Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ivan Savvidis
29.03.
Flastr pro šéfa

Trest za zbraň za pasem! Šéf PAOKU nesmí tři roky na stadion!

Tak tahle klukovina ho vyšla pořádně draho! Majitel fotbalového klubu PAOK Soluň Ivan Savvidis už zná trest za to, že v utkání řecké ligy vběhl do hřiště za rozhodčím s pistolí za pasem. I když se krátce poté omluvil, tři roky teď nesmí vkročit na fotbalové stadiony.

Ivan Savvidis
12.03.
fotbal prostě řecko

Majitel PAOK vběhl na hřiště s pistolí! Řecko pozastavilo ligu

Nejvyšší fotbalová soutěž v Řecku dokáže být pěkně divoká. O tom se přesvedčili fanoušci i hráči během utkání PAOK Soluň s AEK Atény, které muselo být kvůli výtržnostem předčasně ukončeno a co víc, dočasně byla pozastavena celá soutěž!

PAOK
07.03.
PAOK Otřesný čin

Chuligáni překročili všechny meze: Přepadli televizi v živém vysílání!

Příznivci PAOK dělají vedení řeckého klubu velké nepříjemnosti. Tým ze Soluně totiž kvůli jejich výtržnostem přišel o tři body v ligové tabulce. Chuligáni totiž zranili trenéra Olympiakosu. PAOK prohrál 0:3 kontumačně (hrálo se 25. února) a vedle bodové ztráty řecký svaz přidal ještě další tresty. Za to přišla od soluňských násilníků odplata. Vtrhli totiž do televize, kde donutili moderátora přečíst pětiminutové prohlášení.

Panathinaikos
aktualizováno 18.05.
video velké nepokoje

Fotbalisté řádili v Řecku! Trenér jel do špitálu, zápas byl ukončen

Utkání řecké fotbalové ligy mezi aténským Panathinaikosem a fotbalisty PAOK Soluň skončilo předčasně. Mohly za to potyčky, které během utkání vzplály přímo mezi hráči na trávníku. Vrcholem bylo zranění trenéra hostů.

Václav Kadlec
aktualizováno 29.09.
evropská liga 2. kolo

Kouč Holoubek se Spartou smetl Inter, Liberci bleskový gól nestačil

Fotbalisté Sparty Praha pod koučem Holoubkem zaskočili favorizovaný Inter Milán. Italy na vlastním hřišti porazili 3:1. Liberec sice opět předvedl bleskový start a gól v první minutě, nakonec však se Soluní prohrál.