Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Khabib proti Fergusonovi
aktualizováno 18.10.
ufc srovnání taktiky

Khabib vs. Ferguson: Expert detailně popsal, jak by bojovali!

Souboj s Conorem McGregorem je minulostí a neporaženého šampiona UFC v lehké váze Khabiba Nurmagomedova, by mohl eventuelně čekat další těžký oříšek. Fanoušci totiž volají po jeho střetnutí s Tonym Fergusonem a znovu se tak řeší, jak by jejich bitka dopadla. Takto to kdysi viděl MMA expert a bývalý zápasník Robin Black.

Fanoušek vlezl do oktagonu během UFC 229
17.10.
ufc došel až k mcgregorovi

Utajené video z Vegas: Fanoušek vlezl do klece, nikdo mu nebránil!

Už je to sice více než týden, co nejsledovanější souboj v UFC skončil, ale příval nových informací stále nekončí. Teď se například objevilo video, kde jeden z fanoušků využil zmatku po Khabibově běsnění a bez větších problémů vlezl do oktagonu a dostal se až ke Conoru McGregorovi!

Khabib a Tony Ferguson
aktualizováno 17.10.
ufc slova jeho strýce

Khabib odvetu s McGregorem odmítá, chce řež s Fergusonem!

Fanoušci UFC se odvety mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem nejspíš nedočkají. Alespoň to tvrdí šampionův strýc Alex, podle kterého měla organizace Khabibovi za další zápas nabídnout v přepočtu skoro 330 milionů korun. Prezident UFC Dana White se už však k jeho tvrzení vyjádřil.

Prásk.tv píše:

Webový portál novasport.tv překonal historický rekord
čtěte o tématu Khabib Nurmagomedov na Prásk.tv
Khabib Nurmagomedov
15.10.
teorie šampiona řekl, co si myslí

Khabib šokuje: McGregorův útok na autobus naplánovala UFC!

Nejsledovanější souboj v UFC posledních let mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem je sice minulostí, ale téma je stále živé. Šampion Khabib teď přišel s teorií, že McGregorův dubnový útok na jeho autobus byla dopředu naplánovaná akce, ve které mělo prsty i vedení UFC!

Khabib Nurmagomedov a Floyd Mayweather
14.10.
Hvězda UFC Další výzva

Khabib má novou metu, vyzval Maywheathera! Sejdou se v ringu?

Minulý víkend získal Khabib Nurmagomedov pás pro šampiona lehké váhy UFC, když porazil hvězdného Conora McGregora. Bojovník z Ruska teď vymýšlí nové plány. Prostřednictvím sociální sítě vyzval legendárního a neporaženého boxera Floyda Mayweathera.

50 Cent a Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Do Bellatoru?

Šílená nabídka pro Khabiba: 50 Cent mu za toto nabízí 2 miliony!

Khabib Nurmagomedov ovládl zápas o pás šampiona lehké váhy UFC, když v Las Vegas porazil minulý víkend Conora McGregora. Teď dostal velmi zajímavou nabídku od rappera 50 Centa. Ten bojovníkovi z Ruska nabízí 2 miliony dolarů za to, když přestoupí do druhé nejprestižnější soutěže MMA – Bellatoru.

Khabib Nurmagomedov
13.10.
UFC Výhra nad Conorem

Nervozita a pak oslavy: Zákulisní VIDEO Khabiba před a po zápase!

Souboj Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem jste nejspíš viděli pouze z oficiálních zdrojů a díky oficiálním videím či přenosu. Proto jistě víte, jak vypadal zápas a co za bitku v hledišti následovalo po něm. Co však asi nevíte, tak jak to vypadalo v týmu Khabiba před a po zápase. To teď odhaluje video, které se dostalo na internet.

Ivan Buchinger a Conor McGregor
12.10.
UFC Hvězdný Ir

Slovák, který bojoval s Conorem: Takový byl McGregor před slávou!

Redaktoři slovenské televize Markíza vyzpovídali bojovníka MMA Ivana Buchingera, který v roce 2012 bojoval s Conorem McGregorem. V té době už se o irském borci vědělo, že to dotáhne daleko, známý však zdaleka ještě nebyl. Jak na něj Buchinger vzpomíná?

Khabib Nurmagomedov
12.10.
video tréninky z dětství

Proč ho nikdo ještě neporazil? Takhle se Khabib pral s medvědem

Proč je Khabib tak silný? Proč ještě nikdy s nikým v kleci neprohrál? Je za tím dřina, talent, dril jeho otce, ale i zkušenost z mládí. Jako osmiletý se tenhle kluk z Dagestánu pral s medvědem!

Khabib Nurmagomedov a Lukáš Krpálek
12.10.
zajímavost všimli jste si?

Khabib jako Krpálek? Nikdy se nepotkali, ale jedno mají společné!

Oba dva patří ve svých disciplínách ke světové špičce. Aktuální šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov a olympijský vítěz z Ria judista Lukáš Krpálek. Přestože se jejich cesty pravděpodobně nikdy nestřetly a asi ani nestřetnou, jedno mají společné.