Hamiltonova ex šokuje: Lewis je agresivní a vypráví odpornosti!

Nejdřív to vypadalo, jako velká láska, nakonec to skončilo, jako velké zklamání. Pilot formule 1 Lewis Hamilton a modelka Veronica Valleová už pár netvoří. Možná i proto byla šestadvacetiletá kráska v rozhovoru pro anglická média velmi upřímná. Na adresu Hamiltona pronesla pár šokujících slov.

11.11.
Zločin OŠKLIVÝ ZÁŽITEK

Hamilton a jeho tým v šoku: U hlav jsme měli pistole, přepadli nás!

Tým britského závodníka a čtyřnásobného světového šampiona Lewise Hamiltona byl přepaden a okraden. Incident se stal v Brazílii, kde se Mercedes připravuje na Velkou cenu. Média uvádí, že ozbrojená skupina obklíčila minibus směřující z okruhu v Sao Paulu, přiložila pistole k hlavám členů osádky a okradla je. Podle oficiálního vyjádření nebyl nikdo zraněn.

Lindsey Vonn
aktualizováno 27.11.
Vztah Nová láska

Vonnová našla náhradu za Tigera Woodse! Podobá se Hamiltonovi

Úspěšná americká lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku. O blonďaté krásce je známo, že má slabost pro snědé typy mužů. Přeci jen, žila tři roky s golfistou Tigerem Woodsem. Čerstvý objev se podle některých názorů velmi podobá pilotovi formule Lewisovi Hamiltonovi. Posuďte sami...

Hamilton převzal po Vettelovi žezlo i v evropské anketě

Mistr světa formule 1 Brit Lewis Hamilton vyhrál poprvé anketu tiskových agentur o nejlepšího sportovce Evropy.

Hamilton na Yas Marina v Abú Zabí
21.11.
poslední závod

Před finále má lepší formu Hamilton. Rosberg je ale blízko

Úvodní tréninky na závěrečnou Velkou cenu formule 1 v Abú Zabí vyhrál lídr šampionátu Brit Lewis Hamilton před německým týmovým kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem. Na okruhu Yas Marina byl v nejrychlejším kole dne o 83 tisícin lepší než jeho jediný konkurent

Rosberg
09.11.
předposlední závod

V Brazílii vyhrál Rosberg, v čele MS zůstal Hamilton

Velkou cenu Brazílie, předposlední závod mistrovství světa vozů formule 1, vyhrál Němec Nico Rosberg před týmovým kolegou z Mercedesu a vedoucím mužem šampionátu Britem Lewisem Hamiltonem a snížil tak jeho náskok na 17 bodů.

Hamilton
03.11.
vede o 24 bodů

Velkou cenu USA ovládl Hamilton, zvítězil už popáté v řadě

Brit Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu USA formule 1, připsal si páté vítězství v řadě a navýšil náskok v čele šampionátu na týmového kolegu z Mercedesu Nica Rosberga z Německa na 24 bodů.

Hamilton
12.10.
ČTVRTÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ

Premiéru F1 v Rusku ovládl Hamilton, gratuloval i prezident Putin

Brit Lewis Hamilton s naprostým přehledem vyhrál premiérovou Velkou cenu Ruska formule 1 a po čtvrtém vítězství za sebou si upevnil vedení v mistrovství světa.

Lewis Hamilton v Soči
aktualizováno 11.10.
formule 1 drama až do konce

Hamiltona spasil smyk soupeře! Má první pole position v Soči

Do premiérové Velké ceny Ruska formule 1 v Soči odstartuje z prvního místa britský lídr mistrovství světa Lewis Hamilton. Na nové trati vedoucí olympijským parkem porazil o rovné dvě desetiny sekundy týmového kolegu Nica Rosberga z Německa.

VC Japonska
05.10.
PŘEDČASNĚ UKONČENO

Průtrže mračen bičovaly závod v Japonsku, zvítězil Hamilton

Velkou cenu Japonska vozů formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton ze stáje Mercedes a zvýšil tak náskok ve vedení šampionátu před dnes druhým týmovým kolegou Nico Rosbergem z Německa.