Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Rittich
12.02.
NHL Jednička je zraněna

Velká šance pro Ritticha: Smith se svíjel v bolestech a bude chybět!

Dvě vteřiny před koncem zápasu Calgary vs. New York Islanders možná rozhodly o tom, že se český brankář David Rittich dočká v NHL opravdu velké šance. Zmíněné dvě vteřiny do konce základní hrací doby totiž zbývaly Miku Smithovi, aby dochytal povedený zápas. Jenže se zranil, v bolestech odstoupil z ledové plochy na ošetřovnu a pustil mezi tři tyče Ritticha.

Mike Smith
18.06.
přestup nová jednička

Gólman Rittich má konkurenci. Calgary přivedlo velkého boháče

Hokejové Calgary potřebuje konečně zabrat. Po loňském postupu do play off zbyly letos opět oči pro pláč a tak se začaly dít věci. Novou posilou je jeden z nejlépe placených brankářů ligy - Mike Smith!

Mike Smith
aktualizováno 29.01.
video neuvěřitelná trefa

Králem šou v NHL se stal gólman. Trefil myší díru přes celé hřiště!

Byla to naprosto nevídaná trefa a měl jí na svědomí brankář! Gólman Mike Smih z Arizony se stal hlavním hrdinou večera tradiční All Star Game NHL. V jedné z dovednostních disciplín trefil přes celé hřiště puk do malého otvoru v brance!

Mike Smith
aktualizováno 30.12.
NHL Nervy pracovaly

Neunesl to! Gólman Arizony zuřil, z hokejky udělal třísky VIDEO

Emoce ve sportu nesmí chybět. V utkání NHL mezi Arizonou a New Yorkem si jich diváci v jednu chvíli užili plno. Nejdříve gól a po něm výbuch gólmana Coyotes Mike Smithe, kdy šestou inkasovanou branku odnesla hokejka. Z té zůstaly jen třísky, podívejte se na video.