Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wayne Shaw v utkání Sutton - Arsenal
aktualizováno 07.09.
kruté spočítali mu to

Svačící gólman opět na scéně! Za recesi nafasoval pokutu a trest

Zápas s Arsenalem si užil sice jen na lavičce, ale jeho labužnické zakousnutí se do bagety se stalo hitem. Podsaditý Wayne Shaw, gólman Sutton United, sice po extempore ve 4. kole FA Cupu v týmu skončil, ale jeho příběh běží dál. I když je plný problémů a teď přišel další.

Šoumen Shaw bavil celý autobus
aktualizováno 26.02.
video ligový pohár

Na finále dorazí i šoumen Shaw. S bagetou bavil celý autobus!

Fotbalová Anglie žije finálovým utkáním Ligového poháru, v němž změří síly Manchester United se Southamptonem. A nenechal si ho ujít ani populární, ale teď už bývalý gólman Suttonu United Wayne Shaw. Toho dobrá nálada rozhodně neopustila, což dával plnými doušky najevo po cestě na zápas.

Wayne Shaw
aktualizováno 25.02.
potíže nouzové řešení

Jen vyhodili Shawa, zranil se jim gólman! Chytat musel obránce

V Suttonu mohli teď hodně litovat, že se rozloučili s gólmanem Waynem Shawem, který v klubu skončil pro podezření, že během zápasu FA Cupu proti Arsenalu svačil kvůli výhodnému sázkařskému kursu. Hned v prvním utkání se jim totiž jednička zranila a mezi tři tyče musel obránce.

Wayne Shaw
24.02.
životní šance vezme to?

Pořízek ze Suttonu má novou nabídku: Wayne, to se neodmítá!

Gólman s velkým apetitem Wayne Shaw nemá po svém konci v Suttonu United o pracovní nabídky nouzi. A ta poslední je skutečně kuriózní. 140kilový pořízek totiž rozmýšlí možnost fotit akty!

Wayne Shaw v utkání Sutton - Arsenal
21.02.
sázka, nebo ne? to se nevyplatilo

Poslední fotbalová večeře! Svačící brankář Shaw v Suttonu skončil

Tak to je tedy pořádné fiasko. Fotbalový brankář anglického Suttonu Wayne Shaw během pondělního zápasu pobavil celý svět. Deset minut před koncem utkání si totiž odskočil do šatny pro svačinu, kterou pak před zraky všech fanoušků i televizních kamer spořádal přímo na střídačce. Ale podle Sky News to byla jeho poslední fotbalová "sváča", protože kvůli nařčení, že to udělal kvůli výhodnému sázkařkému kurzu, se rozhodl v klubu skončit.

Šatna Arsenalu po zápase se Suttonem
aktualizováno 21.02.
to snad ne to se nevidí

OBRAZEM: Milionářská prasata z Arsenalu převrátila šatnu naruby!

Fotbalisté Arsenalu jsou zcela jistě zvyklí na život v luxusu a i jejich šatna na Emirates stadionu bývá naleštěná do posledního detailu. Jenže teď vychází najevo, že hráči musí mít sluhy, aby po nich zůstalo uklizeno. Pohled do šatny bezprostředně po utkání na hřišti Suttonu je všeříkající.

Wayne Shaw v utkání Sutton - Arsenal
aktualizováno 21.02.
video co v ní bylo?

Bagetová záhada: Proč v bitvě s Arsenalem vytáhl gólman sváču?

Fanouškům po celém světě bude střet amatérů s profíky nebo chcete-li týmů Sutton United a Arsenalem připomínat hlavně svérázný druhý brankář pětiligového týmu Wayne Shaw. Ten se v závěru utkání s chutí zakousnul do pořádně mastné bagety!

Atmosféra Sutton - Arsenal
aktualizováno 21.02.
fa cup konec krásné pohádky

Trenér Suttonu se divil a litoval: Oni k nám přijeli s bodyguardy!

Jantarovo-čokoládová pohádka skončila. Byla by to už senzace, aby tým z páté ligy vyzrál na slavný Arsenal. Ale fotbalisté Suttonu i se svým trenérem jsou pro fotbalovou Anglii za hrdiny. A manažer klubu se jen divil bodyguardům, kteří doprovázeli hvězdy Gunners na každém kroku...

Sutton United - Arsenal FC
aktualizováno 20.02.
nova sport fa cup

Nahá žirafa, gólman při zápase svačil! Bláznivý zápas FA Cupu

Hráči Sutton United mají za sebou fotbalový svátek. Na vlastním stadionu přivítali v rámci prestižního FA Cupu hvězdný Arsenal a utkání odehráli se ctí. Dál jdou po výhře 2:0 favorizovaní hosté, domácí fotbalisté z páté ligy však svým výkonem rozhodně nezklamali. A nezklamal ani náhradní gólman Suttonu, stočtyřicetikilový pořízek Wayne Shaw, který se během utkání stihl i najíst.

Sutton United
aktualizováno 20.02.
nova sport londýnské derby

10x Sutton! Co jste nevěděli o týmu, který se postaví Arsenalu

Tenhle tým je senzací posledních týdnů. Sutton United hrají až pátou nejvyšší soutěž, ale po skalpu Leedsu si teď troufají i na Arsenal Londýn! Stánek zvaný Gander Green Lane ještě takovou slávu nezažil.