Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Aktualizováno Včera 12:48
souboj století drsný vzkaz soupeři

Jsem jako Mt. Everest, říká Kličko! Hodně lidí na té hoře zemřelo

Velkolepý zápas o titul boxerského šampiona v těžké váze je za dveřmi a v sobotu 29. dubna budeme vědět, kdo usedne na světový trůn. Anthony Johsua i Vladimir Kličkou už jsou jako lvi v kleci a zápasu se nemohou dočkat. Kličko slibuje, že změnil taktiku a Joshuovi vzkazuje, že ho nečeká žádná procházka růžovou zahradou.

Anthony Joshua a Sean Murphy
Aktualizováno Předevčírem 16:57
video krásné gesto

Dárek před duelem roku: Joshua přivezl starému kouči novou káru

Už se to blíží. Duel Anthony Joshua - Vladimir Kličko se uskuteční už v sobotu. Ale ještě se zaplní londýnský stadion Wembley, překvapil britský boxer svého trenéra. Dorazil do starého boxerského klubu, kde začínal a přivezl nádherný dárek.

nova sport joshua vs. kličko

Souboj v těžké váze se blíží: Joshua by chtěl spíš Furyho

Boxerský galavečer v anglickém Wembley se nezadržitelně blíží a my se už 29. dubna dozvíme, kdo se stane novým šampionem v těžké váze. Souboj mezi Anthony Joshuou a Vladimirem Kličkem můžete navíc sledovat v přímém přenostu na stanici Nova Sport 1.

nova sport očekávaný souboj

Bitva velikánů se blíží! Boj Klička s Joshuou už teď láme rekordy

Už jen necelé tři měsíce zbývají do velmi očekávaného boxerského souboje. V Londýně se střetne Vladimir Kličko s Anthonym Joshuou. Souboj už teď hýbe s fanouškovskou obcí. A pohne dokonce i slavným stadionem Wembley.

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
Aktualizováno 14.12. 2016 18:37
o všechno o krále ringu

Kličko tváří v tvář Joshuovi. Padla i první slova před duelem snů!

Zakroužkujte si v kalendáři datum 29. dubna 2017. V londýnském Wembley proběhne souboj, který možná změní svět boxu. Vladimir Kličko a Anthony Joshua už mají za sebou první focení a zdvořilostní tiskovku.