Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
12.01.
UFC Dozvuky souboje

Khabib se vysmál McGregorovi: Vulgární nadávka i slova o ostudě!

Na začátku října se konal velmi sledovaný zápas nejprestižnější organizace MMA. V oktagonu se proti sobě postavily dvě největší hvězdy UFC – Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov. I když byl ten druhý jmenovaný označován za favorita, papírové předpoklady musel potvrdit v kleci. A také, že potvrdil. Oba borci se rádi nemají a to teď Khabib znovu potvrdil na sociální síti, kde si do Ira rýpnul.

Anži Machačkala
10.12.
fotbal došly peníze

Přivedli je Eto´o, Carlos a Vrba na mizinu? Ruský klub bankrotuje!

Ruský klub Anži Machačkala je na pokraji krachu. Svým rozhazováním a nakupováním světových hvězd, jakými byli Samuel Eto´o, nebo Roberto Carlos, to zavinil hlavně bývalý majitel, miliardář Sulejman Kerimov.

Khabibův útok na Dillona Denise
15.11.
ufc šílenství v aréně

Komise zpřísnila tresty těm, kdo se účastnili Khabibova běsnění!

Bitka, kterou po zisku titulu šampiona UFC v lehké váze rozpoutal Khabib Nurmagomedov v aréně v Las Vegas, stále zaměstnává dost lidí. Nevadská atletická komise teď rozšířila tresty účastníkům, kteří se do pozápasového šílenství zapojili.

Prásk.tv píše:

Webový portál novasport.tv překonal historický rekord
čtěte o tématu Khabib Nurmagomedov na Prásk.tv
Bitka fanoušků UFC
04.11.
UFC troufalá řeč

Ke komisi nepřijdu, říká Khabib! Prý mu klidně mají vzít i peníze

Dohra skandálního a zároveň ostře sledovaného duelu mezi Chabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem má mít dohru u disciplinární komise. Jenže jak se nechal slyšet ruský bojovník, on k němu zřejmě ani nedorazí.

Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov
25.10.
ufc rozřešení případu

Verdikt komise: Khabib i Conor mají zastavenou činnost!

Nevadská sportovní komise prodloužila minimálně do prosince suspendaci obou fighterů z UFC Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora. Důvodem je potyčka po jejich vzájemném říjnovém titulovém utkání.

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
23.10.
Box Boxerský souboj

Khabib vyzval neporaženého Mayweathera: Přijeď do mého světa

Nejdřív McGregor, potom Mayweather. Khabib Nurmagomedov si vyhlídl další oběť a zřejmě to bere vážně. Amerického boxera zve už na zápas o titul do Moskvy.

Conor McGregor
23.10.
ufc nevyrovnal se s tím

McGregor stále řeší porážku! Popsal, jak to viděl svýma očima

Conor McGregor nevyšel ze svého posledního souboje v UFC vítězně a tak zatímco jeho soupeř Khabib mohl slavit, on se potřeboval odreagovat. Podíval se na zápas Dallas Cowboys v americké NFL, propagoval svoji whiskey. S odstupem času však podrobně analyzoval prohru a fanouškům teď popsal, jak viděl zápas ze svého pohledu.

Oba bojovníci si zlepšují reputaci
aktualizováno 22.10.
PR aktivity

McGregor překvapil hasiče s whiskey, Khabiba vítali na fotbale

Válka v kleci už je minulostí a tak se oba aktéři nejsledovanějšího zápasu UFC v historii vrací do reality. Reality plné úsměvů, mávání a PR aktivit.

Khabib proti Fergusonovi
aktualizováno 18.10.
ufc srovnání taktiky

Khabib vs. Ferguson: Expert detailně popsal, jak by bojovali!

Souboj s Conorem McGregorem je minulostí a neporaženého šampiona UFC v lehké váze Khabiba Nurmagomedova, by mohl eventuelně čekat další těžký oříšek. Fanoušci totiž volají po jeho střetnutí s Tonym Fergusonem a znovu se tak řeší, jak by jejich bitka dopadla. Takto to kdysi viděl MMA expert a bývalý zápasník Robin Black.

Fanoušek vlezl do oktagonu během UFC 229
17.10.
ufc došel až k mcgregorovi

Utajené video z Vegas: Fanoušek vlezl do klece, nikdo mu nebránil!

Už je to sice více než týden, co nejsledovanější souboj v UFC skončil, ale příval nových informací stále nekončí. Teď se například objevilo video, kde jeden z fanoušků využil zmatku po Khabibově běsnění a bez větších problémů vlezl do oktagonu a dostal se až ke Conoru McGregorovi!