Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Špaček a Michael van Gerwen
30.11.
Elitní šipkař Hvězda v Česku

Van Gerwen v Praze: Na letišti splnil sen českému reprezentantovi

Pražská hala Královka hostí exhibiční turnaj Rebel Prague Darts Masters – Winter Classic. Na něm nebudou chybět světové hvězdy včetně té úplně největší. Michael van Gerwen už přiletěl do Prahy a hned rozpoutal fanouškovské šílenství. Jedno velké přání splnil i českému reprezentantovi – nikoliv však šipkařskému, ale jednomu ze zcela odlišné sportovní disciplíny.

Michal Šťastný, hokejbalista HBC Kladno
03.04.
Hokejbal Drama na hřišti

DĚSIVÉ: Hokejbalistovi z Kladna šlo o život, pomohli mu rozhodčí!

Teprve sedmnáctiletý hokejbalista z Kladna Michal Š. dlouho nezapomene na zápas proti Letohradu. Bohužel nepůjde o hezké vzpomínky a už vůbec ne o ty sportovní. Michalovi totiž šlo o život, když mu po pádu zapadl jazyk. Jako hrdinové jsou teď oslavováni oba rozhodčí, kteří neprodleně zasáhli a mladému obránci bleskově pomohli.

Erik Balažovič
24.03.
Hokejbal Smutná zpráva

Nečekaná smrt hokejbalisty († 25). Proč mladý Erik zemřel?

Bylo mu teprve 25 let, měl všechno před sebou a miloval hokejbal. Erik Balažovič z Liptovského Mikuláše však nečekaně zemřel. Ze zdravotních důvodů sice vynechal poslední zápasy, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by ho svazovala nějaká větší zdravotní komplikace. O to víc jsou z této smutné zprávy všichni v šoku.

Hokejbalová extraliga
05.11.

GALERIE: Hokejbalová extraliga se hrála pro zemřelého mistra světa!

Před týdnem postihla hokejbal smutná zpráva. Při focení na střeše pražského domu zahynul nešťastnou náhodou Libor Topolánek. Extraligové týmy se s dvojnásobným mistrem světa naposledy rozloučily během 13. kola.

Hokejbalová extraliga
aktualizováno 05.11.
Památka Sportovci uctili památku

Hokejbalová extraliga se hrála pro zemřelého mistra světa!

Před týdnem postihla hokejbal smutná zpráva. Při focení na střeše pražského domu zahynul nešťastnou náhodou Libor Topolánek. Extraligové týmy se s dvojnásobným mistrem světa naposledy rozloučily během 13. kola.

Libor Topolánek
aktualizováno 31.10.
Smrt Nešťastná náhoda

Hokejbalový svět truchlí. Zemřel jeden z nejlepších hráčů na světě!

Hokejbal se o víkendu zahalil do černých barev. Nešťastnou náhodou totiž zemřel jeden z nejlepších českých hokejbalistů Libor Topolánek. Hráč, který se stal pětinásobným mistrem extraligy či dvojnásobným mistrem světa. Stačilo šlápnout jen o kousek vedle a k tragédii možná nemuselo dojít.