Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Holly Holmová a Cris Cyborg
aktualizováno 04.01.
ufc dohra zápasu

Válka v UFC! Fotograf nazval vítězku mužem a rozpoutal peklo

Uplynulý víkend nabídl ve světě UFC očekávaný ženský souboj mezi Holly Holmovou a Cris Cyborg, který po šílené řežbě vyhrála druhá jmenovaná brazilská zápasnice. Jak už to tak ve sportu bývá, každá velká událost mívá i nějakou tu dohru. O tu se po zápase postaral jeden z fotografů, který vítězku označil za muže a naštval tak nejen fanoušky, ale i novopečenou šampionku.

Holly Holm inkasuje od Cris Cyborg
aktualizováno 31.12.
UFC v hlavní roli dámy

Šílená řežba do poslední vteřiny: Cris Cyborg zničila Holly pěstmi!

Hlavní pouták posledního klání UFC v roce 2017 přinesl boj až do posledních sekund. Cris Cyborg nakonec byla tou šťastnější a lepší, Holly Holm ale navzdory těžkým úderům na její hlavu zůstala v okatgonu až do konce.

Cris Cyborg vs. Holly Holm
30.12.
nova sport souboj snů

Ranní silvestrovské menu v UFC: Cris Cyborg a Holly Holm!

Na Silvestra se noční obloha rozsvítí ohňostroji. Tradiční záležitost spojená s posledním dnem roku nesmí chybět, ale proč si neužít podobné představení již ráno? Ve 4:00 začne přímý přenos z Las Vegas, kde se bude konat poslední UFC galavečer roku a pro diváky je připravená skvělá karta.

Cris Cyborg
aktualizováno 25.09.
video masakr v ufc

Naprostá demolice! Cris vymetla se svou soupeřkou podlahu

Brazilská slavnost nabídla především jednu věc a to velkou porci ukončení před limitem. Blýskly se jak domácí zápasníci, tak i zástupci z USA. Nicméně show patřila největší hvězdě, Cris Cyborg, která předvedla, proč je právem označována za jednu z nejlepších zápasnic na světě.

Cris Cyborg
24.09.
novasport to bude síla!

Brazilie ožije. Cris Cyborg si brousí zuby na svou nedělní oběť!

Není nad to, když je zápasnický galavečer jednou za čas v režii žen. V tomto případě ženy, o které se spekuluje, že by klidně mohla zápasit i s opačným pohlavím. Přesně tak se mluví o Cris Cyborg, nekorunované brazilské královně MMA, s jejíž silou a agresí se v oktagonu mohou měřit jen ty z nejodváženějších. A Chris čeká tuto neděli zápas na domácí půdě.

Cris Cyborg
aktualizováno 23.09.
blog brazilská pýcha

Na scéně je opět Cyborg - legenda, která se nevzdává

Až si v neděli ve 4 ráno pustíte na NOVA Sport 2 další turnaj UFC, budete mít před sebou mimo jiné hlavní zápas a v něm Cris Cyborg. Brazilskou pýchu a legendu, která ve své kariéře prohrála pouze první zápas...