Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Noha
aktualizováno 26.05.
nehezká podívaná daň za úspěch

CO TO JE?! Shaquille O'Neal sundal botu a fanoušci nechápou

Jeden z nejslavnější basketbalistů všech dob Shaquille O'Neal ukázal, jak vypadá jeho daň za úspěch. Ne, že by sáhodlouze popisoval, jak musel v dobách své největší slávy v NBA trénovat, ale jednoduše si sundal boty. Pohled na jeho zdeformovanou nohu už nepotřeboval delší analýzu. Posuďte sami.

Jaromír Jágr a Shaquille O´Neall
aktualizováno 24.05.
neuvěřitelné srovnání legend

Éra dlouhá 36 let! Tak dlouho už vyhrává Jágr nebo jeho spoluhráči

Mnozí s humorem říkají, že Jaromír Jágr hraje hokej tak dlouho, jak stará je jeho historie. Jde samozřejmě o nadsázku, ale v zámoří nyní vydali jednu úžasnou statistiku, která ukazuje, co všechno vlastně může česká hokejová ikona třeba jen z vyprávění pamatovat...

Shaquille ONeal
aktualizováno 20.03.
kriste pane myslí to vážně

Přepište učebnice! Legenda NBA O'Neal si myslí, že Země je placatá

Člen basketbalové síně slávy, který vyhrál, co se dalo a stal se legendou, sportovní značkou a ikonou pro miliony fanoušků po celém světě. Shaquille O'Neal je zkrátka pojem, který v NBA nemá obdoby. Jenže léta strávená s basketbalovým míčem zřejmě zanechala na Shaqovi své a dva metry dvacet měřící Američan si myslí, že Země je placatá!

Shaquille ONeal a Simone Biles
06.02.
nevešli se tam obr a holčička

Nejzábavnější fotka ze Super Bowlu: 71 centimetrů baví internet!

Super Bowl každoročně táhne a v celé Americe se při velkolepém finále vždy zastaví život, aby každý mohl sledovat, jak to dopadne. Jednu z největších sportovních událostí roku si pochopitelně nenechají ujít ani sportovní celebrity z jiných sportů, jako třeba bývalý basketbalista Shaquille O'Neal, nebo gymnastka Simone Biles. Jenže když se tihle dva potkali, málem se ani fotografovi nevešli do objektivu!

Shaquille O
aktualizováno 23.12.
Legenda Nikdo nezapomene

Jeho číslo už nikdo mít nebude! Dres O'Neala visí na stropě VIDEO

Utkání NBA mezi Miami a Los Angeles přineslo skvělý basketbal i dojemný moment. Hlavní hvězdou večera se stal Shaquille O'Neal, který už více než pět let nehraje, ale za oba celky jako hráč nastupoval. Během zápasu se dočkal slavnostního ceremoniálu, při kterém byl vyřazen jeho dres s číslem 32 a následně pověšen ke stropu haly.