Shaquille ONeal
Aktualizováno 20.3. 2017 08:52
kriste pane myslí to vážně

Přepište učebnice! Legenda NBA O'Neal si myslí, že Země je placatá

Člen basketbalové síně slávy, který vyhrál, co se dalo a stal se legendou, sportovní značkou a ikonou pro miliony fanoušků po celém světě. Shaquille O'Neal je zkrátka pojem, který v NBA nemá obdoby. Jenže léta strávená s basketbalovým míčem zřejmě zanechala na Shaqovi své a dva metry dvacet měřící Američan si myslí, že Země je placatá!

nevešli se tam obr a holčička

Nejzábavnější fotka ze Super Bowlu: 71 centimetrů baví internet!

Super Bowl každoročně táhne a v celé Americe se při velkolepém finále vždy zastaví život, aby každý mohl sledovat, jak to dopadne. Jednu z největších sportovních událostí roku si pochopitelně nenechají ujít ani sportovní celebrity z jiných sportů, jako třeba bývalý basketbalista Shaquille O'Neal, nebo gymnastka Simone Biles. Jenže když se tihle dva potkali, málem se ani fotografovi nevešli do objektivu!

Shaquille O
Aktualizováno 23.12. 2016 12:21
Legenda Nikdo nezapomene

Jeho číslo už nikdo mít nebude! Dres O'Neala visí na stropě VIDEO

Utkání NBA mezi Miami a Los Angeles přineslo skvělý basketbal i dojemný moment. Hlavní hvězdou večera se stal Shaquille O'Neal, který už více než pět let nehraje, ale za oba celky jako hráč nastupoval. Během zápasu se dočkal slavnostního ceremoniálu, při kterém byl vyřazen jeho dres s číslem 32 a následně pověšen ke stropu haly.