Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pascal Siakam
aktualizováno 14.02.
nba noční zápasy

Washington hrál už druhý zápas bez Satoranského a znovu prohrál!

Basketbalisté Washingtonu podlehli rozjetému Torontu 120:129 a stále se museli vypořádat s absencí Tomáše Satoranského, který dostal volno kvůli rodinným důvodům.

Tomáš Satoranský
09.02.
video noc v nba

Satoranský vítal posily. Hlavně díky jedné z nich Washington vyhrál

Washington Wizards se jen dva dny po velkém trejdu dočkali vítězství. Svým výkonem ho řídil zejména novic Bobby Portis, který zatížil konto Clevelandu 30 body. Tomáš Satoranský odehrál 36 minut.

John Wall
05.02.
NBA Basketbalové okénko

Wall doma uklouzl a vážně se zranil: Léčit se má přes rok!

Špatná zpráva pro Washington, dobrá pro jediného českého zástupce v NBA Tomáše Satoranského. Opora Wizards John Wall a zároveň kapitán týmu bude chybět kvůli zdravotním potížím ještě přes rok. Satoranský by toho mohl tak využít a dál pokračovat ve větším zápasovém vytížení.

Tomáš Satoranský
03.02.
NBA Basketbalová noc

Satoranský nastřílel 10 bodů, jeho Wizards ale nestačili na Bucks!

Ostrá zkouška čekala na basketbalisty Washingtonu. V noci se totiž měli utkat s rozjetým Milwaukee, který vládne Východní konferenci. Do karet hráčům Wizards hrálo snad jen domácí prostředí a ani to se neukázalo jako výhoda. Bucks totiž vyhráli 131:115.

Tomáš Satoranský
31.01.
NBA Basketbalová noc

Washington si poradil s Indianou. Satoranský si zapsal tři body!

Basketbalisté Washingtonu si spravili chuť. Po prohře s utrápeným Clevelandem konečně zabrali a vyhráli. Indianu porazili 107:89 a třemi body k tomu pomohl i Tomáš Satoranský.

Tomáš Satoranský
30.01.
nba noční zápasy

Satoranský s Washingtonem nestačili na nejslabší Cleveland!

Basketbalisté Washingtonu podlehli v NBA na palubovce nejhoršího týmu soutěže Clevelandu 113:116 a prohráli podruhé za sebou. Tomáš Satoranský byl s 31 odehranými minutami druhým nejvytíženějším hráčem hostů, proměnil ale jen dvě střely z osmi a připsal si pět bodů, tři doskoky a sedm asistencí.

Tomáš Satoranský
28.01.
nba krůček od triple double

Satoranský se rval jako lev! Ani 21 bodů však na soupeře nestačilo

Tomáš Satoranský předvedl svůj druhý nejlepší bodový výkon v NBA, ale ani jeho 21 bodů na soupeře ze San Antonia nestačilo a Washington prohrál 119:132.

Tomáš Satoranský
26.01.
NBA Basketbalová noc

Washingtonu stačilo k výhře 95 bodů, Satoranských jich měl devět!

Washington vyzrál na trápící se Orlando, které porazil 95:91. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský se pod výhru podepsal 9 body. Denver si pak smlsnul na Phoenixu, který přejel 132:95. Za neúspěšný celek si přitom zapsal 35 bodů Devin Booker.

Tomáš Satoranský a Kevin Durant
25.01.
nba noční zápasy

Satoranský sahal po skalpu Warriors marně, ale měl 20 bodů!

Basketbalisté Washingtonu nenavázali na povedené výkony z předchozích zápasů a na vlastní palubovce podlehli 118:126 Golden State. Tomáše Satoranského mohlo alespoň těšit jeho 20 bodů a 10 asistencí.

Tomáš Satoranský
22.01.
nba noční zápasy

Drzoun Satoranský! Nahrávkou mezi nohama zesměšnil soupeře

Basketbalisté Washingtonu se vrátili z Londýna, kde v rámci NBA London Game porazili New York Knicks a hned v dalším zápase na domácí palubovce slavili další vítězství. Porazili 101:87 Detroit a Tomáš Satoranský opět bavil fanoušky povedenými kousky!