Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Morgan
aktualizováno 30.09.
novasport ragbyová slavnost

Grand Final čeká na Storm a Cowboys! NRL vrcholí tento víkend

Grand Final je tady. Už tuto neděli se rozhodne o celkovém vítězi tohoto ročníku NRL, nejatraktivnější světové soutěže v Rugby League. Po dlouhých sedmi měsících, po šestadvaceti kolech základní části, po 3 kolech play-off nám opět vrcholí tato jedinečná soutěž a my u toho můžeme být v přímém přenosu na Nova Sport a Voyo. Do finále postoupili Melbourne Storm a North Queensland Cowboys.

Tomáš Ripcsik
21.09.
Blog ragby

Jde do tuhého: Semifinále NRL Telstra Premiership už o víkendu!

V pátek a v sobotu vysíláme opět další zápasy nadstavbové části letošního ročníku nejprestižnější světové soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership. Jde o takzvané Preliminary Finals. Do těchto zápasů přímo postoupily v prvním kole play-off týmy Storm a Roosters. V minulém týdnu je v opravném čtvrtfinále doplnily týmy Broncos a Cowboys. Hraje se už o samotný postup do finále celé soutěže, tzv. Grand Final.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 02.03.
blog názory expertů

Tomáš Ripcsik: Začíná australská NRL, nejlepší klubová soutěž

Už tento víkend zahajujeme na Nova Sport a Voyo nový ročník Telstra Premiership neboli National Rugby League (NRL). Loni jsme byli svědky historické události na českých obrazovkách. Bylo to poprvé, kdy jsme vysílali nejkvalitnější soutěž Rugby League na světě. Mohli jste sledovat zápasy průběhu celého ročníku 2016, včetně play off a Grand finále.

Cronulla-Sutherland Sharks
aktualizováno 02.10.
nova sport 2 první titul v historii

Strhující finále! Výhru Sharks vidělo 83 tisíc fans. Víc se nevešlo!

Australská National Rugby League zná svého letošního vítěze! Dramatické finále nakonec ovládli ragbisté Cronulla-Sutherland Sharks. Po jednoznačném prvním dějství však nakonec museli o titul bojovat ze všech sil. Parádní vyvrcholení letošní sezóny sledovalo na olympijském stadionu v Sydney více než 83 tisíc diváků!

National Rugby League
aktualizováno 30.09.
nova sport 2 pro fajnšmekry

Velké finále je tu! Australská Rugby League vyvrcholí už v neděli

V neděli budeme svědky vyvrcholení nejkvalitnější soutěže na světe v Rugby League, třináctkovém rugby, australské NRL Telstra Premiership. Velké finále budete moci sledovat na NOVA Sport 2.