Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua a Eddie Hearn
Aktualizováno 6.6. 2017 10:43
už jen datum promotér promluvil

Odveta Joshua vs. Kličko opět blíž k realitě! Vybírá se místo akce

Odveta nejsledovanějšího boxerského zápasu mezi úřadujícím šampionem v těžké váze Anthonym Joshuou a poraženým Vladimirem Kličkem bude, to je takřka hotová věc. Jenže teď se řeší, kde se tahle velkolepá boxerská šou uskuteční. Promotér Eddie Hearn prozradil, kde by se dva momentálně nejslavnější boxeři mohli znovu utkat.

Box Seznam soupeřů

Joshuovi další soupeři? S těmito hvězdami by se měl boxer utkat!

Boxer Anthony Joshua, který nedávno porazil Ukrajince Klička, by měl vyzvat tři zvučná jména boxu. Na seznamu je Tyson Fury, Deontay Wilder, ale mluví se také o odvetě s Kličkem.

video to je borec

Boxer Joshua našel přemožitele! Dostal ho 18letý hoch. I bez rukavic

Anthony Joshua se už pár týdnů veze na vlně slávy, když zdolal Vladimira Klička a stal se světovým šampiónem. Sotva bitva skončila, už se začalo mluvit o tom, proti komu se v ringu postaví příště. Jenže britský mladík našel přemožitele ještě dřív, než k nějakému dalšímu souboji vůbec došlo...

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno 17.5. 2017 14:02
další souboj to by byla pecka

Odveta? Joshua se letos může znovu střetnout s Kličkem. A brzy!

Boxerský souboj století mezi Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem se bude nejspší opakovat! Alespoň to tvrdí promotér Eddie Hearn, který tvrdí, že rozhodnutí o odvetě je hlavně na ukrajinském boxerovi.

Tyson Fury a Anthony Joshua
Aktualizováno 16.5. 2017 10:59
srovnání přibral slušně

Furyho proměna: Tenhle tlouštík chce porazit šampiona Joshuu?!

Největší boxerská show letošního roku už je minulostí a dokonce i reakce na novopečeného krále těžké váhy už pomalu utichly. O čem se ale stále mluví, je avizovaný souboj mezi Anthony Joshuou a bývalým šampionem Tysonem Furym, kterému byly tituly odebrány za pozitivní dopingový nález. Fury se nechal několikrát slyšet, že se zahájil přípravu, aby Joshuu porazil. Jenže při pohledu na něj se nelze ubránit dojmu, že se nejspíš jednalo pouze o špatný vtip.

Anthony Joshua
Aktualizováno 12.5. 2017 15:19
Nerozhazuje Skromný nebo ješita?

Šetřílek? Joshua porazil Klička, i tak se vrátil do bytu k mamince!

Anthony Joshua sice porazil Vladimira Klička a stal se světovým šampionem v těžké váze, k tomu vyhrál 15 milionů liber (v přepočtu přes 470 milionů korun), ale jako naparáděná hvězda se tedy rozhodně nechová. Pokud myslíte, že si udělal radost, koupil si luxusní bourák či honosnou vilu, tak jste vedle. Joshua se totiž skromně vrátil do dvoupokojového bytu ke své mamince.

doping rozhodnou bzry

Potrestaný Tyson Fury se už brzy dozví, kdy bude znovu boxovat!

Britský boxer Tyson Fury, kterému za pozitivní dopingový test v roce 2015 odebrali všechny tituly se už brzy dozví, kdy se bude moct vrátit do ringu.

rozhovor souhlasíte s ním?

Bratr Vitalij o výkonu Klička: Byl lepší, výsledek neodpovídá!

Vladimir Kličko na Anthonyho Joshuu v dlouho očekávané boxerské bitvě ve Wembley nakonec nestačil, přesto ale své fanoušky nezklamal. Ani toho z největších, bratra Vitalije. Ten měl pro Vladimira jen slova uznání.

Tyson Fury
Aktualizováno 2.5. 2017 10:07
zpátky ve hře na nic nečekal

Tyson Fury to myslí vážně a už se připravuje na souboj s Joshuou!

Ještě ani nedozněly ohlasy ze sobotního souboje mezi vítězem Anthonym Joshuou a Vladimirem Kličkem a ve hře už je další souboj. Distancovaný Tyson Fury totiž přijal výzvu nového světového šampiona Joshuy a že se nejednalo pouze o plané řeči dokazují Furyho fotky a videa z tělocvičny, kde se na s úřadujícím mistrem světa v těžké váze připravuje.

jasná slova jak řekl, tak udělal

Tvrdá slova! Joshua přiznal, co řekl Kličkovi, než ho poslal k zemi

Anthony Joshua sice porazil Vladimira Klička a stal se světovým šampionem v těžké váze, Ukrajinec mu ale byl zdatným soupeřem. Brit skolil svého soka až v jedenáctém kole, když předtím měl namále.