Novak Djokovič
23.01.
tenis co jsou zač?

Australian Open přeje outsiderům. Posílají domů ty největší hvězdy!

První grandslam letošní sezony v australském Melbourne už nabídl spoustu zajímavých překvapení. S turnajem se totiž relativně brzy loučí největší hvězdy, jako třeba Novak Djokovič, Grigor Dimitrov a mezi ženami třeba Elina Svitolinová, nebo Petra Kvitová. O vyžazení tenisové elity se však zatím postarali spíše outsideři celého turnaje.

Denisa Allertová
21.01.
Tenis Australian Open

Allertová končí v osmifinále. Nestačila na Svitolinovou!

Denisa Allertová vypadla na Australian Open ve čtvrtém kole. Čtyřiadvacetiletá česká tenistka osmifinálový debut v Melbourne nezvládla, čtvrté nasazené Elině Svitolinové z Ukrajiny podlehla 3:6, 0:6 a své grandslamové maximum dál nevylepší.

Karolína Plíšková
08.01.
Tenistka Česká tenistka

Bývalá jednička se propadla Plíškové patří na žebříčku 6. místo!

Karolíně Plíškové se obhajoba titulu v Brisbane nepovedla. Vypadla v semifinále s Ukrajinkou Svitolinovou po dvou setech a kvůli tomu klesla v žebříčku ze čtvrtého na šesté místo. Žebříček nadále vede Simona Halepová, která triumfovala v čínském Šen-čenu.

aktualizováno 05.01.
wta semifinálová bitva

Plíšková v Brisbane končí brzy. Narazila na vycházející hvězdu

Karolína Plíšková loňské vítězství na turnaji v australském Brisbane neobhájí. V semifinálovém klání podlehla Elině Svitolinové z Ukrajiny ve dvou setech 5:7 a 5:7. Česká tenistka tak přijde v žebříčku WTA o 185 bodů.

Elina Svitolinová
07.12.

Ukrajinská tenistka Elina Svitolinová nafotila odvážné snímky pro pánský časopis XXL. Na lechtivé fotografie se můžete podívat v naší galerii.

aktualizováno 07.12.
tenis lechtivé snímky

Tenisová nestyda! Svitolinová možná ukázala víc, než chtěla

Tenistka Elina Svitolinová se jako první Ukrajinka v historii dostala během roku na třetí místo žebříčku. Teď ukázala, že má talent nejen pro hru na kurtu, ale i pro pózovaní před objektivy. Důkazem je sériie lechtivých fotek, které nafotila pro pánský časopis XXL.

Tomáš Berdych
aktualizováno 30.08.
us open 1. kolo

Berdych je hladce ve 2. kole, Siniaková trápila světovou čtyřku

Tenista Tomáš Berdych prošel bez větších potíží do druhého kola US Open. Američana Harrisona porazil 6:4, 6:2, 7:6. Kateřina Siniaková vzdorovala světové čtyřce Elině Svitolinové. Ačkoliv prohrála první sadu 0:6, druhý set pro sebe dokázala ukořistit v tie-breaku. Vedla i ve třetím dějství, nakonec ale do druhého kola postupuje favorizovaná Ukrajinka.

19.05.
Tenis WTA Řím

Plíšková zápas se Svitolinovou nezvládla. Dvojkou tak nebude!

Česká tenistka Karolína Plíšková na turnaji v Římě prohrála ve čtvrtfinále s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou 2:6 a 6:7. Pokud by vyhrála, posunula by se na druhé místo světového žebříčku WTA, kde by přeskočila Serenu Williamsovou. Takhle však zůstává dál třetí.

Elina Svitolina
aktualizováno 23.10.
Tenis Sexy Ukrajinka se bojí

Mám strach, do Ruska už nechci! Tenistce Svitolinové vyhrožují

Tenistce Elině Svitolinové někdo nahání strach. Půvabná Ukrajinka se svěřila novinářům. Už od začátku ruského Kremelského poháru prý obdržela řadu hrozeb. "Nikdy jsem nebyla pod takovým tlakem," vysvětlovala své výkony po nevydařeném turnaji. Je za tím politika?