Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bradley Beal a John Wall
20.01.
nba basketbalová noc

Washington naplno zabral! Lakers zapsali překvapivé vítězství

Basketbalisté Washingtonu po dvou prohrách dokázali v NBA zvátězit. Na palubovce Detroitu vyhráli 122:112. Tomáš Satoranský odehrál 11 minuta, ale střelecky vyšel naprázdno.

Tomáš Satoranský
18.01.
NBA Basketbalová noc

Washington nezvládl zápas s Charlotte. Satoranský měl 6 bodů

Washington vyrazil na palubovku Charlotte. Pro oba týmy to byl zápas po třídenní pauze a tak únava nebyla na pořadu dne. První část byla vyrovnaná, ale od druhé byli lepší domácí. Ti nakonec i vyhráli 133:109. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastřílel za Wizards šest bodů.

Tomáš Satoranský
16.01.
nba noční zápasy

Washington nestačil na Milwaukee, ale Satoranský bavil fanoušky!

Basketbalisté Washingtonu nestačili na domácí palubovce Milwaukee a prohráli 95:104. Tomáš Satoranský si připsal sedm bodů a tři doskoky. Těšit ho ale mohly dvě povedené akce, které předvedl.

Tomáš Satoranský
15.01.
nba vysíláme

Sledujte v akci Satoranského proti Milwaukee v atraktivním čase!

Zámořská NBA nenabízí příliš často evropským fanouškům své zápasy v atraktivních časech, ale pondělí 15. ledna bude výjimkou. Nova Sport 2 totiž odvysílá přímý přenos zápasu mezi Washingtonem a Milwaukee již od 20:05.

Tomáš Satoranský
14.01.
NBA Další výhra

NBA: Satoranský probudil Washington v duelu s Brooklynem

Šestadvacetiletý Tomáš Satoranský se stal jedním z hrdinů Washingtonu v utkání s Brooklynem. Ve druhé půli totiž vyburcoval své parťáky k budíčku v době, kdy soupeř mohutně dotahoval. Nakonec z toho byla výhra Wizards v prodloužení.

Tomáš Satoranský
13.01.
nba noční zápasy

Washington porazil Orlando. Satoranský bodoval, ale i fauloval

Basketbalisté Washingtonu po dvou domácích porážkách v NBA konečně zabrali a porazili Orlando 125:119. Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards 12 minut.

Tomáš Satoranský s přítelkyní Annou Maurerovou
07.01.
NBA Basketbalová noc

Washington nestačil na Milwaukee. Satoranský hrál 15 minut!

Sérii pěti výher v řadě ukončilo Washingtonu až v noci Milwaukee, které vyhrálo 110:103. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál necelých 15 minut, během kterých nastřílel tři body a k ním přidal jednu asistenci.

Bradley Beal
06.01.
video pěkná série

Wizards mají čtvré vítězství v řadě! Satoranský hrál 20 minut

Basketbalisté Washingtonu si díky triumfu 102:100 na palubovce Memphisu zapsali už čtvrté vítězství v řadě a upevnili si čtvrtou příčku ve Východní konferenci NBA. Tomáš Satoranský sice dal jen jeden bod, na hřišti ale strávil skoro 20 minut.

Tomáš Satoranský
04.01.
nba noční zápasy

Washington vstupil do nového roku výhrou a Satoranský bodoval

Basketbalisté Washingtonu přehráli na domácí palubovce New York Knicks 121:103. Deseti body k výhře přispěl i Tomáš Satoranský.

Tomáš Satoranský
01.01.
NBA Basketbalová noc

Washington zdolal Chicago. Satoranský zaznamenal 3 body!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál s Washingtonem poslední zápas roku 2017. Wizards doma hostili Chicago a zdolali ho 114:110. Satoranský zaznamenal v utkání jednu trojku v závěru a byly to zároveň jediné body, které v zápase získal.