Fotbalisté Bohemians 1905
aktualizováno 07.11.
fotbal mol cup

Příbram se dál trápí, do čtvrtfinále poháru postupují Bohemians!

Osmifinále Mol Cupu mezi Příbramí a Bohemians skončilo vítězstvím pražského celku 2:1, který si tak zajistil postup do čtvrtfinále.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
aktualizováno 31.10.
mol cup pořádné překvapení

Baník vyřadil Plzeň! Penaltě a červené po nastavení navzdory

Fotbalisté Baníku Ostrava se postarali o další překvapení! Dokázali vyhrát na hřišti Viktorie Plzeň 3:2 po prodloužení a vyřadili mistrovský tým z MOL Cupu už v osmifinále. Baník dal rozhodující gól v prodloužení i bez vyloučeného Procházky.

Sparta Praha
aktualizováno 19.10.

Spartu čeká souboj v Opavě, druholigová Chrudim přivítá Slavii!

Fotbalisté Sparty se v osmifinále pohárové soutěže MOL Cupu představí v Opavě, Plzeň hostí Ostravu a obhájce Slavia pojede do druholigové Chrudimi.

Tomáš Chorý
11.10.

Chorého galapředstavení! Vyškovu dal čtyři góly, Plzeň zvítězila

Fotbalisté Plzně ve třetím kole MOL Cupu zvítězili na hřišti třetiligového Vyškova 5:1 a postoupili do osmifinále. Čtyři góly vstřelil Tomáš Chorý, za úřadujícího mistra se jednou trefil i další útočník Jakub Řezníček.

Martin Hašek mladší
03.10.
fotbal vydřené vítězství

Bohemians v poháru postupují. Přetlačili 1:0 České Budějovice

Fotbalisté Bohemians zvládli roli favorita a ve 3. kole Českého poháru vyřadili Dynamo České Budějovice těsně 1:0. Jediný gól zápasu dal Martin Hašek mladší.

Sparta v Polné
aktualizováno 03.10.
video pohárová pohádka

Když přijela Sparta na ves: Gól jí dal instalatér, tribuny nestačily!

Pohárový zápas mezi divizní Polnou a pražskou Spartou měl být jasnou záležitostí. Amatéři, kteří si kvůli zápasu proti třetímu týmu nejvyšší soutěže brali volno, ale drželi jednobrankový rozdíl ještě dvě minuty před koncem.

Sparta Praha v Polné
aktualizováno 02.10.
fotbal MOL Cup

To bylo drama! Sparta se trápila s divizní Polnou, pálila v závěru

David se dlouho držel s Goliášem, nakonec ale padl. Sparta postoupila přes divizní Polnou do čtvrtého kola MOL Cupu, o vítězství se ale dlouho strachovala. Fotbalisté Polné povolili až v posledních minutách a nakonec padli 1:4.

Nikolaj Komličenko
25.09.

Potupená Boleslav končí v poháru! Padla s druholigovou Chrudimí

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třetím kole českého poháru prohráli 0:2 s Chrudimí a stali se v novém ročníku MOL Cupu prvním vyřazeným celkem z nejvyšší soutěže. O vítězství druholigového celku rozhodli v prvním poločase Tomáš Froněk a Jakub Šípek.

Josef Šural
aktualizováno 14.09.
Fotbal Český pohár

Sparta zná soupeře pro MOL Cup: Ve třetím kole ji čeká tým ze 4. ligy

Fotbalisté pražské Sparty se ve 3. kole MOL Cupu utkají se Slavojem Polná, který hraje divizi. Tým z Vysočiny v pohárovém pavouku prošel přes Velký Beranov, Humpolec a Hranice. Utkání o osmifinále se koná 26. září a to na hřišti Polné.

Radost Olympie Praha
29.08.
fotbal Nečekaný výsledek

Sladká výhra Olympie! V Radotíně zaskočila rivala z Hradce!

Fotbal někdy píše hodně zajímavé příběhy. Stejně jako ve středu v MOL Cupu, kde se zrodilo ejdno velké překvapení. Ale nikoli na úkor týmu z nejvyšší soutěže, nýbrž druhé ligy. Favorizovaný Hradec Králové vyřadila Olympia Radotín, bývalý městský rival Votroků.