Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Alan Ruschel a Barcelona
aktualizováno 08.08.
video velký příběh

Ti, kteří přežili: Stadion Barcelony tleskal, Ruschel byl kapitánem

Jeden má po fatální nehodě amputovanou nohu. Druhý stále bojuje s psychickými problémy a děsí ho hluk. Třetí se devět měsíců po pádu letadla vrátil na hřiště. Všichni tři přežili svou smrt, prostě žijí. V Barceloně jim tleskal celý stadion Camp Nou.

Alan Ruschel v Barceloně
aktualizováno 07.08.
novasport návrat na hřiště

Ruschelův velký příběh: Přežil pád letadla, dnes nastoupí na Barce!

Ten den se zapsal jako jeden z nejsmutnějších ve fotbalové historii. Fotbalisté Chapecoense mířili na finále Jihoamerckého poháru, ale do Medallínu nedoletěli. Na palubě zahynulo 71 lidí, jen šest lidí přežilo, mezi nimi tři fotbalisté. Alan Ruschel, jeden z nich, v pondělí večer opět bude hrát. A to rovnou na Camp Nou proti Barceloně.

Osudy fotbalistů Chapecoense
aktualizováno 17.03.
bojovníci letecké neštěstí

Co dělají ti, kteří přežili: Tři těžké osudy fotbalistů Chapecoense

Přežili. Oni ano. Převážnou většinu jejich spoluhráčů si ale našla smrt při letecké tragédii týmu Chapecoense. Tři z hráčů týmu dnes žijí. Jaké jsou jejich osudy? Jeden z nich se už opravdu pustil do obrovské dřiny a věří v návrat na hřiště!

Alan Ruschel
aktualizováno 26.12.
CHAPECOENSE Zase na trávniku

Fotbalista z letadla smrti: Poprvé od nehody na hřišti a s míčem!

Přežil jako jeden z mála leteckou nehodu fotbalového klubu Chapecoense a už se i vrátil na hřiště. Přeživší Alan Ruschel byl pozván do Porto Allegre na charitativní zápas, který měl za účel zavzpomínat právě na tragicky zesnulé fotbalisty. Zatím nehrál, jen si kopl do míče a přebral dres, ale prohlásil, že se k fotbalu chce vrátit.

Alan Ruschel
aktualizováno 17.12.
Přeživší Letadlo smrti

"Nesmrtelný" a Neto jsou doma! Propustili je z nemocnice 

Když se řekne slavný brazilský fotbalista, asi vás napadne Neymar, Ronaldo či Ronaldinho. Jenže Brazílie má nové hrdiny, kteří přežili pád letadla fotbalového týmu Chapecoense v Kolumbii. Dva ze tří už byli konečně propuštěni z nemocnice a jsou doma ve své vlasti.

Alan Ruschel
aktualizováno 09.12.
Chapecoense Dozvuky tragédie

Neuvěřitelný příběh: Přežil pád letadla, před tím i dvě nehody!

Jmenuje se Alan Ruschel a také on byl na palubě nedávno zříceného letadla v kolumbijském Medellínu. Jako jeden z mála tragédii přežil, ale smrti byl blízko už v minulosti. Byl totiž účastníkem dvou těžkých autonehod a tak se mu teď přezdívá "Nesmrtelný".