Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Holoubek
11.05.
první liga drsný vyhazov

Trenér Holoubek tvrdě narazil. Prý už dostal v Liberci výpověď!

Tak to dlouho nevydrželo. Mladý a pro mnohé perspektivní, moderní a sympatický trenér David Holoubek balí podle několika českých médií kufry a loučí se s kabinou Slovanu Liberec. Důvod je prostý. Nedokázal dostat tým do pohárové Evropy.

David Holoubek střídá Jindřicha Trpišovského
22.12.
fotbal šachy

Trenérská škatulata: Trpišovského nahradil v Liberci Holoubek

Fotbalisty Liberce povede trenér David Holoubek. Na lavičce nahradí Jindřicha Trpišovského, který se dnes stal koučem Slavie. Slovan o tom informoval na sociálních sítích. Sedmatřicetiletého Holoubka čeká druhé ligové angažmá, od září 2016 do letošního března vedl Spartu.

David Holoubek a Petr Rada
aktualizováno 16.04.
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

David Holoubek a Tomáš Požár
aktualizováno 13.03.
sbohem to tam dlouho nevydrželi

Zemětřesení ve Spartě: Klub z Letné oznámil výměnu trenérů!

Fotbalová Sparta opět mění trenéry! Den po prohře v Mladé Boleslavi oznámil klub z Letné, že u A týmu končí dvojice Tomáš Požár - David Holoubek. Nástupce ještě není známý.

Pavel Vrba na Letné?
aktualizováno 02.03.
kauza letná je potřeba jednat

Vrba do Sparty? Fans mají jasno: Když vyhodí Konatého, proč ne!

Vzít to, nebo ne? To je otázka pro Pavla Vrbu. Trenér, který s Plzní dokázal ve fotbalové Evropě psí kusy a také se dostal v nemilost českého fotbalového fandy po turnaji EURO 2016, nyní podle všech indicií řeší, zda kývne na nabídku z Letné.

Tomas Pozar
aktualizováno 21.12.
už vybrali je to potvrzené

Fotbalová Sparta má nového trenéra! Holoubka střídá Požár

Novým trenérem fotbalistů Sparty byl jmenován sportovní ředitel Tomáš Požár. Dosavadní kouč David Holoubek totiž stále nemá potřebnou licenci, a tak se vrátí do role asistenta. Stále však bude mít velké kompetence při přípravě ligového celku.

Jindřich Trpišovský
aktualizováno 06.10.
kdo přijde? jedna varianta padla

Situaci ve Spartě vyřešil Liberec. Holoubek zřejmě bude pokračovat

Trenér Jindřich Trpišovský se z Liberce do Sparty nepřesune. Alespoň v letošní sezóně ne. Jeho odchod do Prahy totiž zatrhnul majitel libereckého klubu Ludvík Karl. Sparta tak bude muset hledat jinou variantu.

David Holoubek
aktualizováno 30.09.
otázka dne je potřeba jiný trenér?

Kluk z Humpolce, co oživil Spartu. Ať Holoubek zůstane, volají fans

Z takhle strmého vzestupu by se mnohým zamotala hlava. Ne však Davidu Holoubkovi. Mladý kouč ještě před pár dny vedl sparťanské mladíky v dorostenecké lize a najednou stál na lavičce áčka tváří v tvář slavnému Franku de Boerovi. A uspěl. Sparta milánský Inter smetla a Holoubek je pro sparťanskou veřejnost hrdinou.