Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zemřel Marek Svatoš
05.11.
Vzpomínka Na den přesně

Rok od záhadné smrti Svatoše: Nikdo neví, kde je pochován!

Dnes je to přesně rok, kdy nejen Slovensko šokovala tragická zpráva. Ve věku 34 let zemřel 5. listopadu 2016 Marek Svatoš. Hokejista, který hrál sedm let v NHL, dva roky v KHL a během své poslední sezony (2013/2014) vyhrál slovenský titul. Jeho smrt doprovázely nejasnosti. Z pitvy vyplynulo, že zemřel po předávkování léků a drog.

Marek Svatos
aktualizováno 08.12.
novinky co se ještě objeví?

Případ Marka Svatoše: Jízda pod vlivem alkoholu, ohrožování dítěte!

V případu smrti slovenského hokejisty Marka Svatošese rozplétají stále nové a nové nitky. Poté co pitva ukázala, že příčinou smrti bylo předávkování léky a zpráva koronera poukázala i na užívání heroinu, objevily se informace, že Svatoš byl těsně před smrtí odsouzený za ohrožování dítěte.

Marek Svatoš
06.12.
jak to bylo? tragické úmrtí

Hokejista Svatoš se předávkoval! V minulosti prý užíval i heroin

Hokejista Marek Svatoš zemřel podle informací koronera na předávkování. Někdejší opora Colorada Avalanche skonala náhle 5. listopadu, koroner nyní vydal zprávu o příčinách jeho úmrtí.

Peter Budaj a Marek Svatoš
aktualizováno 10.11.
Nové informace Překvapivé zprávy

Poslední slova Svatoše: Mám další plány, svěřil se Budajovi!

Po smrti Marka Svatoše se objevují nové zpovědi jeho bývalých spoluhráčů. Jedna zajímavá teď přišla i od gólmana Petera Budaje. Se Svatošem, se kterým hrál v Coloradu i slovenské reprezentaci, mluvil čtyři dny před jeho smrtí. Zesnulý hokejista se prý dva roky po konci kariéry chtěl znovu vrátit na led.

Zemřel Marek Svatoš
aktualizováno 08.11.
neštěstí předčasná smrt

Hokejista Svatoš sepsal závěť: Tohle bylo jeho poslední přání!

Kolem případu tragicky zesnulého hokejisty Marka Svatoše neustále vyplouvají na povrch nové skutečnosti. Najevo dokonce vyšlo i to, že někdejší hvězda Colorada sepsala závěť. A v ní uvedla i své poslední přání.

Marek Svatos
aktualizováno 07.11.
záhadné úmrtí smutek a slzy

NHL uctila Svatoše. Modlíme se za jeho rodinu, vzkazují spoluhráči

Někdejší spoluhráči z týmu Colorado Avalanche vzpomínají na Marka Svatoše, který v neděli navždy opustil tento svět. Před začátkem nedělního utkání mezi St. Louis a Coloradem hráči a fanoušci uctili jeho památku minutou ticha.

Hejduk a jeho bývalí spoluhráči
aktualizováno 08.11.
Tragédie Byly to opory Colorada

Hejdukovi umřeli už tři spoluhráči! Kdo byl Svatoš, Salej a Skrastinš?

Ještě před deseti lety spolu hráli v NHL. Během sezony 2007/2008 nastupovala za Colorado Avalanche trojice hokejistů, která zemřela předčasně. Naposledy vyhasl život bývalému útočníkovi Marku Svatošovi, před ním nepřežili letecké neštěstí v Jaroslavli obránci Ruslan Salej a Karlis Skrastinš. Ve stejné kabině tehdy usedávali i s českými útočníky Milanem Hejdukem a Jaroslavem Hlinkou.

Marek Svatoš
aktualizováno 07.11.
Spekulace Je v tom psychika?

Záhadná smrt Svatoše: Nemocná manželka, deprese, předávkování

Tragická zpráva o smrti Marka Svatoše vyvolává mnoho otazníků. Na nezodpovězené otázky se však pomalu začínají objevovat i odpovědi. V sobotu ho měla najít manželka Diana, která prý dlouhodobě trpí zdravotními problémy. Bývalý hokejista měl mít právě kvůli tomu psychické problémy. A příčina smrti? Slovenská média už začínají psát o tom, že se předávkoval prášky své ženy.

Zemřel Marek Svatoš
aktualizováno 07.11.
Smrt Co se to děje?

Hokejový reprezentant Marek Svatoš zemřel. Bylo mu jen 34 let

Není to ještě ani týden od smrti jednoho z nejlepších hokejbalistů a sportovní svět se musí opět vyrovnat s další velkou ztrátou. Ve věku 34 let vyhasl život bývalého hokejového reprezentanta Slovenska Marka Svatoše. Byl to vítěz slovenské extraligy i hráč NHL.