Tomáš Berdych
aktualizováno 30.08.
us open 1. kolo

Berdych je hladce ve 2. kole, Siniaková trápila světovou čtyřku

Tenista Tomáš Berdych prošel bez větších potíží do druhého kola US Open. Američana Harrisona porazil 6:4, 6:2, 7:6. Kateřina Siniaková vzdorovala světové čtyřce Elině Svitolinové. Ačkoliv prohrála první sadu 0:6, druhý set pro sebe dokázala ukořistit v tie-breaku. Vedla i ve třetím dějství, nakonec ale do druhého kola postupuje favorizovaná Ukrajinka.

Karolína Plíšková
19.05.
Tenis WTA Řím

Plíšková zápas se Svitolinovou nezvládla. Dvojkou tak nebude!

Česká tenistka Karolína Plíšková na turnaji v Římě prohrála ve čtvrtfinále s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou 2:6 a 6:7. Pokud by vyhrála, posunula by se na druhé místo světového žebříčku WTA, kde by přeskočila Serenu Williamsovou. Takhle však zůstává dál třetí.

Elina Svitolina
aktualizováno 23.10.
Tenis Sexy Ukrajinka se bojí

Mám strach, do Ruska už nechci! Tenistce Svitolinové vyhrožují

Tenistce Elině Svitolinové někdo nahání strach. Půvabná Ukrajinka se svěřila novinářům. Už od začátku ruského Kremelského poháru prý obdržela řadu hrozeb. "Nikdy jsem nebyla pod takovým tlakem," vysvětlovala své výkony po nevydařeném turnaji. Je za tím politika?