Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Amir Khan a Anthony Joshua
05.08.
Box Nevěra

Joshua leze za manželkou svého rivala. V Anglii je z toho poprask!

V Anglii je o poprask postaráno. Dva nesmiřitelní boxeři Anthony Joshua a Amir Khan spolu teď totiž soupeří mimo ring. A důvod? Ten je velmi prostý, je v tom ženská. Konkrétně Amirova manželka, která měla svého partnera podvést právě s Joshuou.

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
aktualizováno 25.07.
box souboj gigantů

Znovu do ringu? Odveta Klička s Joshuou má mít magické datum

Svět boxu už se nemůže dočkat! Anthony Joshua a Vladimir Kličko by se měli proti sobě postavit znovu tváří v tvář do ringu! Odvetný duel by se podle webu Boxingonline měl uskutečnit v Las Vegas 11. listopadu.

Anthony Joshua a Eddie Hearn
aktualizováno 06.06.
už jen datum promotér promluvil

Odveta Joshua vs. Kličko opět blíž k realitě! Vybírá se místo akce

Odveta nejsledovanějšího boxerského zápasu mezi úřadujícím šampionem v těžké váze Anthonym Joshuou a poraženým Vladimirem Kličkem bude, to je takřka hotová věc. Jenže teď se řeší, kde se tahle velkolepá boxerská šou uskuteční. Promotér Eddie Hearn prozradil, kde by se dva momentálně nejslavnější boxeři mohli znovu utkat.

Anthony Joshua
19.05.
Box Seznam soupeřů

Joshuovi další soupeři? S těmito hvězdami by se měl boxer utkat!

Boxer Anthony Joshua, který nedávno porazil Ukrajince Klička, by měl vyzvat tři zvučná jména boxu. Na seznamu je Tyson Fury, Deontay Wilder, ale mluví se také o odvetě s Kličkem.

Anthony Joshua a Luke Lenihan
18.05.
video to je borec

Boxer Joshua našel přemožitele! Dostal ho 18letý hoch. I bez rukavic

Anthony Joshua se už pár týdnů veze na vlně slávy, když zdolal Vladimira Klička a stal se světovým šampiónem. Sotva bitva skončila, už se začalo mluvit o tom, proti komu se v ringu postaví příště. Jenže britský mladík našel přemožitele ještě dřív, než k nějakému dalšímu souboji vůbec došlo...

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
aktualizováno 17.05.
další souboj to by byla pecka

Odveta? Joshua se letos může znovu střetnout s Kličkem. A brzy!

Boxerský souboj století mezi Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem se bude nejspší opakovat! Alespoň to tvrdí promotér Eddie Hearn, který tvrdí, že rozhodnutí o odvetě je hlavně na ukrajinském boxerovi.

Tyson Fury a Anthony Joshua
aktualizováno 16.05.
srovnání přibral slušně

Furyho proměna: Tenhle tlouštík chce porazit šampiona Joshuu?!

Největší boxerská show letošního roku už je minulostí a dokonce i reakce na novopečeného krále těžké váhy už pomalu utichly. O čem se ale stále mluví, je avizovaný souboj mezi Anthony Joshuou a bývalým šampionem Tysonem Furym, kterému byly tituly odebrány za pozitivní dopingový nález. Fury se nechal několikrát slyšet, že se zahájil přípravu, aby Joshuu porazil. Jenže při pohledu na něj se nelze ubránit dojmu, že se nejspíš jednalo pouze o špatný vtip.

Anthony Joshua
aktualizováno 12.05.
Nerozhazuje Skromný nebo ješita?

Šetřílek? Joshua porazil Klička, i tak se vrátil do bytu k mamince!

Anthony Joshua sice porazil Vladimira Klička a stal se světovým šampionem v těžké váze, k tomu vyhrál 15 milionů liber (v přepočtu přes 470 milionů korun), ale jako naparáděná hvězda se tedy rozhodně nechová. Pokud myslíte, že si udělal radost, koupil si luxusní bourák či honosnou vilu, tak jste vedle. Joshua se totiž skromně vrátil do dvoupokojového bytu ke své mamince.

Tyson Fury
09.05.
doping rozhodnou bzry

Potrestaný Tyson Fury se už brzy dozví, kdy bude znovu boxovat!

Britský boxer Tyson Fury, kterému za pozitivní dopingový test v roce 2015 odebrali všechny tituly se už brzy dozví, kdy se bude moct vrátit do ringu.

Vitalij a Vladimir Kličkovi
02.05.
rozhovor souhlasíte s ním?

Bratr Vitalij o výkonu Klička: Byl lepší, výsledek neodpovídá!

Vladimir Kličko na Anthonyho Joshuu v dlouho očekávané boxerské bitvě ve Wembley nakonec nestačil, přesto ale své fanoušky nezklamal. Ani toho z největších, bratra Vitalije. Ten měl pro Vladimira jen slova uznání.