Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
01.01.
UFC Hvězdný souboj

Dočká se UFC souboje Conor vs. Khabib? Toto říká hvězdný Rus!

Pokud by se utkal fenomenální Conor McGregor s Khabibem Nurmagomedovem, byl by to svátek pro všechny fanoušky UFC. Sice není zrovna v dohlednu, ale není do budoucna nereálný. Sám Khabib by do něj šel a vyjádřil se i k tomu, kdy si myslí, že by se mohl konat.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 04.03.
UFC Fighting

Nejočekávanější zápas UFC 209 oficiálně zrušen. Tohle je důvod!

Po nepovedeném galavečeru v New Yorku se mělo UFC 209 stát dalším svátkem MMA. Dvojice titulových zápasů představovala přesně potřebné ingredience, aby se nedělní galavečer zapsal do historie. Jenže pouhou chvíli před vážením se začala šířit zpráva, že jeden ze zápasníků byl odvezen do nemocnice. A tato zpráva se bohužel ukázala být pravdivá.

Khabib Nurmagomedov
aktualizováno 06.10.
ufc co vy na to?

Nurmagomedov se bouří. Posílá UFC tvrdé ultimátum!

Vody MMA světa jsou ještě rozvířené po nedávném vyjádření José Alda, který požaduje odchod z UFC a poté i pravděpodobné ukončení kariéry. Aldovo rozhodnutí souvisí velmi úzce s popraskem kolem McGregora a jeho zápasu s Alvarézem na UFC 205 v New Yorku. Jenže bývalý král pérové váhy není jediný, koho tento zápas ovlivnil a nyní i světová dvojka v lehké váze, posílá UFC jasný vzkaz!