Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Billboardy se Serenou Williamsovou
01.03.
láska tohle potěší

Billboardy se Serenou? To není reklama, ale podpora od manžela!

Serena Williamsová a Alexis Ohanian patří mezi nejsledovanější páry sportovního světa. Už v létě tvrdila Williamsová přesvědčivě, že se na kurty hodlá rozhodně vrátit. Ačkoli narození milované dcery bylo pro Serenu těžké a málem ji stálo život, dále se svého plánu drží.

Serena Williamsová
05.02.
tenis komplikace

Šokující zpověď Williamsové! Během porodu šlo o život jí i dítěti

Bývalá ženská tenisová jednička Serena Williamsová se pomalu ale jistě vrací do formy. O víkendu rozehraje 1. kolo Fed Cupu proti Nizozemsku a nedávno přiznala, že porod její prvorozené dcery provázely obrovské komplikace!

Ostrov, kde Serena tráví líbánky
aktualizováno 29.11.

GALERIE: Serena Williamsová tráví líbánky na luxusním ostrově

Zatímco její soupeřky se pomalu chystají na novou sezonu a nabírají kondici, bývalá tenisová jednička Serena Williamsová má úplně jiné "starosti". Se svým manželem Alexisem Ohanianem si užívá romantické líbány na soukromém ostrově.

Prásk.tv píše:

Serena Williams - 1
čtěte o tématu Alexis Ohanian na Prásk.tv
Serena Williamsová a Alexis Onahian
aktualizováno 29.11.
tenis manželské radovánky

Tady má Serena líbánky! Rozkoš na soukromém ostrově lásky

Zatímco její soupeřky se pomalu chystají na novou sezonu a nabírají kondici, bývalá tenisová jednička Serena Williamsová má úplně jiné "starosti". Se svým manželem Alexisem Ohanianem si užívá romantické líbánky na soukromém ostrově.

Serena Williams
21.11.
Je to venku Z obřadu

FOTO nevěsty Sereny je konečně na světě: Takhle jí to slušelo!

Minulý čtvrtek si řekli své ano. Tenistka Serena Williamsová a její dlouholetý partner Alexis Ohanian. Nějaké fotky ze svatebního dne sice prosákly na veřejnost, ale snímek nevěsty v šatech nikoli. Jeho hodnota měla cenu zlata. Necelý týden po té superluxusní svatbě už konečně existují fotky, na kterých je pár zachycen přímo během obřadu.

Alexis Ohanian a Serena Williamsová
15.11.
galerie dočkala se

Tajemná svatba Sereny a Alexise má být už zítra. Mobily zakázány!

V New Orleans se čeká sláva. Chystá se svatba jednoho z nejsledovanějších párů světa. Ano, Serena Williamsová se bude vdávat, a to už zítra! Obřad je stále zahalen tajemstvím a hosté se přesné místo konání dozvědí až ve čtvrtek ráno!

Serena Williamsová a její dcerka
aktualizováno 13.09.
instagram krásné děťátko

Serena prozradila, jak bude říkat své holčičce! To jméno překvapí

Tenisová superstar Serena Williamsová už se týden raduje z narození dcerky. Svět obletěly i obrázky malé holčičky, jméno ale zůstalo tajemstvím. Teď už je ale jasno...

Serena Williams
aktualizováno 30.12.
Svatba Praštila do toho

GRATULACE: Serena Williamsová se vdává, nechá si své příjmení?

Čas kolem Vánoc a svatební oznámení se jen hrnou. Jedna z nejlepších tenistek světa Serena Williamsová do toho také praštila a bude se vdávat za neméně úspěšného partnera. Tím šťastným je Alexis Ohanian, spoluzakladatel sociální sítě Reddit.