Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Marek Hamšík
aktualizováno 30.12.
respekt to se nevidí

Obrovská pocta: Neapol hrála v dresech věnovaných Hamšíkovi!

Marek Hamšík stále nemá dost. I když nedávno dostihl v historických statistikách neapolského klubu věhlasného Diega Maradonu, góly střílí dál a v posledním utkání dokonce jeho tým vyběhl se speciálními dresy věnovanými právě slovenskému špílmachrovi.

Marek Hamšík a jeho dvojník
aktualizováno 23.09.
video úžasná podoba

Který z nich je Hamšík? Dvojník hvězdy šokoval fanoušky Neapole

To je ale podoba! Nebo to byl opravdu Marek Hamšík? Každopádně fanoušci klubu z pod Vesuvu se nestačili divit. Při utkání Lazia Řím s Neapolí střežil sektor pro hosty dvojník slovenského fotbalisty.

Marek Hamšík
17.09.
výzva bundesliga volá

Opustí Hamšík Neapol? Zájem má slavný trenér z Bayernu

Věrnost jedenáct let jednomu klubu se ve fotbalovém světě cení. Marek Hamšík se stal v Neapoli ikonou a dokonce už překonal mnohé rekordy, které ustavil slavný Diego Maradona. Teď ale přichází nabídka, která se jen tak neodmítá!

Raymundo Hamšík
aktualizováno 02.02.
bratranec mají talent v rodině

Jméno Hamšík v české lize? Číro má stejné a fotbalový talent taky

Tuzemský fotbal se může těšit na fotbalistu slavného jména. Smlouvu s druholigovým Frýdkem-Místkem totiž podepsal Hamšík. Nejde tedy samozřejmě o Marka, ale jeho bratrance Raymunda.

Diego Maradona
aktualizováno 03.12.
borec přepis historie

Maradona se bojí o rekord. Hvězda ze Slovenska už je na dostřel!

Ve fotbalové Neapoli se zřejmě brzy budou přepisovat dějiny. Rekordní zápis legendárního Diega Maradony se otřásá v základech a může za to současná hvězda Marek Hamšík. Ten už dokonce dohnal kanonýra Edinsona Cavaniho!

Peter Sagan a jeho radost po druhém titulu mistra světa
aktualizováno 17.10.
Ohlasy Valí se slova chvály

Sagan je národním hrdinou. Kvůli prohibici však slavit nemůže!

Cyklista Peter Sagan se stal podruhé v řadě mistrem světa. V Kataru však kvůli místní prohibici titul oslavovat nemůže. Za to slaví všichni okolo slovenského hrdiny. Svou radostí zaplavují sociální sítě nejen fanoušci, ale i ostatní sportovci. Nejlepší cyklista na světě, hrdina, borec, frajer. Slova chvály se jen hrnou!

Marek Hamšík
aktualizováno 03.12.
frajeřina klubová ikona

Hamšík slavil jubileum. Dal 100. gól a dohnal Maradonu!

Pomalu ale jistě se stává legendou! Marek Hamšík dal v sobotu za Neapol už svůj 100. gól. Nechybí mnoho, aby z historických zápasů vymazal ikonického Diega Maradonu. Stihne to slovenský záložník ještě letos?