec s Kometou mají druhou výhru a kráčejí k postupu

Po druhých čtvrtfinálových utkáních play-off extraligy jsou na tom lépe hráči Třince a Brna, kteří shodně vedou 2:0 na zápasy.