Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Loris Karius
30.10.
Jedna chyba za druhou

Největší fotbalový smolař? Kariuse vyhání i z Turecka

Dva trapné góly ve finále Ligy mistrů a kariéra je v trapu. Pokažený nejdůležitější zápas v životě Lorise Kariuse odstartoval jeho nepovedené období. Z Liverpoolu odešel do Besiktase, kde provedl také několik minel a Turci už ho po půl roce chtějí poslat zpět.

Loris Karius
05.10.
fotbal ten už se toho nezbaví

Kariusovo prokletí trvá! V zápase proti Malmö se opět předvedl

Německý brankář Loris Karius má opět z ostudy kabát. V utkání Evropské ligy jeho Besiktas na půdě Malmö prohrál 0:2 a u prvního gólu předvedl Karius znovu nepochopitelnou minelu.

Loris Karius
12.09.
Fotbal Casanova

Z padoucha hrdinou. Karius v Turecku objevil nečekané výhody

Jeden z nejkontroverznějších fotbalových brankářů současnosti si pochvaluje přestup z Liverpoolu do hlavního města Turecka. Angažmá v Besiktasi má totiž pro Lorise Kariuse nečekané výhody. Má daleko více fanynek, než kdy měl v Anglii.

Loris Karius
31.08.
Fotbal Všechno jinak

Kouč Liverpoolu šokoval: Kariuse jsme si chtěli nechat, pryč chtěl on!

Loris Karius, gólman smolař z finálového zápasu Ligy mistrů, kdo by ho neznal. Vždyť jeho dva kiksy proběhly médii na celém světě a ostudou se německý brankář propadal. Hned se mluvilo o tom, že po takovém zápase z Liverpoolu rychle požene pryč. A stalo se. Karius odešel na dvouleté hostování do Besiktase. Bylo to však jeho přání, řekl to tak trenér Liverpoolu Jürgen Klopp, který si chtěl Kariuse naopak ponechat.

Loris Karius
26.08.
Fotbalista Gólman smolař

Karius je Besiktase: "Chytne aspoň letadlo do Turecka?" smějí se mu!

Ještě ani nepřistál v Turecku, kde má restartovat svou pochroumanou kariéru, a už byl zase terčem posměchu. Loris Karius, gólman, který Liverpoolu prohrál finále Ligy mistrů dvěma obrovskými chybami, je oficiálně istanbulského Besiktase. "Chytne alespoň letadlo do Turecka?" utahují si z něj fanoušci na sociální síti.

Loris Karius
20.08.
Fotbal

Smolař Karius může restartovat kariéru. Šance se rýsuje v Turecku!

Na poslední finále Ligy mistrů si mnozí pamatují díky brankáři Lorisovi Kariusovi. Ten totiž zpackal, co jen mohl. Dvě hrubé chyby stály Liverpoolu celý zápas. Ten byl pro německého gólmana možná nejdůležitější v kariéře. Mnozí Kariuse odepisovali a dokonce mu předpovídali předčasný konec kariéry. Pětadvacetiletý nešťastník má ale podle britských a tureckých médií namířeno do Besiktase Istanbul, kde by mohl kariéru restartovat.

Loris Karius
23.07.
fotbal má to pořád v hlavě

Karius se už nikdy nevzpamatuje. Udělal další obrovskou minelu!

Brankář Liverpoolu Loris Karius na sebe opět strhl pozornost. Bohužel za to ale mohla další obrovská minela, které se dopustil v přátelském utkání proti Borussii Dortmund.

Alisson Becker
aktualizováno 20.07.
Fotbal Nejdražší gólman historie

Miliardový přestup: Alisson nahrazuje v Liverpoolu Kariuse!

Spekulacím je konec. Brazilský gólman Alisson Becker přestoupil z italského AS Řím do Liverpoolu. Anglický celek měl za reprezentačního brankáře zaplatit asi 67 milionů liber, což je v přepočtu přes 1,9 miliardy korun. Alisson je tak nejdražším gólmanem fotbalové historie.

Loris Karius
11.07.
fotbal Další minela

Karius se zase předvedl! V přáteláku obrovsky chyboval

Kdybyste hledali jedno slovo vyjadřující špatně chytající brankáře, jistě vám vyběhne na internetu "Karius". Gólman Liverpoolu totiž předvedl ve finále letošního ročníku Ligy mistrů dvě hrubky, kvůli kterým jeho tým odešel ze zápasu jako poražený tým. Teď se nepoučitelný Loris Karius předvedl znovu. V přáteláku měl opět lví podíl na gólu soupeře.

Loris Karius
04.06.
fotbal to vše vysvětluje

Tak ale pozor! Gólman Karius hrál finále Ligy mistrů s otřesem mozku

Brankář Liverpoolu Loris Karius, který se po dvou obrovských chybách ve finále Ligy mistrů proti Realu Madrid stal terčem posměšků fanoušků na celém světě, utrpěl při zápase otřes mozku. Podle lékařů pak mohl otřes u brankáře vyvolat poruchy prostorového vidění.