Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kevin Lee
22.04.
UFC Atlantic City

Šampion Khabib? Lee předvedl na Barbozovi ještě větší dominanci!

Atlantic City je známé místo pro vyznavače hazardních her. Kasina jsou tady spjata i s bojovými sporty a tak se UFC po delší době rozhodlo navštívit kromě svého domácího působiště v Las Vegas i svého menšího bratra na východě. Pro diváky byla připravena karta složená ze zápasníků z blízkého okolí, vyznávajících především postoj. Hlavním tahákem byl Edson Barboza, coby nejlepší postojář v lehké váze. Životní výhru si ale připsal Kevin Lee.

Khabib Nurmagomedov a Al Iaquinta
08.04.
UFC 223 New York

Khabib obral McGregora o vše: Vládnout bude neporažený král!

Není to tak dlouho, co McGregor měl v UFC vše o čem snil. Předloni dokonce zlomil rekord a chvíli držel dva titulu najednou. Dnešním dnem však o hvězdném Irovi budeme mluvit pouze jako o bývalém šampionovi. Khabib Nurmagomedov přežil bláznivý týden a nakonec se utkal s Alem Iaquintou v newyorském Brooklynu. A i přesto, že fanoušci přišli o čtyři zápasy, kvalitě to neubralo. UFC 223 bylo, co se týče výkonů, nadprůměrné!

Al Iaquinta a Khabib Nurmagomedov
07.04.
UFC Všechno jinak

Další a snad poslední změna: Khabibův soupeř bude Al Iaquinta!

Nejbláznivější týden v historii UFC. Tolik zvratů, kolik se během posledního týdne a především pak během posledních dvou dnů událo, ještě největší MMA organizace na světě nezažila. Zrušené zápasy, prohazování soupeřů a především pak McGregorův šílený útok. To vše je snad u konce a fanoušci by se měli začít těšit na další galavečer, který byl o velmi zajímavé zápasy ochuzen, ale stále nabízí velkou podívanou.

Conor McGregor
06.04.
ufc totální berserk

Tady je důvod, proč McGregor běsnil a skončil ve vězení! VIDEO

Nejslavnější postava UFC Conor McGregor si zadělal na pořádný problém. Během čtvrteční noci ho v New Yorku zadržela policie, protože se svými kumpány zaútočil na autobus zápasníků a jednoho dokonce vážně zranil.

Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson
02.04.
Fighting UFC 223

Souboj Khabib vs. Ferguson se počtvrté ruší. Fanoušci UFC zuří!

Nedočkáme se a nedočkáme. Souboj mezi Tonym Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem se opět odkládá a to už počtvrté. Tentokrát za to může zranění. Fanoušci UFC už pomalu přestávají věřit, že dvě hvězdy v oktagonu proti sobě někdy uvidí.

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
01.01.
UFC Hvězdný souboj

Dočká se UFC souboje Conor vs. Khabib? Toto říká hvězdný Rus!

Pokud by se utkal fenomenální Conor McGregor s Khabibem Nurmagomedovem, byl by to svátek pro všechny fanoušky UFC. Sice není zrovna v dohlednu, ale není do budoucna nereálný. Sám Khabib by do něj šel a vyjádřil se i k tomu, kdy si myslí, že by se mohl konat.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 04.03.
UFC Fighting

Nejočekávanější zápas UFC 209 oficiálně zrušen. Tohle je důvod!

Po nepovedeném galavečeru v New Yorku se mělo UFC 209 stát dalším svátkem MMA. Dvojice titulových zápasů představovala přesně potřebné ingredience, aby se nedělní galavečer zapsal do historie. Jenže pouhou chvíli před vážením se začala šířit zpráva, že jeden ze zápasníků byl odvezen do nemocnice. A tato zpráva se bohužel ukázala být pravdivá.

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 06.10.
ufc co vy na to?

Nurmagomedov se bouří. Posílá UFC tvrdé ultimátum!

Vody MMA světa jsou ještě rozvířené po nedávném vyjádření José Alda, který požaduje odchod z UFC a poté i pravděpodobné ukončení kariéry. Aldovo rozhodnutí souvisí velmi úzce s popraskem kolem McGregora a jeho zápasu s Alvarézem na UFC 205 v New Yorku. Jenže bývalý král pérové váhy není jediný, koho tento zápas ovlivnil a nyní i světová dvojka v lehké váze, posílá UFC jasný vzkaz!