Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Erik Karlsson
aktualizováno 13.09.
Hokej Transfer roku

Přestupová bomba v NHL! Kapitán Ottawy mění po osmi letech dres

Spekulace se staly realitou. Jeden z nejlepších obránců světa se přesune z Ottawy do Kalifornie. Od nové sezony se stane spoluhráčem Tomáše Hertla. San Jose se díky tomu stává černým koněm celé soutěže.

Mike Hoffman a Erik Karlsson
19.06.
NHL Řešení klubu

Hoffman končí v Ottawě: Partnerka hráče vyhrožovala ženě kapitána!

Je to týden, co na svět vyplula aféra kolem partnerek spoluhráčů z Ottawy Senators. Přítelkyně útočníka Mikea Hoffmana měla vyhrožovat smrtí manželce kapitána Erika Karlssona. Nařčený pár se tomu ale nadále brání a tvrdí, že jde o lež či omyl. Ať je to jakkoliv, vedení Ottawy už na tuto nepříjemnost zareagovalo a Hoffmana vyměnilo do San Jose.

Erik Karlsson a Mike Hoffman
13.06.
NHL Řeší to policie

Válka mezi partnerkami spoluhráčů z NHL: Jedna druhé přála smrt!

V kabině hokejové Ottawy nepanuje dobrá nálada. Jde o konflikt mezi spoluhráči, kteří ho vlastně mezi sebou ani nevyvolali. Tedy alespoň ne napřímo. Jde o válku mezi manželkou kapitána Erika Karlssona a přítelkyní Mikea Hoffmana. Druhá tu první měla doslova šikanovat a vzkázat jí, ať zemře. Věcí už se zabývá policie.

Erik Carlsson
14.04.
Hvězda NHL Smutné období

Smutný odkaz: Hvězda NHL truchlí za zesnulé hokejisty i svého syna!

Jsou to smutné časy pro elitního obránce Erika Karlssona. Jeden z nejlepších beků NHL před nedávnem truchlil kvůli ztrátě ještě nenarozeného syna. O pár týdnu později ho zasáhla smrt mladých hokejistů Humboldt Broncos, kteří nepřežili nehodu týmového autobusu. Na všechny teď zavzpomínal prostřednictvím sociální sítě.

Hokejisté Los Angeles se dohadují, kdo pohlídá Karlssona
aktualizováno 25.10.
video úsměvná scénka

Debata borců NHL baví internet! Do bránění hvězdy se jim nechtělo

Noční zápasy zámořské NHL byly plné skvělých momentů a mezi nimi se našel i jeden vtipný. Postarala se o něj trojice hráčů Los Angeles Kings Anže Kopitar, Drew Doughty a Dustin Brown. O čem, nebo spíše o kom, debatovali? Podívejte se sami.

Erik Karlsson a Sidney Crosby
15.06.
nhl čeká ho pauza

Bojoval pro tým! Přetrhané šlachy, zlomeniny, kapitán hrál ale dál

Někdy bývá snaha pomoci svému týmu nad vlastní zdraví. Do posledního písmene to potvrdil i kapitán týmu zámořské NHL Ottawa Senators Erik Karlsson.

Erik Karsslon požádal svou přítelkyni o ruku originálně
aktualizováno 20.11.
Zásnuby Tajné místo

Miláčku, dáme si pizzu? Karlsson z NHL žádal o ruku originálně!

Švédský obránce Erik Karlsson požádal svou přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Opora Ottawy Senators se rozhodla, že svou krásku Melindu překvapí. Když pár dostal chuť na pizzu, hokejista vycítil tu správnou příležitost a bylo to!