Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Lauko
17.09.
NHL Přípravné zápasy

Češi v přípravě na NHL září: Lauko dal gól, Nosek a Kovář bodovali!

Přípravné zápasy na nový ročník NHL jsou v plném proudu. Mnozí mladíci bojují o smlouvu i místo v prvním týmu a jiní už se plně soustředí na to, aby navázali nebo vylepšili své dovednosti z let předchozích. Čechům se v přípravě zatím daří. V nočních zápasech se prosadil v dresu Bostonu Bruins Jakub Lauko a bodovali i Tomáš Nosek a Jan Kovář.

David Pastrňák
09.07.
nhl prostě kluci

Pastrňák už k smíchu nebude. Na Kováře prásknul jednu šílenost!

Hokejista David Pastrňák patří k největším hvězdám Bostonu, ale fanoušci napříč celou NHL si ho často dobírali kvůli ostudně omotané hokejce. Teď už to ale může pustit z hlavy, protože ukázal, že na tom není zdaleka nejhůř.

Jan Kovář
aktualizováno 09.07.
super jak se mu povede?

Nečekaná výzva! Kovář dostal nabídku z NHL a jde za moře!

Hokejový útočník Jan Kovář si poprvé v kariéře zahraje v zámoří! Osmadvacetiletého forvarda kontaktoval tým New York Islanders a domluvený už je roční kontrakt! Kovář se v týmu Ostrovanů pokusí nahradit hvězdného Johna Tavarese.

Petrohrad slaví titul v KHL
aktualizováno 17.04.
KHL Ruská soutěž

KHL? Petrohrad s Kovalčukem slaví titul. Kovář vyhrál bodování!

Pomalu jdeme do finále, hokejové soutěže vrcholí. Ruská KHL po včerejším finálovém utkání skončila. Petrohrad v něm porazil Magnitogorsk 5:3 a sérii vyhrál suverénně 4:1. Tým kolem hvězd Kovalčuka či Datsyuka tak slaví podruhé v historii Gagarinův pohár. Vítězem kanadského bodování základní části se stal útočník Jan Kovář, který se stal historicky třetím Čechem, kterému se to povedlo.

Tomáš Filippi a Jan Kovář
aktualizováno 25.12.
Hokej Je ve formě

Do letadla si vzali stromek i cukroví. Filippi pak dal druhý gól v řadě

Trochu netradičně slavili Vánoce hráči Magnitogorsku, včetně Jana Kováře a Tomáše Filippiho. Při cestě na zápas do Astany nezapomněli krom výstroje ani na cukroví a stromeček. "Veselé Vánoce přejí sobové z Magnitky," napsal k příspěvku druhý jmenovaný. Právě on už dal druhý gól v řadě, ale přesto slavil Barys, vyhrál 5:3.