Nikolaj Komličenko
včera 18:19
fotbal mol cup

Potupená Boleslav končí v poháru! Padla s druholigovou Chrudimí

Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třetím kole českého poháru prohráli 0:2 s Chrudimí a stali se v novém ročníku MOL Cupu prvním vyřazeným celkem z nejvyšší soutěže. O vítězství druholigového celku rozhodli v prvním poločase Tomáš Froněk a Jakub Šípek.

Josef Šural
aktualizováno 14.09.
Fotbal Český pohár

Sparta zná soupeře pro MOL Cup: Ve třetím kole ji čeká tým ze 4. ligy

Fotbalisté pražské Sparty se ve 3. kole MOL Cupu utkají se Slavojem Polná, který hraje divizi. Tým z Vysočiny v pohárovém pavouku prošel přes Velký Beranov, Humpolec a Hranice. Utkání o osmifinále se koná 26. září a to na hřišti Polné.

Radost Olympie Praha
29.08.
fotbal Nečekaný výsledek

Sladká výhra Olympie! V Radotíně zaskočila rivala z Hradce!

Fotbal někdy píše hodně zajímavé příběhy. Stejně jako ve středu v MOL Cupu, kde se zrodilo ejdno velké překvapení. Ale nikoli na úkor týmu z nejvyšší soutěže, nýbrž druhé ligy. Favorizovaný Hradec Králové vyřadila Olympia Radotín, bývalý městský rival Votroků.

Slavia vyhrála MOL Cup
09.05.
fotbal Finále MOL Cupu

Slavia porazila Jablonec a po 16 letech ovládla český pohár!

Fotbalisté pražské Slavie porazili ve finále domácího poháru MOL Cupu Jablonec 3:1. Skóre v Mladé Boleslavi otevřel ve čtrnácté minutě Stanislav Tecl, ve 34. minutě vyrovnal Luděk Pernica s přispěním Michaela Ngadeua, ale hned za pět minut se podruhé trefil Tecl. Pojistku přidal v 89. minutě Miroslav Stoch.

Slavia - Boleslav
aktualizováno 17.04.
fotbal MOL Cup

Slavia bez potíží přejela Boleslav a je finále MOL Cupu!

Fotbalisté Slavie Praha porazili v semifinále domácího poháru MOL Cupu Mladou Boleslav doma 2:0. Úřadující ligový mistr rozhodl o výhře na startu druhé půle, kdy se v rozmezí sedmi minut trefili záložníci Josef Hušbauer a Miroslav Stoch.

Mol Cup
15.03.
fotbal domácí pohár

Semifinále Mol Cupu: Slavia přivítá Boleslav, Jablonec jede do Zlína

Ve čtvrtek dopoledne proběhlo losování semifinálových dvojic fotbalového Mol Cupu. Vítězství v domácím poháru zajišťuje přímou účast v základní skupině Evropské ligy.

Mladá Boleslav
14.03.
fotbal Výsledky čtvrtfinále

MOL Cup: Boleslav postoupila přes Baník, dál jde i Zlín

Fotbalisté Ostravy prohráli ve čtvrtfinále domácího poháru v Mladé Boleslavi po penaltách 4:5 a nevyšla jim tak soutěžní premiéra pod trenérem Bohumilem Páníkem. V poháru i končí Hradec Králové, který vstupenku do semifinále přepustil po prohře 0:2 Zlínu.

Slavia se raduje z gólu do sítě Bohemians
07.03.

MOL Cup: Slavia i Jablonec zvládly role favoritů

Ve středečních zápasech čtvrtfinále českého poháru se dařilo domácím týmům, které bez potíží zvládly role favoritů. Slavia porazila 2:0 Liberec, Jablonec přetlačil 3:1 Slovácko.

Slavia Praha
21.11.

Fotbalisté Slavie vyzvou v poháru Liberec, Hradec přivítá Zlín

Fotbalisté úřadujícího ligového mistra pražské Slavie si v jarním čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu zahrají doma s Libercem, který před měsícem ukončil jejich rekordní sérii bez porážky v nejvyšší soutěži. Obhájce trofeje Zlín se představí na hřišti jediného druholigového týmu Hradce Králové, Mladá Boleslav přivítá Ostravu a Jablonec Slovácko. Hracím termínem čtvrtfinále je středa 28. února.

MOL Cup
10.11.
Fotbal MOL Cup

Plzeň podlehla Slovácku v prodloužení. Rozhodl Hofmann!

Fotbalisté Plzně prohráli v dohrávce osmifinále domácího poháru se Slováckem 2:3 po prodloužení. V normální hrací době skončil zápas ve Štruncových sadech 2:2. Svěřenci Pavla Vrby ve výrazně pozměněné sestavě nenavázali na výbornou formu z první ligy, kterou po 13 kolech vedou bez ztráty bodu, a MOL Cup opustili ve stejné fázi jako v minulé sezoně.