Jestliže to ve své první sezóně v NBA neměl Tomáš Satoranský jednoduché, teď se může těšit na to, že to bude ještě náročnější. K tomu aby se probojoval do základní sestavy Washingtonu Wizards, totiž bude muset zdolat další překážku. Washington si přivedl posilu.

16.05.
nova sport noc v nba

Satoranský už si nezahraje! Wizards rozhodující zápas prohráli

Basketbalisté Washingtonu se do finále Východní konference nepodívají. Rozhodl o tom sedmý zápas s Bostonem, který Wizards prohráli 105:115 a Tomáši Satoranskému tak končí sezona.

Bradley Beal
aktualizováno 13.05.
NBA Basketbalový večer

Washington o bod utekl hrobníkovi z lopaty! Satoranský však nehrál

Basketbalisté Washingtonu byli jen kousek od konce letošní sezony. V šestém utkání dohnali bodové manko až ve čtvrté čtvrtině a nakonec vyhráli o pouhý bod 92:91. Toto čtvrtfinále NBA je tak srovnáno na 3:3 na zápasy. Jediný český zástupce v soutěži Tomáš Satoranský však do zápasu nezasáhl.

11.05.

Satoranský prohře nezabránil, Boston se ujal vedení v sérii

Basketbalisté Washingtonu prohráli v pátém utkání 2. kola play off NBA s Bostonem 101:123 a v sérii prohrávají 2:3 na zápasy. Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál čtyři minuty a stihl jeden bod a jednu asistenci.

aktualizováno 08.05.

Washington srovnal stav série. Satoranský nastřílel pět bodů!

Basketbalisté Washingtonu dokázali ve večerním utkání čtvrtfinále play off NBA srovnat stav série s Bostonem na 2:2. Pod výhru Wizards se podepsal i pěti body jediný český zástupce v soutěži Tomáš Satoranský. Cleveland porazil Toronto 109:102 a i díky této výhře postupuje do semifinále.

Kelly Oubre Jr.
05.05.

Satoranský bodoval a Washington vyhrál, jenže spoluhráč se porval!

Basketbalisté Washingtonu snížili stav série 2. kola play off NBA proti Bostonu na 1:2. Wizards doma porazili Celtics 116:89 i díky Tomášovi Satoranskému, který si připsal své první body v play off. Zápas byl napjatý od samého začátku a během hry došlo dokonce k potyčce!

NBA: Boston - Washington
01.05.

Wizards ztratili nadějné vedení v Bostonu, Clippers končí sezóna

Basketbalisté Washingtonu měli velmi dobře rozehrané první utkání série druhého kola na palubovce Bostonu. Nadějné vedení z úvodu utkání ale neudrželi a nakonec si odváží porážku. Ještě hůře dopadli hráči L. A. Clippers, kteří nezvládli sedmý zápas na domácí půdě a dál pustili Utah.

Tomáš Satoranský s přítelkyní Annou Maurerovou
25.04.
velký rozhovor jak si žijí v americe

Na odloučení jsem zvyklá, říká přítelkyně jediného Čecha v NBA

Jediný český zástupce v nejslavnější basketbalové soutěži světa NBA Tomáš Satoranský je ve Washingtonu už jako doma. Do zápasů naskakuje sice jako náhradník, ale když ho trenér povolá na palubovku, odvděčí se mu důležitými body. Spolu s ním se ale do hlavního města Spojených států přistěhovala i jeho přítelkyně Anna Maurerová, která s Tomášem zažila už i štaci ve Španělsku, kde hrál za Sevillu a Barcelonu. Co vlastně přítelkyně rozehrávače Wizards dělá a jak tráví čas, když Tomáš odcestuje s týmem třeba na opačné pobřeží? Dozvíte se v našem exkluzivním rozhovoru!

aktualizováno 25.04.

Atlanta porazila Washington a vyrovnala ! Satoranský hrál chvilku

Basketbalisté Atlanty dokázali přehrá Washington 111:101 a vyrovnali tak sérii play off NBA na 2:2 na zápasy. Český rozehravač Tomáš Satoraský do zápasu nastoupil pouze na závěrečných 12 vteřin. Postup do další fáze po jasné výhře 4:0 v sérii slaví basketbalisté Golden State.

Tomas Satoransky
23.04.

Washington třetí vítězství neurval. Satoranský hrál devět minut!

Atlanta mohla mít už nůž na krku, ale zisk washingtonského mečbolu alespoň ve večerním utkání nepřipustila. Wizards s Tomášem Staronským v sestavě dokázali pouze ve druhé části remizovat, jinak všechny čtvrtiny prohráli a i díky tomu si Atlanta připsala první vítězství v osmifinálové sérii, ve které však stále vede Washington 2:1.