Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib Nurmagomedov
11.08.
Hvězda UFC Ve volnu

Soupeř McGregora se vysmál bezdomovcům: Kliky za peníze!

V říjnu se vrátí hvězdný Ir Conor McGregor po téměř dvou letech zpátky do oktagonu. Proti němu bude stát Rus Khabib Nurmagomedov. A právě on teď zaplňuje zahraniční média, a to kvůli tomu, že "nutil" bezdomovce dělat za peníze kliky na ulici a měl z toho náramnou srandu.

Conor McGregor
aktualizováno 04.08.
mma zápas roku

McGregor se vrací do UFC! Postaví se Nurmagomedovi

Konečně je to tu. Návrat největší hvězdy UFC konečně přichází a to i ve velkém stylu, on sám to přeci ani jinak neumí. Conor McGregor, bývalý držitel dvou titulů v UFC se představí již za dva měsíce v oktagonu a nebude to proti nikomu jinému než proti Khabibu Nurmagomedovi.

Conor McGregor
aktualizováno 02.08.
mma je to na spadnutí

McGregorův návrat do UFC se blíží! Novináři řekl opravdu hodně

Fanoušci UFC se mají na pozoru! Jak to tak vypadá, vyhasínající hvězda tohoto sportu Conor McGregor, by se měl znovu představit v oktagonu. Irský zápasník v rozhovoru prozradil, že to sice není oficiální, ale návrat je skutečně blízko.

Kevin Lee
22.04.
UFC Atlantic City

Šampion Khabib? Lee předvedl na Barbozovi ještě větší dominanci!

Atlantic City je známé místo pro vyznavače hazardních her. Kasina jsou tady spjata i s bojovými sporty a tak se UFC po delší době rozhodlo navštívit kromě svého domácího působiště v Las Vegas i svého menšího bratra na východě. Pro diváky byla připravena karta složená ze zápasníků z blízkého okolí, vyznávajících především postoj. Hlavním tahákem byl Edson Barboza, coby nejlepší postojář v lehké váze. Životní výhru si ale připsal Kevin Lee.

Khabib Nurmagomedov a Al Iaquinta
08.04.
UFC 223 New York

Khabib obral McGregora o vše: Vládnout bude neporažený král!

Není to tak dlouho, co McGregor měl v UFC vše o čem snil. Předloni dokonce zlomil rekord a chvíli držel dva titulu najednou. Dnešním dnem však o hvězdném Irovi budeme mluvit pouze jako o bývalém šampionovi. Khabib Nurmagomedov přežil bláznivý týden a nakonec se utkal s Alem Iaquintou v newyorském Brooklynu. A i přesto, že fanoušci přišli o čtyři zápasy, kvalitě to neubralo. UFC 223 bylo, co se týče výkonů, nadprůměrné!

Al Iaquinta a Khabib Nurmagomedov
07.04.
UFC Všechno jinak

Další a snad poslední změna: Khabibův soupeř bude Al Iaquinta!

Nejbláznivější týden v historii UFC. Tolik zvratů, kolik se během posledního týdne a především pak během posledních dvou dnů událo, ještě největší MMA organizace na světě nezažila. Zrušené zápasy, prohazování soupeřů a především pak McGregorův šílený útok. To vše je snad u konce a fanoušci by se měli začít těšit na další galavečer, který byl o velmi zajímavé zápasy ochuzen, ale stále nabízí velkou podívanou.

Conor McGregor
06.04.
ufc totální berserk

Tady je důvod, proč McGregor běsnil a skončil ve vězení! VIDEO

Nejslavnější postava UFC Conor McGregor si zadělal na pořádný problém. Během čtvrteční noci ho v New Yorku zadržela policie, protože se svými kumpány zaútočil na autobus zápasníků a jednoho dokonce vážně zranil.

Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson
02.04.
Fighting UFC 223

Souboj Khabib vs. Ferguson se počtvrté ruší. Fanoušci UFC zuří!

Nedočkáme se a nedočkáme. Souboj mezi Tonym Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem se opět odkládá a to už počtvrté. Tentokrát za to může zranění. Fanoušci UFC už pomalu přestávají věřit, že dvě hvězdy v oktagonu proti sobě někdy uvidí.

Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor
01.01.
UFC Hvězdný souboj

Dočká se UFC souboje Conor vs. Khabib? Toto říká hvězdný Rus!

Pokud by se utkal fenomenální Conor McGregor s Khabibem Nurmagomedovem, byl by to svátek pro všechny fanoušky UFC. Sice není zrovna v dohlednu, ale není do budoucna nereálný. Sám Khabib by do něj šel a vyjádřil se i k tomu, kdy si myslí, že by se mohl konat.

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
02.10.
box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.