Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Hyka
14.09.
NHL Nový tým

Tomáš Hyka si zase řekl o místo: Druhý zápas, druhý gól! VIDEO

Vegas Golden Knights a Tomáš Hyka. Český útočník navázal na svůj první přípravný zápas za nově vzniklý tým z města hříchu a znovu dal i v dalším předsezonním klání gól. Znovu to bylo proti Los Angeles a znovu byl prvním úspěšným střelcem v zápase.

Tomáš Hyka
13.09.
paráda zapsáno do kroniky

VIDEO: Zápis do historie, první gól hokejového Vegas dal Čech!

Je první a nikdo už mu to nevezme. A i český hokej musí mít radost. Premiérovou branku hokejového týmu Vegas Golden Knights dal Tomáš Hyka.

Jaromír Jágr
aktualizováno 30.08.
kam půjde? nemá tu dres

Padla Jágrovi další možnost? Osmašedesátka zabraná, zní z NHL

Jaromír Jágr stále hledá angažmá. Na povrch postupně vyplouvají další a další spekulace, kam by mohl zamířit, ale také informace o tom, kam nepůjde. Zařadil se do druhé skupiny další klub?

Marc-Andre Fleury
05.08.
NHL Nový set

Gólmani v NHL vyhlížejí sezonu: Jejich nové výstroje! FOTO

Určitá skupina hokejových fanoušků má jednu specifickou zálibu. Tou jsou výstroje brankářů, které mohou být díky fantazii výrobců a požadavků samotných gólmanů někdy pořádně zajímavé. Letos ohromí Henrik Lundqvist, jehož set je opravdu parádní. Líbit se vám však budou i jiné.

Jaromír Jágr
aktualizováno 18.06.
seznamy velký přehled

Devět chráněných Čechů! Jágr a zbytek bude čekat na volbu Vegas

Může to začít! Kluby NHL odeslaly na vedení ligy seznamy chráněných hráčů. Pro mnohé hokejisty je to i pocta v tom, že si jich v klubu opravdu váží. Zbytek bude žít možná až tři dny v nejistotě. Hrozí totiž stehování do nového klubu v Las Vegas.

Michal Neuvirth
aktualizováno 16.06.
čekání jak to dopadne?

Neuvirth přemýšlí o stěhování do Vegas. Ale brzy z něj bude táta

Hokejový brankář Michal Neuvirth se pečlivě připravuje nejen na novou sezonu zámořské NHL, ale rovněž na roli otce. S přítelkyní Karolinou, sestrou spoluhráče a nesmlouvavého beka Radka Gudase, čekají za pár měsíců narození prvního potomka. Ale možná už dřív přijde trejd. Bude se stěhovat do Las Vegas?

Tomáš Hyka
aktualizováno 01.06.
Přestup Do Las Vegas

Další posila Golden Knights: První Čech míří do nového klubu NHL!

Přestupy českých hokejistů do NHL - kteří hráli na letošním mistrovství světa, dál pokračují. Z Mladé Boleslavi si balí své věci a výstroj útočník Tomáš Hyka. Od nové sezony bude hráčem nově vzniklého Vegas Golden Knights.

Ondřej Pavelec
aktualizováno 08.03.
rozhovor gólmanovy otázky

Winnipeg asi opouštím, říká Pavelec. Líbilo by se mu ve Vegas

Brankář Winnipegu Ondřej Pavelec má za sebou operaci kolene a s největší pravděpodobností pro něj letošní sezóna skončila. Nad jeho další budoucností nejen ve Winnipegu, ale i v NHL teď visí velký otazník.

Reid Duke
07.03.
video co je to za kluka?

Už to začíná: Hokejový tým z Las Vegas podepsal prvního hráče!

To je on! První Zlatý rytíř! A co to jako má znamenat? V podstatě se stala historická událost nový klub NHL už podepsal smlouvu se svým prvním hráčem! Jmenuje se Reid Duke a je šťastný jak blecha!

T-Mobile aréna ve Vegas
aktualizováno 25.11.
GALERIE Luxusní bydlení

Exkurze do arény ve Vegas: Tohle je domov nového týmu NHL!

Tým, který rozšíří příští rok NHL na 31 týmů, přitahuje stále větší pozornost. Klub z Vegas už odhalil název, logo a teď i dresy a arénu. Jedná se o luxusní sportovní komplex s kapacitou 17 500 míst pro pořádání hokejových zápasů. Jmenuje se T-mobile aréna a nachází se v Nevadě.