Patrik Bartošák
aktualizováno včera 14:34
Hokej Euro Hockey Tour

Češi na závěr Channel One Cupu nestačili na Švédy, prohráli 2:3!

Čeští hokejisté na turnaji Channel One Cup nenapravili sobotní debakl s Rusy (2:7) a v Moskvě podlehli Švédsku 2:3. Druhý podnik série Euro Hockey Tour v sezoně tak zakončí na posledním místě, čtvrtá příčka jim patřila i na listopadové Karjale.

Česko - Rusko
15.12.
hokej channel one cup

Sedmigólová nálož od Rusů! Češi na turnaji prohráli i druhý zápas

Čeští hokejisté prohráli druhý zápas na turnaji Channel One Cup, když podlehli domácím Rusům vysoko 2:7. Oba góly svěřenců kouče Miloše Říhy staršího dal útočník Dominik Kubalík. Prvním vyrovnal v úvodu zápasu na 1:1, druhým snížil na 2:6.

Ondřej Němec
06.12.

Nominace na Channel One Cup: Do repre se vrací Němec a Gulaš!

Obránce Ondřej Němec z Komety Brno a útočník Milan Gulaš z Plzně, kteří chtěli v minulé sezoně ukončit či přerušit kariéru v národním týmu, jsou v nominaci české hokejové reprezentace na Channel One Cup v Tampere a Moskvě. V sedmadvacetičlenném kádru není žádný nováček.

česká hokejová střídačka
aktualizováno 13.12.
hokej Hattrick střelce

Čeští hokejisté obrátili souboj s Finskem, Růžička dal hattrick

Čeští hokejisté porazili na úvod turnaje Channel One Cupu v Praze Finsko 3:2 v prodloužení. Seveřané vedli od konce první části až do poloviny třetí třetiny 2:0, ale útočník Martin Růžička pak během 82 vteřin vyrovnal a v čase 61:04 dokonal hattrick.

Josef Jandač
11.12.
hokej změny v nominaci

Trenér reprezentace Jandač řeší omluvenky. Povolal další hráče

Kouč české hokejové reprezentace Josef Jandač se bude muset na Channel One Cupu v Praze a Moskvě obejít bez obránce Jakuba Nakládala z Jaroslavle a útočníků Romana Červenky z Fribourgu, Jakuba Klepiše z Mladé Boleslavi a Roberta Kousala z Davosu.

Zbyněk Michálek
aktualizováno 06.12.
Nominace Channel One Cup

Tým na EHT? Do reprezentace se vrací Michálek, Erat či Koukal!

Obránci Zbyněk Michálek ze Sparty, Ondřej Němec s útočníkem Martinem Eratem z Komety Brno či Petr Koukal z Hradce Králové se vrátí na Channel One Cupu v Moskvě a Praze po delší době do české hokejové reprezentace. Kouč Josef Jandač zařadil do sedmadvacetičlenné nominace na druhý turnaj Euro Hockey Tour po pauze také kanonýra Martina Růžičku z Třince. V kádru není žádný nováček.

Jakub Jeřábek
aktualizováno 18.12.
Channel One Cup

Vyšlo to alespoň v posledním zápase! Češi slaví výhru nad Švédy

Výběr Josefa Jandače slaví při posledním vystoupení na Channel One Cupu výhru 4:1 nad Švédy. Mezi střelce se zapsal Adam Polášek, David Kämpf, Jakub Jeřábek a do prázdné brány kompletoval Ondřej Vitásek. Ruskou štaci uzavře zápas domácího celku s Finskem.