Tomáš Satoranský
18.04.
nba play off

Satoranského Washington prohrál s Torontem i druhý zápas série

Basketbalisté Washingtonu podlehli i ve druhém zápase 1. kola play off na palubovce Toronta 119:130. Raptors tak potvrdili roli favorita Východní konference.

13.04.

ZMĚNA ve vysílání: Diváci NBA v sobotu uvidí Tomáše Satoranského

V sobotu 14. dubna dojde k menší programové změně na stanici Nova Sport 2. Místo zápasu mezi Golden State Warriors a San Antonio, uvidí diváci souboj Toronto Raptors - Washington Wizards.

11.04.
nba noční zápasy

Satoranského trojka nastartovala obrat s Bostonem! Wall zase řádil

Basketbalisté Washingtonu si po sérii porážek konečně připsali výhru a to hned nad Bostonem, který porazili 113:101. Tomáš Satoranský se v zápase blýskl důležitou trojkou, která nastartovala obrat Wizards.

07.04.
NBA Basketbalová noc

Washington se zase trápil a opět prohrál. Satoranský měl 8 bodů!

Slabá forma Washingtonu před play off pokračuje. Tentokrát Wizards nestačili na Atlantu, které doma podlehli 97:103. Pro washingtonský celek to byla už čtvrtá prohra v řadě. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský si v utkání do osobních statistik zapsal 8 bodů, 5 doskoků a 2 asistence.

06.04.

Satoranský s Washingtonem drtili Cleveland! Nakonec však podlehli

Basketbalisté Washingtonu doslova zahodili sedmnáctibodové vedení nad Clevelandem a zápas nakonec prohráli 115:119. Tomáš Satoranský odehrál v roli náhradníka 15 minut.

James Harden
04.04.

Satoranského Washington vyškolil Harden! Houston jasně zvítězil

Basketbalisté Washingtonu podlehli na palubovce nejlepšího celku NBA Houstonu 104:120. Tomáš Satoranský odehrál v roli náhradníka 27 minut a připsal si osm bodů, pět doskoků a dvě asistence.

02.04.
NBA Basketbalový večer

Washington prohrál v Chicagu. Satoranský nastřílel 9 bodů!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastoupil v utkání proti Chicagu v základní sestavě. Jeho Washington však Bulls podlehl 94:113. Satoranský byl nejvytíženějším hráčem utkání. Za 32 minut, které na palubovce strávil, si připsal 9 bodů, 5 doskoků a 6 asistencí.

28.03.

Satoranského Washington zabral! Wizards porazili San Antonio

Basketbalisté Washingtonu konečně zabrali a ukončili třízápasovou sérii proher. Na své palubovce porazil San Antonio 116:106 a to i za bodového přispění Tomáše Satoranského.

26.03.

Satoranský se mohl přetrhnout, ale Washington doma prohrál!

Basketbalisté Washingtonu na domácí palubovce nestačili na New York Knicks a podlehli 97:101. Tomáš Satoranský odehrál přes půl hodiny a ve statistice pravdy byl nejlepším hráčem z týmu.

24.03.

Washington si neporadil s Denverem. Satoranský měl 7 bodů!

Washington v nočním zápase nestačil na Denver a podlehl mu 100:108. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský zaznamenal sedm bodů, čtyři doskoky a šest asistencí. Pro Wizards to byla druhá porážka v řadě. Nuggets mají opačnou bilanci.