Kamil Stoch
29.10.
Fortuna Liga

Stoch dvěma góly vystřelil Slavii výhru, Dukla neměla šanci

Fotbalisté Slavie v dohrávce 13. kola první ligy doma porazili v pražském derby Duklu 4:1. Vyhráli tak sedmý z posledních osmi ligových zápasů a vrátili se na první místo v tabulce před Plzeň. A za týden půjdou do dalšího pražského derby se Spartou s náskokem sedmi bodů na letenského rivala.

Kamil Stoch
06.01.
frajer turné čtyř můstků

Stoch jako druhý skokan v historii vyhrál všechny závody Turné

Polák Kamil Stoch jako druhý skokan v historii vyhrál všechny závody Turné čtyř můstků. Po výhrách v Oberstdorfu, Ga-Pa a Innsbrucku zvítězil také dnes v Bischofshofenu. Díky tomu nejen obhájil celkový triumf na Turné, ale rovněž napodobil Němce Svena Hannawalda, který bez porážky triumfoval v roce 2002.

Kamil Stoch
04.01.
třetí závod závod na hraně

Skoky na lyžích v dešti: Freitag upadl, Stoch vyhrál i potřetí

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků a je krok od obhajoby titulu. V Innsbrucku jasně triumfoval i v dešti a zvítězil s náskokem skoro 15 bodů před Norem Danielem Tandem. Třetí skončil Němec Andreas Wellinger. Češi opět nebodovali.

Kamil Stoch
aktualizováno 01.01.
Německo Turné čtyř můstků

Kamil Stoch ovládl i druhý závod v Ga-Pa! Čeští skokani nebodovali

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i druhý závod Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu. Obhájce titulu porazil stejně jako v úvodním závodu v Oberstdorfu lídra Světového poháru Richarda Freitaga a upevnil si vedení v prestižním seriálu. Češi v Německu nebodovali.

Kamil Stoch
06.01.
Skoky na lyžích Turné čtyř můstků

Závod v Bischofshofenu ovládl Stoch. Nejlepší z Čechů byl Janda

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál Turné čtyř můstků. Po triumfu v posledním závodu v Bischofshofenu se stal prvním Polákem od roku 2001, který prestižní čtyřdílný seriál ovládl. Nejlepším Čechem byl Jakub Janda, sedmnáctý muž závěrečného klání.