Tomáš Satoranský
dnes 08:45
nba noční zápasy

Satoranský opět zastupoval Walla, Washington však padl v Indianě

Basketbalisté Washingtonu prohráli na palubovce Indiany 101:109. Český rozehravač Tomáš Satoranský odehrál téměř 30 minut během kterých stihl 6 bodů, 5 doskoků a 4 asistence.

včera 21:31
nba těžká pozice

Satoranského čeká nová výzva! Dostane proti Indianě 40 minut?

Tomáš Satoranský už si pár týdnů užívá respektu trenéra i spoluhráčů v týmu Washingtonu Wizards. Dostává stále více prostoru na hřišti a zdá se, že porce času ještě poroste. Zranil se totiž hvězdný John Wall. A právě český univerzál by měl nastoupit na jeho místo.

09.12.
NBA Basketbalová noc

Washington přerušil vítěznou jízdu. Wizards nestačili na Cleveland!

Basketbalisté Washingtonu v sobotu po třech výhrách za sebou podlehli na palubovce jednoho z nejslabších celků NBA Clevelandu 101:116. Tomáš Satoranský dostal důvěru opět v první pětce a za 27 minut zaznamenal sedm bodů, dva doskoky a pět asistencí.

aktualizováno 04.12.

Washington porazil Knicks. Satoranský hrál znovu v základu!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastoupil za Washington znovu v základu. Sedmadvacetiletý rodák z Prahy zaznamenal proti New York Knicks tři body. Wizards vyhráli 110:107.

aktualizováno 01.12.
NBA Basketbal

Satoranský předvedl dobrý výkon, debakl přesto neodvrátil

Basketbalisté Philadelphie nastoupili do zápasu s Washingtonem ve speciálních dresech inspirovaných legendární filmovou sérií Rocky a svým soupeřům dali pořádný direkt. Debakl 123:98 nedokázal solidním výkonem odvrátit ani Tomáš Satoranský.

aktualizováno 27.11.

Harden ničil Washington, ale nezničil! Satoranský opět u obratu

Takový zápas Washington potřeboval jako sůl! Nabušený Houston v čele s největší hvězdou Jamesem Hardenem si nad Wizard vybudovali dokonce až sedmnáctibodový náskok, ale domácí se zlomit nenechali a Tomáš Satoranský byl jednou z klíčových postav!

25.11.

Washington si poradil s New Orleans. Satoranský měl dva body

Basketbalisté Washingtonu se v NBA po porážce v Torontu vrátili hned druhý den na domácí palubovku a zvítězili nad New Orleans 124:114. Střelecké maximum v sezoně si vylepšil Otto Porter, když trefil 12 z 15 pokusů z pole a dostal se na 29 bodů.

Scott Brooks a Tomáš Satoranský
aktualizováno 21.11.
nba slova chvály

Kouč Wizards přiznal: Satoranský zaslouží hrát víc a taky bude!

Dřina a trpělivost se vyplatila. Jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský o sobě dal ve svém posledním vystoupení proti LA Clippers pořádně vědět. S nadsázkou lze říct, že to byl právě on, kdo vyhecoval spoluhráče k obratu a Wizards nakonec slavili výhru 125:118, přestože v polovině utkání byli na ručník. Trenér Scott Brooks po zápase přiznal, že Satoranský zaslouží více prostoru.

21.11.

Satoranský táhl Washington k výhře! Clippers nasázel 13 bodů

Basketbalisté Washingtonu zvítězili nad LA Clippers v poměru 125:118 a po dvou prohrách tak opět zabrali. Přestože jsou jejich výsledky z posledních zápasů jako na houpačce, Tomáš Satoranský se stále zlepšuje a proti Clippers zaznamenal 13 bodů.

aktualizováno 19.11.

Satoranský dal nejvíce bodů v sezoně! Washington ale prohrál

Basketbalisté Washingtonu se stále trápí. Český rozehravač si sice vylepšil sezónní maximu, když za 19 minut nasázel 10 bodů, sedm asistencí a dva doskoky, Wizards ale podlehli 109:119 Portlandu.