Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zlatan Ibrahimovič a Anthony Joshua
30.10.
proslov důležitá slova

Joshuovi pomohl k výhře i Zlatan! Co mu řekl před zápasem?

Anthony Joshua si o víkendu poradil v desátém kole s Carlosem Takamem a v Cardiffu obhájil své pásy boxerského mistra světa. K úspěchu mu ale dopomohl i fotbalista Zlatan Ibrahimovič. Právě sebevědomý Švéd měl před duelem k Joshuovi zajímavý proslov.

Carlos Takam a Anthony Joshua
29.10.
novasport boxerský král

Joshua splnil, co slíbil: Tekla krev. Ale také má zlomený nos!

Anthony Joshua dál zůstává neporaženým. Ve 20 zápasech 20krát vyhrál. Pokaždé před limitem. Jenže duel s Carlosem Takamem byl tvrdší, než se čekalo. Verdikt byl kontroverzní. Mohlo se boxovat dál a navíc britský borec utrpěl zlomeninu nosu.

Anthony Joshua
27.10.
Box Galavečer

Boxerská show už dnes: Joshua znovu vyprodal stadion v Británii!

Fanoušky boxu čeká další bitva o titul profesionálního mistra světa v těžké váze. Knokautová mašina, Brit Anthony Joshua, nastoupí proti Kamerunci Carlosu Takamovi. Velkou boxerskou show můžete sledovat už dnes večer na Nova Sport 1 a Voyo.

Anthony Joshua zlomil rekord na boxerském trenažeru
aktualizováno 26.10.
video příprava na zápas

Lidí chtějí vidět trochu krve, říká Joshua. Naposledy zničil trenažer

Poprvé od triumfu nad Vladimirem Kličkem se v boxerském ringu přestaví superstar Anthony Joshua. Je možná zklamáním, že původní soupeř Kubrat Pulev se ze souboje omluvil. Ale i tak bude duel s Carlosem Takamem báječnou podívanou.

Anthony Joshua
aktualizováno 17.10.
obhajoba změna programu

Všechno je jinak. Pulev se zranil, Joshua už zná nového soupeře!

Boxer Anthony Joshua nebude obhajovat titul světového šampióna v těžké váze proti Kubratu Pulevovi. Bulharský boxer se totiž zranil. Britský mistr světa ale už má náhradu.

Amir Khan a Anthony Joshua
05.08.
Box Nevěra

Joshua leze za manželkou svého rivala. V Anglii je z toho poprask!

V Anglii je o poprask postaráno. Dva nesmiřitelní boxeři Anthony Joshua a Amir Khan spolu teď totiž soupeří mimo ring. A důvod? Ten je velmi prostý, je v tom ženská. Konkrétně Amirova manželka, která měla svého partnera podvést právě s Joshuou.

Anthony Joshua vs. Vladimir Kličko
aktualizováno 25.07.
box souboj gigantů

Znovu do ringu? Odveta Klička s Joshuou má mít magické datum

Svět boxu už se nemůže dočkat! Anthony Joshua a Vladimir Kličko by se měli proti sobě postavit znovu tváří v tvář do ringu! Odvetný duel by se podle webu Boxingonline měl uskutečnit v Las Vegas 11. listopadu.

Anthony Joshua a Eddie Hearn
aktualizováno 06.06.
už jen datum promotér promluvil

Odveta Joshua vs. Kličko opět blíž k realitě! Vybírá se místo akce

Odveta nejsledovanějšího boxerského zápasu mezi úřadujícím šampionem v těžké váze Anthonym Joshuou a poraženým Vladimirem Kličkem bude, to je takřka hotová věc. Jenže teď se řeší, kde se tahle velkolepá boxerská šou uskuteční. Promotér Eddie Hearn prozradil, kde by se dva momentálně nejslavnější boxeři mohli znovu utkat.

Anthony Joshua
19.05.
Box Seznam soupeřů

Joshuovi další soupeři? S těmito hvězdami by se měl boxer utkat!

Boxer Anthony Joshua, který nedávno porazil Ukrajince Klička, by měl vyzvat tři zvučná jména boxu. Na seznamu je Tyson Fury, Deontay Wilder, ale mluví se také o odvetě s Kličkem.

Anthony Joshua a Luke Lenihan
18.05.
video to je borec

Boxer Joshua našel přemožitele! Dostal ho 18letý hoch. I bez rukavic

Anthony Joshua se už pár týdnů veze na vlně slávy, když zdolal Vladimira Klička a stal se světovým šampiónem. Sotva bitva skončila, už se začalo mluvit o tom, proti komu se v ringu postaví příště. Jenže britský mladík našel přemožitele ještě dřív, než k nějakému dalšímu souboji vůbec došlo...